Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja lubię filmy z efektami, ale jeśli ich jest za dużo to mnie po prostu zaczyna film lecz c pomimo że lub nie takie filmy.
Ps.polecam pójść do kina po długim weekendzie bo byłem sam na sali...:) już chyba 3 film z kolei tak mam, nie mam pojęcia jak im się opłaca to włączać..
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Trafiłem ostatnio także na film pt " The Outpost" wojenny na faktach. Afgańskie piekło. Może ktoś jeszcze nie oglądał. Też dobry. Po filmie jeszcze są wywiady. Więc za szybko nie wyłączać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wielka niespodzianką było zobaczenie nie tylko Konga i Godzilli ale i Mechagodzilli. Tylko popłynęli oczywiście z przedostaniem się do wnętrza ziemi za pomocą czasoprzestrzennego tunelu, Kong z toporkiem na tronie oraz Mechagodzilla która nagle sama zaczyna funkcjonować bez sterowania człowieka nie wiadomo czemu...:)
Ale powiem Wam że pojedynek na końcu trzech potworków robi fajna rozpierduchę Hongkongu..:+)

Dzięki,teraz będę przygotowany :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To chyba kupię na BR, kino sobie odpuszczę.. skoro cały czas po "buzialkach" :) zwierzaki sobie dają. Chociaż pewnie też szkoda będzie kasy.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co masz na myśli pisząc „budować CV”?
Czy szukasz kogoś do nieodpłatnej pomocy przy montażu filmów?

Nie chodzi o pomoc, a o osoby, które albo:
- klip nakręcą,
- albo klip zmontują z nakręconej przez kogoś innego surówki,
- albo zrobią jedno i drugie.
Trzeba ogarniać sprzęt (w ogóle trzeba go mieć, albo mieć możliwość pożyczenia - oczywiście pokrywają koszty, jeśli są rozsądne; najlepiej jednak hobbysta ze swoim sprzętem), oświetlenie, oprogramowanie do montażu (i posiadać je jak wyżej), mieć jakąś wiedzę i doświadczenie.
Jeśli chodzi o wizję artystyczną, ona jest. Chodzi zatem o technikalia.
Co do kasy, nie mówie, że "nieodpłatnie". Jakaś kasa może być przewidziana (zawsze była), ale nie są to kokosy - dziewczyna dopiero zaczyna i szuka kogoś "raczej początkującego", najlepiej studenta filmówki, itp. Oczywiście wszystko jest kwestią do dogadania. Generalnie chodzi raczej o fun, dobrą energię, zgraną ekipę (a jest wesoło) i promocję.

Może jeszcze inaczej. Jest masa zapalenców, którzy coś kręcą i montują. Robią to, bo lubią. Robią to dla siebie i wrzucają do sieci, żeby inni oglądali. Tutaj jest tak samo, z tym że pojawia się dodatkowo jakaś kasa, obecność fajnej ekipy, namiastka planu filmowego, profesjonalne studio muzyczne, a potem promocja takiego filmowca na stronach z klipem i w mediach społecznościowych. Generalnie zwiększone zasięgi, etc. Może tak :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nawet nieźle wygląda ten Indiana Jones w UHD (widziałem wyrywkowo 3 pierwsze części) chociaż trafiły się także sceny,których "zapomnieli" odpicować ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z braku laku...

"Amerykańska fabryka" (Netflix) - bardzo dobry dokument - była, upadla fabryka GM w USA, przejęta przez Chińskiego miliardera i świetnie ukazany sposób wdrażania zupełnie innej filozofii do prowadzenia firmy.

Bardzo przystępnie przedstawione różnice kulturowe, sposób zarządzania firmą, podejście do związków zawodowych, pracowników, czyli generalnie zderzenie dwóch światów.
Polecam.

