Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z tego co wiem, są to kopie 1:1 z dostępnych źródeł w sieci, to nie czasy 4 kopii z VHS'a ;) aczkolwiek kontynuacja "tradycji" na pewno.
Tyle, że oni to gdzieś tłoczą hurtowo, logistycznie na pewno zorganizowane.
Głównie FHD, czyli typowy BR, ale 4K widziałem też u kogoś na stoisku, koncerty tez widziałem. Generalnie, to co widzimy my na jakiś torrentach powiedzmy w tygodniu, w niedzielę już jest na giełdzie.

Pytanie czy też robią dodatki, bo jeśli tak to płyty muszą być 50 i, a jeśli same filmy kopiują to pewnie 25i wystarczą, choć mogę się mylić, cienki jestem w tych sprawach. Że na coś takiego jeszcze w Stolicy nie wpadli, aż dziw bierze...:p w końcu chętnych by było...bo ta giełda o której Ty piszez to w jakim mieście funkcjonuje?
Pamiętam takie rzeczy miały miejsce i w Stolicy, ale to za czasów dvd, potem Policej robiła najazdy, jeden jegomość poszedł posiedzieć i teraz już cisza z filmami. Choć z innego rodzaju filmów co nie co jest :p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
w niedzielę już jest na giełdzie.

Właśnie wróciłem i muszę przyznać,że ładnie to zapakowałeś :D
DEA30-B48-9-DF6-49-D1-9-EE3-1-FD5879853-D1.jpg


Aaaa... dzięki za dorzucenie Green Planet :D
 

venomas200

New member
Bez reklam
Zostałem namówiony na pójście do kina na nowego Barmana. Przed filmem powiedziałem jaki jest sens kręcić kolejnego Batmana i tłuc na okrągło te samą historię. Byliśmy większym gronem gdzie kobitki to raczej były bardzo negatywnie nastawione na film. A po filmie proszę wszystkie zadowolone.
Sam Pattison to moim zdaniem nie najlepszy Batman ale nie najgorszy, raczej jest czołówce Bale chyba nadal nr 1
Sam film bardzo dopracowany, ujęcia mega nawet jak reflektor świeci po oczach to on naprawdę świeci. Batman jest przede wszystkim człowiekiem a nie superbohaterem który ma się za kosmicznego Boga na równi ze sobą. Ja naprawdę tę wersję Batmana kupuje. Aczkolwiek wersja Nolana ta ostatnia to jak dla mnie nadal genialna

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie czy też robią dodatki, bo jeśli tak to płyty muszą być 50 i, a jeśli same filmy kopiują to pewnie 25i wystarczą, choć mogę się mylić, cienki jestem w tych sprawach. Że na coś takiego jeszcze w Stolicy nie wpadli, aż dziw bierze...:p w końcu chętnych by było...bo ta giełda o której Ty piszez to w jakim mieście funkcjonuje?
Pamiętam takie rzeczy miały miejsce i w Stolicy, ale to za czasów dvd, potem Policej robiła najazdy, jeden jegomość poszedł posiedzieć i teraz już cisza z filmami. Choć z innego rodzaju filmów co nie co jest :p

Jest menu płyty, ale raczej bez dodatków, dodatkowych języków itp.
Ot, film, nasz lektor (jak jest) + napisy.
Szczerze mówiąc, nie wiem jak jest dokładnie teraz z zawartością, mogę się mylić.
Mowa o giełdzie w Krk, w Wawie, też była na komputerowej sprzedaż piratów, ale ta giełda tam, to żenada była. Pierwszy raz jak tam wpadłem, obszedłem cały placyk i pytam, ok, a gdzie jest główne wejście :D Straszna malizna, za to przy wejściu Piramida już krzyczał - "gry, programy, filmy, co potrzeba" ; )
Policaj też wpadała swojego czasu, ale już przy wejściu "memory five" i już wszyscy się zmywali.
Zresztą jest system sprzedaży, nikt nie trzyma płyt na stoisku, a same okładki, po filmy chodzą i wracają za kilka minut, a z samego stoiska się zmywali, tam tylko okładki.
Generalnie, w Krk Policaj ma wywalone, zresztą sami się chowali na tych giełdach, te wychowały całe pokolenia (wymiany kaset VHS, Amigi, Atari, nagrywanie gier na kasetach, kupowanie pustych skrzynek, zwrotnic, składanie kolumn, Diory, Tonsile, można było też kupować lub zamawiać składanki na kasetach magnetofonowych itp.) i niewątpliwie, mase znajomych się tam spotyka, taki chillout niedzielny, niejako te giełdy które zostały, to kultowe miejsce, chociaż też już powoli upadają...
 
Ostatnia edycja:

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida jakby wiedział jak ogarnąć temat to i netflixa by zgrał na płytę, baaa, lektora by podłożył :D Chłop w końcu z niejednego pieca chleb jadł :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zapominaj o wacie cukrowej i kartach stałego klienta, ale to wszystko do czasu, zanim nie przyszedł Lolek z CBŚ-iem :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj obejrzałem Batmana i powiem w ten sposób, że ciężko jednoznaczne mi napisać jak ten film odebrałem, bo z jednej strony jest ok, film fajnie został nagrany, fabuła dość wciągająca patrząc, że to film*** z DC, dźwiękowo też jest fajny klimat, plus wszystkie kopnięcia, uderzenia itp. jest to wszystko namacalne i dobrze uchwycone dźwiękowo, natomiast to co troszkę brakuje to scen akcji, pomijam efekty specjalne po prostu scen akcji jest mało, choć jak one są to jest spoko, choć to nie są tego typu, że przy okazji rozwala się pół miasta, czy choćby dzielnicy. Generalnie jest to film bardziej detektywistyczny, niż o super bohaterze/ bohaterach i tutaj Ci ortodoksyjni zwolennicy DC mogą mieć problem z tym filmem i mają patrząc po tym co piszą w necie. Też trzeba zaznaczyć, że to film jest dość wolny i ten czas spędzony w kinie nie mija nam jakoś super szybko, tak jak to w niektórych tego typu filmach, może być moment ja tak miałem, że nawet odczuwa się, że dłuży się, a to tez przez fakt, że jest dużo dialogu i za mało tajemniczości w tym co one nam przedstawiają, gdzie widz chciałby, aby było więcej domysłów, tak aby to wszystko trzymało w napięciu. Kilka rzeczy bym napisał bardziej szczegółowych, ale dla tych co nie byli, tego nie uczynię, ale całościowo dla mnie warto iść do kina i obejrzeć najnowszą odsłonę Batmana, czy kupię film na BR od razu z premierą, nie wiem , ale pewnie kupię znając życie, choć może jednak nie od razu. W Batmanach Nalana***bardziej gustuje, chyba bardziej chciałbym Batmana jako super bohatera, niż jako zwykłego człowieka - detektywa..***​​​​​​​
Ps. aktor ze Zmierzchu też nie pomaga.. nie mogę gościa strawić..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Można oglądać na 3 urządzeniach naraz i założyć 5 profili.
Daliby jednak te 4K w serialach,bo np. na UHD BD potrafią wypuścić Grę o tron,Westworld,czy Czarnobyl...

[youtube]l3oWrNQo_Ng[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida, ale i tak jest lepiej niż było, trzeba dać im z rok , a może będzie więcej w 4k seriali i filmów, poczekajmy...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No dobra,skoro tak mówisz ;)

Swoją drogą,kilkadziesiąt produkcji Disneya,ma zniknąć z HBO Max wraz z końcem marca (przygotowania do premiery Disney+ w Polsce).
 
Do góry