Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sprzątanie nie zając, lecę w "Weselem" 2021r. Smarzowskiego.

Nie ściemniaj. Przecież wiadomo, że przychodzi do Ciebie sprzątaczka :D Chyba, że o "sprzątaniu" piszesz ;D
211de72f1a2c9be096d8e9839ae663e3.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale z poduszką pod ręką, bo o ile obrazek ładny to dawno się tak na żadnym filmie nie wynudzilem.


U mnie podobnie,położyłem się na tym rozkładanym fotelu i o mało nie zasnąłem ;)
A obraz i dźwięk w Heliosie (jakieś 4K i Atmosy) nie zrobiły na mnie szczególnego wrażenia.
Już wersja z HBO Max wygląda lepiej na TV...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
U mnie podobnie,położyłem się na tym rozkładanym fotelu i o mało nie zasnąłem ;)

No ja przyznaje że usnąłem z 5 razy. No ale sprzatam na okrągło od 3dni i nocy, to czlowiek zmęczony. ;)

Korzystając z okazji życzę Wam wesołych świąt i zebyscie przeżyli 2022 szczęśliwie sie raczej nie zapowiada.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pierwsze podejście do obejrzenia Matrixa.... nie udane.

Co za gniot z tego filmu. Naprawdę trzeba być twardym aby obejrzeć ten film w całości. Na razie Matrix ładuje Obok Blade Runerra na półeczce pt.. "ciul wie o co w tym filmie chodzi".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mają wyczucie czasu, ale sa priorytety i priorytety.
Takie prezenty pod choinkę, to ja rozumiem :D

Btw. Też usnąłem na Matrixie, gdzieś 30 minuta. Poszła pauza i wypalałem 2h ekran ; )
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Matrix obejrzany- a właściwie nie obejrzany , bo to faktycznie gniot i odgrzewany kotlet.Pierwszy Matrix był czymś przełomowym ,świeżym ,nowym konceptem.Ostatni jest jedynie jego popłuczyną-nie da się być dwa razy dziewicą...

Obejrzane natomiast "Wesele 2021" i musze powiedzieć ,że kolejny bardzo dobry film Smarzowskiego.Co prawda miałbym kilka uwag (na pewno w kwestii użycia nazwy "Jedwabne" bo to jest mimo tego co się powszechnie twierdzi sprawa niewyjaśniona) jednak w przeciwieństwie do innych produkcji mających na celu chyba wyłącznie "sr..ie we własne gniazdo" ,tu skomplikowane relacje pokazane są dość obiektywnie.
Czasy były jakie były i każda strona miała swoje za uszami.Nie wszyscy byli szmalcownikami a za jakąkolwiek pomoc bardziej lub mniej lubianym sąsiadom groziła smierć całej rodzinie.Mimo to wśród "zasłużonych dla narodów świata" najwiecej jest jednak Polaków....
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Pierwsze podejście do obejrzenia Matrixa.... nie udane.

Co za gniot z tego filmu. Naprawdę trzeba być twardym aby obejrzeć ten film w całości. Na razie Matrix ładuje Obok Blade Runerra na półeczce pt.. "ciul wie o co w tym filmie chodzi".
[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Aż się boję do tego usiąść
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Pierwsze podejście do obejrzenia Matrixa.... nie udane.

Co za gniot z tego filmu. Naprawdę trzeba być twardym aby obejrzeć ten film w całości. Na razie Matrix ładuje na półeczce pt.. "ciul wie o co w tym filmie chodzi".

Wyraznie powiedzieli to wprost w samym filmie otwartym tekstem (tego akurat nie przespałem) Warner Bros żrobilby czworke z Wachowskis albo bez :).

Piramida dzięki. ;)
 
Do góry