Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bardzo duzo kontrowersji , jeśli chodzi o film Gucci, sama rodzina bardzo źle jest ustosunkowana w stosunku do filmu, ma duży żal, że z głównego bohatera zrobili niemalże, cytuje "kloszarda", a sam Gucci był bardzo zadbanym człowiekiem. I Rodzina twierdzi, ze specjalnie tak aktora "przystrojono", aby mógł powalczyć o statuetkę za charakteryzację. Podobno dużo w tym filmie to wymysł reżysera, cały film był kręcony na podstawie książki, która nie miała autoryzacji nikogo z żyjących członków Rodziny Gucci. Robi się ciekawie.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Podobno dużo w tym filmie to wymysł reżysera, cały film był kręcony na podstawie książki, która nie miała autoryzacji nikogo z żyjących członków Rodziny Gucci.
Akurat brak akceptacji członków rodziny to zaleta, bo w przeciwnym razie wyszłaby z tego zwykła "lajtowa" laurka "ku czci" bohatera i "ikony".
W ostatnich 20 latach była tego masa przykładów w kinie.
Ale w obecnych czasach i tak 90 % - 95 % kręconych filmów i seriali to zwykły badziew, więc pewnie i z tym filmem będzie podobnie.
A w roli głównej "femme fatale" jest jakaś pacynka marketingowa, która od iks lat głównie to co robi ... to ubiera i przebiera się w setki kostiumów dzień w dzień.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Akurat brak akceptacji członków rodziny to zaleta, bo w przeciwnym razie wyszłaby z tego zwykła "lajtowa" laurka "ku czci" bohatera i "ikony".
W ostatnich 20 latach była tego masa przykładów w kinie.
Ale w obecnych czasach i tak 90 % - 95 % kręconych filmów i seriali to zwykły badziew, więc pewnie i z tym filmem będzie podobnie.
A w roli głównej "femme fatale" jest jakaś pacynka marketingowa, która od iks lat głównie to co robi ... to ubiera i przebiera się w setki kostiumów dzień w dzień.

Oczywiście, że troszkę to czyni , ze o filmie bardziej się mówi, a na pewno Producentom o to chodzi, bo więcej ludzi pójdzie do kin, ale fakt jest taki, że faktycznie charakteryzacja tak zrobiła Gucciego, ze wygląda słabo, patrząc jak ten Gość wyglądał i jak się "nosił"
Ja na pewno idę do kina i pewnie będzie to piątek.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Takie tam odnośnie Bonda
d4a42fac8506a77fa9a26ecea14b8223.jpg


Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widz polega na tym, że nie da sie zrecenzować nowego Bonda i nie sprzedać spoilera.
Co by nie mówić o Bondzie, jest to niewątpliwie ikona kinematografi i kawał historii.
Natomiast to co się tu odstawiło zasługuje na osobny wątek.
Powiedzieć, że czasy się zmieniają, to mało.
Dla mnie to upadek serii, znak (chorych) czasów w których przyszło nam żyć.
Miejmy nadzieję, że w imię poprawności politycznej tudzież pseudofeminizmu, nie doczekamy czarnoskórej kobiety pod kryptonimem 007.
Ktoś pięknie podsumował, ten film nie powinien nosić nazwy "Nie czas umierać", a "To nie jest świat dla Bonda". Jak ktoś nie jest ignorantem i widzi coś więcej jak pościgi czy latanie z pistoletem, szybko zrozumie co tu się stało.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba muszę zacząć kolekcjonować stare filmy,bo mogą je pozmieniać,czy pousuwać z sieci ;)
[youtube]-Uin57YGUGE[/youtube]

To tak pół żartem,pół serio,bo już majstrowali przy niektórych produkcjach...

Z kolei tutaj,mają rozstrzelać gościa,który przemycił z Chin i sprzedawał w Korei Północnej kopie "Squid Game" :
https://www.rfa.org/english/news/korea/squidgame-11232021180155.html
 
Ostatnia edycja:

Manarino

Banned
Widz polega na tym, że nie da sie zrecenzować nowego Bonda i nie sprzedać spoilera.
Co by nie mówić o Bondzie, jest to niewątpliwie ikona kinematografi i kawał historii.
Natomiast to co się tu odstawiło zasługuje na osobny wątek.
Powiedzieć, że czasy się zmieniają, to mało.
Dla mnie to upadek serii, znak (chorych) czasów w których przyszło nam żyć.
Miejmy nadzieję, że w imię poprawności politycznej tudzież pseudofeminizmu, nie doczekamy czarnoskórej kobiety pod kryptonimem 007.
Ktoś pięknie podsumował, ten film nie powinien nosić nazwy "Nie czas umierać", a "To nie jest świat dla Bonda". Jak ktoś nie jest ignorantem i widzi coś więcej jak pościgi czy latanie z pistoletem, szybko zrozumie co tu się stało.

Naciągana opinia .Takie tam Twoje widzi mi się bazujące na tysiącach filmów obejrzanych przez Ciebie , nie poparte żadnymi racjonalnymi argumentami. Fajnie,że przedstawiłeś nam swoje spojrzenie . Choć krytykiem może być każdy, to jednak mam wrażenie, że mało kto się będzie sugerował Twoją emocjonalną oceną.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gucci obejrzeliśmy, dobre ponad 2 godziny, sam film robi wrażenie i faktycznie pewne rzeczy co pisała Piotrowska w recenzji można się podpisać dwoma ręoma, a do tego gra aktorska pewnej Pani i Panów mistrzostwo. Z tą charakteryzacją, chyba troszkę przesadzili, patrząc na zdjęcia bohatera. Ale czy to taki ma wpływ na jego jakość, jak dla mnie nie.... Warto obejrzeć, a L.G. jeszcze lepsza niż w poprzednim filmie.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Widz polega na tym, że nie da sie zrecenzować nowego Bonda i nie sprzedać spoilera.
Co by nie mówić o Bondzie, jest to niewątpliwie ikona kinematografi i kawał historii.
Natomiast to co się tu odstawiło zasługuje na osobny wątek.
Powiedzieć, że czasy się zmieniają, to mało.
Dla mnie to upadek serii, znak (chorych) czasów w których przyszło nam żyć.
Miejmy nadzieję, że w imię poprawności politycznej tudzież pseudofeminizmu, nie doczekamy czarnoskórej kobiety pod kryptonimem 007.
Ktoś pięknie podsumował, ten film nie powinien nosić nazwy "Nie czas umierać", a "To nie jest świat dla Bonda". Jak ktoś nie jest ignorantem i widzi coś więcej jak pościgi czy latanie z pistoletem, szybko zrozumie co tu się stało.


Popieram 99% tej wypowiedzi.
btw.Do tego nie omieszkam wspomniec ,że Craig dał radę.
 
Do góry