Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Bipo

Active member
Bez reklam
Bipo, czyli nowy Batman jest spokojniejszy, mniej akcji niż u Nolana, tak to należy rozumieć ? Jakieś efekty robią wrażenie? Ja w przyszłym tygodniu idę, tylko jak potwierdzisz, że to mniej akcji to może do cinemacity skoczę, bo miałem iść do Imaxa. A i czy dużo scen jest w nocy, bo w trailerach to jakoś ciemnawo :)
Zdecydowanie mniej akcji, niestety ale to film o Batmanie, więc większość filmu jest w nocy i po południowych/zmierzchowych.
Inaczej zupełnie się odbiera tego nowego Batmana, to nie jest gość którego dobrze kojarzymy że za chwilę nie wie wiadomo skąd się pojawi,zrobi swoje i zniknie. Tutaj jest potraktowany jako bardziej partner komisarza Gordona od Ciemnej roboty towarzyszący mu przy rozwiązywaniu zagadek....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ok to skoczę do cinema city , mam bliżej to może nawet pod koniec pracy wysoczę to mniej ludu w kinie będzie. :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Był ktoś w tym nowym Multi kinie w Tychach?

"W każdej z siedmiu sal znajdziemy rozkładane, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP, laserowe projektory nowej generacji Barco SP4K, gwarantujące obraz w 4K (Tychy są trzecim miejscem w Polsce z takimi projektorami), najnowsze technologie projekcji zapewniające pełną gamę barw i wyższą liczbę klatek na sekundę niż typowa (HFR) oraz pełna kompatybilność z technologią wysokiej dynamiki obrazu (HDR)."
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem ciekawy tego LEDowego kina,chociaż Bubcio coś pisał,że lepiej oglądało się Mu w kinie Dolby Vision ;)
"ISE 2018: Samsung 3D Cinema LED Screen czyli nowa jakość kina - wrażenia!"
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida a wgrałeś nową aplikację na tv, czy samo się zamieniło ? Ja dzisiaj u siebie sprawdzę na kompie, tv i tabletach..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I na tv, tel jak i na Xboxie wgrałeś nową aplikację ? I rozumiem musiałeś od nowa się zalogować ?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
lolek126;
I na tv, tel jak i na Xboxie wgrałeś nową aplikację ? I rozumiem musiałeś od nowa się zalogować ?

W moim LG B9 w content store nie było aplikacji HBO MAX. Dodałem poprzez zmianę lokalizacji. Potem powrót na Polska i logowanie.
Trzeba tylko zrobić kopię listy kanałów na pendriva żeby sobie później przywrócić.
Tak przeglądam i są pozycje z Dolby Vision i Dolby Atmos - tutaj znaczna poprawa co do HBO GO, ale jest też sporo filmów w jakości HD z dźwiękiem 5.1.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek126;
I na tv, tel jak i na Xboxie wgrałeś nową aplikację ? I rozumiem musiałeś od nowa się zalogować ?

W moim LG B9 w content store nie było aplikacji HBO MAX. Dodałem poprzez zmianę lokalizacji. Potem powrót na Polska i logowanie.
Trzeba tylko zrobić kopię listy kanałów na pendriva żeby sobie później przywrócić.
Tak przeglądam i są pozycje z Dolby Vision i Dolby Atmos - tutaj znaczna poprawa co do HBO GO, ale jest też sporo filmów w jakości HD z dźwiękiem 5.1.

W pracy jestem to jeszcze nic nie robiłem. :)

https://www.onet.pl/film/onetfilm/h...-i-seriali-wsrod-hitow-diuna/xnjd54w,681c1dfa
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdź Matrixa czy Diune, u mnie na tych pozycjach pojawia się HDR.
Podobnie Cry Macho, 8 bitowe święta itd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry