Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trwa niecałe 2h,ale przez pierwszą,wyglądało to jak film na Netflixie ;)
Co prawda końcówka była pojechana,ale fajnie się ją oglądało w IMAX (szkoda,że nie mieli 3D).

Kolejny film na raz, boniu, tego typu film to od akcji powinien łeb urywać, a nie przez godzinę ziewać.. od 04.03 batman w kinie może tutaj będzie lepiej, oby.. kto te filmy będzie kupował jak to 90% są filmami na raz..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie każdy ma na co dzień takie widoczki ;)
Widoczki sie skonczyly juz w polowie stycznia.
Takie czasy, Nawet MEG-owi 2 odmowiono mozliwosci krecenia zdjec.. No ale ponoc Wietnam sie otwiera.... :)
BTW ogladalem wczoraj Kimi. Jak to u Soderbergha. Tanio, prosto i na temat. Moze za prosto.
Wspominam dzisiaj, bo juz jutro zapomne, analogicznie do przedwczorajszego Krime Story, Love Story,
Rzecz nie w slabnacej pamieci, a mialkosci dzisiejszych produkcji.

PS
Lolka doczytalem
Kolejny film na raz, boniu, tego typu film to od akcji powinien łeb urywać, a nie przez godzinę ziewać.. od 04.03 batman w kinie może tutaj będzie lepiej, oby.. kto te filmy będzie kupował jak to 90% są filmami na raz..

No ktos napewno bedzie.
Popatrz Awatar 2 jeszcze nie bylo, a juz 5-tke kreca.
Jak to w przypadku tasiemcowatych serii, nie z milosci do filmow, lecz do kasy, A ze wiedza co robia, wydajac tego rzedu szmal, na Twoim miejscu nie balbym sie o przyszkosc branzy.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się, przyszłość jest pewna dla nich, tylko sam fakt, że dzisiaj na tyle filmów co wchodzi to większość z nich jest na ten jeden raz, więc chyba bardziej będzie się opłacało iść do kina, niż za 90 zera kupić film. Do gro z nich to szkoda nawet sprzętu włączać, a jeszcze bardziej szkoda środowiska.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To już w ten piątek ? ;)
FLQCEjXXEAcLG6X.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
NI jak po drodze, a byłeś w takim kinie , jak to się ogląda ? :-D Oczy po takim seansie są na swoim miejscu ? :-D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Batman zaliczony
Sama fabuła trzyma poziom, wciągnęła mnie od początku do końca. Pojawiają się znani bohaterowie: kobieta kot, człowiek zagadka, pingwin dwie twarze... widać że mocno nawiązują do klimatu pierwszej serii z przed Nolana. Sam film jest zrobiony bardziej pod rozwiązywanie trudnych i zagmatwanych morderstw niż nastawiony na efekty. Oczywiście jest jedna scena z batmobilem ale bardziej początkiem tworzenia się batmobilu bo to zwykły samochód z lepszym silnikiem. Ale jak odpalił swoje v12 z napędem rakietowym oj to się działo w kinie...���� nie widać a czuć i słychać moc...
Film trafi na pewno do kolekcji bo mi się strasznie podobał choć to nie był poziom Nolana ani Bartona..:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bipo, czyli nowy Batman jest spokojniejszy, mniej akcji niż u Nolana, tak to należy rozumieć ? Jakieś efekty robią wrażenie? Ja w przyszłym tygodniu idę, tylko jak potwierdzisz, że to mniej akcji to może do cinemacity skoczę, bo miałem iść do Imaxa. A i czy dużo scen jest w nocy, bo w trailerach to jakoś ciemnawo :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry