Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida
Teraz to raczej slabo, Cala Pd-wsch Azja ma najcieższe fale Covida.
Trzeba bylo przyjezdzac, jak byla okazja. Imprezy stulecia raczej nie bedzie, ale z drugiej strony teraz bez tlumow (zwlaszcza Chinczykow) to zupelnie inna bajka, Luzno, tanie hotele etc. Ja sie szykuje na Indonezje, ale jak sie nie uda, to mozemy sie spotkac w Tajlandii, Z tym ze tam sezon deszczowy wiec możliwości aktywnego wypoczynku mozcno ograniczone i mozna wrócicć z niejednym nałogiem. ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
A kiedy kończy się sezon deszczowy w Tajlandii? Bo też jest w kręgu moich zainteresowań turystycznych.

Lolek. Najlepsze pogoda pod względem opadów przypada na grudzien - kwiecien.
Maj i czerwiec znosne ale potrafi padac przez caly dzien albo nawet kilka z rzedu. Wrzesien pazdziernik pada konkretnie.
Nad morzem jest najlatwiej zlapac dobra pogode albo przeblyski slonca podczas dnia. Zwlaszcza w zatoce (Koh Samui, Tao, Phangan). Ale jak chcesz zwiedzac to deszcz Cie rozwali. Wiec patrz wyzej.
P.S.
Jezeli jednakn planujesz odwiedzic mainland i BKK a zwlaszcza polnoc, np Chiang Rai czy Chiang Mai, zwlaszcza to ostatnie, to paradoksalnie brak opadów nie jest najwazszy, bowiem wystepuja tez inne okolicznosci. W Tajlandii jak i w
sasiadujqcych Kambodzy i Laosie po zniwach trzciny cukrowej masowo wypalajq pola, co powoduje, ze atmosfera jest nie do zniesienia nad spora czescia kraju, drastycznie spada tez widoczność. W przypadku Chiang Mai jest jeszcze gorzej, bo w gre wchodzi wypalanie sciolki lesnej w okresie grzybobrania i zwiazane z nim pozary lasow. Tak wiec wybor wlasciwego okresu na zwiedzanie poszczegolnych obszarow jest nieco bardziej skomplikowany.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida
Teraz to raczej slabo, Cala Pd-wsch Azja ma najcieższe fale Covida.
Trzeba bylo przyjezdzac, jak byla okazja. Imprezy stulecia raczej nie bedzie, ale z drugiej strony teraz bez tlumow (zwlaszcza Chinczykow) to zupelnie inna bajka, Luzno, tanie hotele etc. Ja sie szykuje na Indonezje, ale jak sie nie uda, to mozemy sie spotkac w Tajlandii, Z tym ze tam sezon deszczowy wiec możliwości aktywnego wypoczynku mozcno ograniczone i mozna wrócicć z niejednym nałogiem. ;)

Na wszelki wypadek spakowałem już walizki :D

Ciekawe co z tego wyjdzie,lubię takie klimaty :
[youtube]bl-UkWWnb2g[/youtube]

Lolek,widzę,że się nie cackasz ;-)
20210609-192556826-i-OS.jpg

20210609-192639932-i-OS.jpg
 

venomas200

New member
Bez reklam
King kong i Godzilla zaliczony
Zacznę od fabuły.....yyy chyba jej zabrakło bo jej nie wyłapałem. Od samego początku do końca jedna wielka napierdzielanka. Typowe demo do testowania filmów, im dłużej to oglądałem tym bardziej mnie to zmęczyło....
Film z uwagi na afekty można podziwiać bo nawet są dopracowane, ale mogli by trochę tajemniczości, klimatu pierwszych filmów wprowadzić a tu akcja goni akcje..
Ja uważam tę część za gniot. Jak mówisz zabrakło fabuły. Efekty ok są ale film jest po prostu mało ciekawy.
Jestem po seansie Mortal Kombat z tego roku i też nic dobrego nie mogę powiedzieć o tym filmie. Niestety ale fabuła znów zrobioną w pośpiechu, walki fajne ok ale mi zabrakło jakości.
Co do Mare z skąd tam obejrzałem 2 odcinki i będę dalej kontynuować, jeszcze nie wiem tak naprawdę czy mi się podoba. Jestem ogólnie na tak.
Na Netflix pojawił się Kominsky Metod i się bardzo ucieszyłem że znów ten świetny serial jest dostępny z nowym sezonem, jakież moje rozczarowanie że zabrakło w tym sezonie głównego aktora Alana Arkina . Osobiście uważałem że wnosił więcej do serialu niż Douglas. Cóż nowy sezon po jednym odcinku fajny ale zabrakło jednak Alana.
Z dziaciakami oglądany Łasucha i im się podoba mi z resztą też