Druga pozycja, zupełnie przypadkowo:
"Xtremo" - Netlfix

Następny "Wickowaty" twór, czyli zemsta i jazda bez trzymanki.
Nic specjalnego, ale jak ktoś lubi sceny walki (fajna praca kamery), brutalne wręcz rozpierduchy i nie oczekuje zbyt wiele po fabule, to śmiało można oglądać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się. Co tam ciekawego jeszcze do polecenia masz?

Ja to mało oglądam, ale mi osobiście jeszcze Szadź 1 i teraz 2 sezon też mi podchodzi...możesz spróbować, może też podejdzie.
Robię sobie powtórję Gry o tron, ale zanim obejrzę wszystko to czasu minie... 5 sezon oglądam...a teraz już ciepło to łikendy :) nad Zegrzem spędzam , a za 3y tygodnie śmigam na wczasy w najdalsze miejsce jakie do tej pory byłem i nie wiem co ponad 11 godzin robić w samolocie.:)
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja to mało oglądam, ale mi osobiście jeszcze Szadź 1 i teraz 2 sezon też mi podchodzi...możesz spróbować, może też podejdzie.

Robię sobie powtórję Gry o tron, ale zanim obejrzę wszystko to czasu minie... 5 sezon oglądam...a teraz już ciepło to łikendy :) nad Zegrzem spędzam , a za 3y tygodnie śmigam na wczasy w najdalsze miejsce jakie do tej pory byłem i nie wiem co ponad 11 godzin robić w samolocie.:)
A ja po długiej przerwie zaczynam wracać do normalności i nadrabiam co nieco :D Na urlop samolotem jeszcze za wcześnie dla mnie, więc trzeba się zadowolić wyprawą samochodem.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
nad Zegrzem spędzam , a za 3y tygodnie śmigam na wczasy w najdalsze miejsce jakie do tej pory byłem i nie wiem co ponad 11 godzin robić w samolocie.:)



To gdzie sie wybierasz??

11h to juz japonia, australia czy ktoras z hameryk.
Gdzies szczepionych puszczaja?

Ja za miesiac mam ponad miesiac wolnego, fabryke mi zamykaja. Zastanawiam sie czy do Turcji nie pojechac z dzieciorami - - nie jest daleko, moze ogarna.
Chociaz urlop z dziecmi to raczej oksymoron.


Ps. co do dlugich lotow ja mam sprawdzona metode.
%%%%%% i lulu.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dominikana:)
Turcja spoko polecam, a mam znajomego co w tym państwie był 5-6 razy tak polubił Turcję. Madera też jest bliziutko i zajefajna i lądowanie na jednym z najbardziej niebexpiecznych lotnisk na Świecie. :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dominikana:)
Turcja spoko polecam, a mam znajomego co w tym państwie był 5-6 razy tak polubił Turcję. Madera też jest bliziutko i zajefajna i lądowanie na jednym z najbardziej niebexpiecznych lotnisk na Świecie. :)


Teraz ceny smieszne na turcje wiec grzech nie jechac. Taniej tam pojechac na tydzien niz do Ustki na weekend. 770zl za 2 noce paranoja - - wszystko wynajete zeby bylo smieszniej.... a Lolek pisze ze Polska kraj biedakow :)


Jeszcze z piramida musimy jechac na tego Ping Ponga do Buby.... Zaprasza i zaprasza, Pirus juz paletki kupil wiec jedziemy :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo, większość tych co śmiga na nasze Morze to ludzie, którzy wynajmują kwatery, nie mieszkają w 4 czy w 5cio gwiazdkowym hotelu. A te łikendowe:) wypady to nie ma innej alternatywy dla nas, więc śmigają ludzie, sam też czasem to robię, tyle że niekoniecznie nad Morze. Pojedź do Giżycka, wypoczniesz w uroczym miasteczku, popływaszfajnymi żaglówkami i to za mniejsze pieniądze i nikt nie oszukuje na rybach jak to jest nad Morzem.
 
Do góry