Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Szkoda czasu i prądu na to dzieło, na przewijaniu obejrzałem, kto to daje kasę na takie filmy...

A kto to w ogóle jest, ja rozumiem w 1995r. zobaczyć cycki Dancewicz w Pułkowniku Kwiatkowskim i popłakać się z wrażenia jak Marek Kondrat, ale w 2022r.? ;)

Dokładnie tej sceny nikt nie przebije , nie wspominając o walorach pewnej części ciała :- ) the best scena.. :bober:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pierwsze 30 min obejrzałem i wymiękłem.. Ale dzisiaj Doktorek w Imaxie to sobie humor polepszę.. :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Lolek126 no to miłych wrażeń w kinie.
Co do omawianego "dzieła" ja nie dałem rady i wyłączyłem. Tak jak napisaliście koledzy, nie te czasy, nie ta aktorka...ehh.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie wróciłem z kina z doktora strange 2 i tak w dwóch zdaniach jak dla mnie na pewno nie jest gorszy od 1 cz., jeśli komuś podpasowała to na drugą trzeba śmigać i cieszyć oczy tym co się zobaczy w tym filmie, a troszkę tego jest jak dla mnie, oczywiście biorąc pod uwagę, że lubi się filmy marvela. Ja byłem w Imaxie, seans wybrałem w 3d i dla takiego filmu uważam, że jest to the best kino aby mieć ogrom akcji na mega dużym ekranie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pod tym względem Doktorek już w pierwszej cz. pokazał pewne rzeczy co ludziom bardzo się spodobało, a tutaj nie jest gorzej, tylko troszkę jest bardziej "straszny" więcej lepiej dzieci nie brać, a obejrzeć w razie czego w domu, tak aby dziecko czuło się bezpieczniej. Choć ja nie jestem za bardzo wiarygodny, bo lubię Marvele, chociaż wiem, że to bajki, ale po ciężkim tygodniu, czy po zjeb.. dniu fajnie się coś takiego ogląda, bo można na te dwie godziny zapomnieć o Świecie i problemach.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bardzo :D
tumblr-inline-mkykvo8etx1qz4rgp-600x338.gif


A serio,to efekt 3D był ok,nawet odruchowo mrugnąłem,gdy poleciał w moją stronę odłamek skały :grin:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
https://www.filmweb.pl/serial/Powrót-2022-10001701

Jest coś w tym serialu co spowodowało, że obejrzeliśmy 6 odc. pierwszego sezonu , nie będę pisał o co chodzi, aby nie zdradzić fabuły, ale w wolnej chwili można obejrzeć, jest to serial pokazujący o chęci zmianie relacji małżeńskich, także niektórzy mogą coś dla siebie wynieść z tego serialu dla siebie, bo rutyna zabija związek i niekoniecznie po takim przeżyciu jak główny bohater przeżył w tym serialu.***
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Słyszałem,że 30 maja mają wrzucić coś dla Ciebie na HBO Max :D

A co tak cicho tu o Wikingu ? ;)

Twister w prawdziwym życiu...
[youtube]lxdFh8nYMgM[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyżby fantastyczne zwierzaki miały się pojawić :) jak tak to szybko i jeśli tak będzie to naprawdę fizyczne filmy są w dużych opałach..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oj czuje, ze jak mi kiedyś siądzie odtwarzacz to już nie będzie co kupić.. streaming zabije fizyczne nośniki w przypadku filmów.. fantastyczne zwierzęta podejrzewam, ze jeszcze pewnie z miesiąc jak nie lepiej zanim pojawią się w sklepach.. a na HBO zaraz będzie..
 
Do góry