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wszyscy widzieli już Godzilla vs Kong i Mortal Kombat,a ja jeszcze w lesie :wink:

[]

Znajac ciebie nadgonisz.

Mortala mozna jeszcze obejzec.
Ale Godzilla to masakra, na dwa razy musialem to ogladac, nie zdzierżyłem tego na raz. Troche dno.


Ja teraz ogladam Kobra Kai chociaz zaczyna sie juz nudzic, wkolko ta fabule przeplataja i mysla ze jest dobrze. Glowni trenerzy to jacys goscie z IQ - malpy.
 

DrWredman

Active member
Ja teraz ogladam Kobra Kai chociaz zaczyna sie juz nudzic, wkolko ta fabule przeplataja i mysla ze jest dobrze. Glowni trenerzy to jacys goscie z IQ - malpy.

Pomysł fajny, ale realizacja słaba. Rozciągnięte do granic możliwości, a bohater z dawnych lat niby był taki zdolny, a teraz czasem zachowuje się jak naiwniak. Ja odpuściłem
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak decyzja jest, że do kina nie idę, a pewnie kupię na BR, gdzie pewnie będę tego żałował, bo raz obejrzę i do kolejnych filmów trafi na raz .. :) Obejrzałem wczoraj Tajne źródło i pewnie na swój sposób jest to duzo bardziej wart obejrzenia film niż ta cała Godzilla, gdzie już nie ma w tym filmu, nie licząc rozpierduchy..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Uznaje zakup filmu, lub obejrzenie go w tv z "legalnych" według mnie źródeł :) A dla każdego co innego oznacza słowo legalne, bo nie zawsze co jest legalne jest na 100% uczciwe - dla mnie. A jak nie obejrzę to też Świat się nie skończy dla mnie .. :) jest wiele fajniejszych rzeczy dla mnie niż oglądanie filmów, które w ostatnim czasie to jak jest 1-2 na 10 do obejrzenia to jest dobrze... oczywiście to moje zdanie..
ps. Ale najgorsze jest to, że film, który chciałbym obejrzeć w kinie jak mieć na BR to jego premierę przesunęli na październik - dziady :)
 
Ostatnia edycja:

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Bardzo szanuję ludzi którzy wszystko w 100% robią uczciwie i legalnie. Tj jest super. Gratuluję.
Ale spora ilość ludzi tego nie robi. Takie mamy czasy. Powiem więcej. Zawsze były takie czasy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz to jest kwestia złożona, bo nie dotyczy tylko np filmów czy muzyki, to również dotyczy choćby kupowani biletów w komunikacji miejskiej, gdzie ludzie nie robiąc tego okradają swoje miasto i powodują, że później będzie wymieniony nowszy tabor, czy wymienione zostaną torowiska, ale gro ludzi ma to gdzieś i śmigają na gapę. Mnie uczono, że każdy człowiek powinien mieć zasady, którym powinien się kierować i które powinien przekazać swoim dzieciom. Ja ma takie, a nie inne i nigdy tego nie zmienię, bo taki po prostu jestem. Przecież podejść do tego zdrowo rozsądkowo, czy obejrzenie filmu powiedzmy po 5ciu miesiącach, którego nie chce się kupić na nośniku to spowoduje, że nagle coś się skończy??? .... Ale każdy robi po swojemu i każdy sobie musi spojrzeć w lustro. 8)
 
Ostatnia edycja:
Do góry