Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bokciu

Banned
Drugi sezon? Z tego co kojarzę, to temat został zamknięty.
Mam mieszane odczucia co do tego serialu, owszem, dobry, ale gdzieś od połowy zaczął mnie już męczyć.
Końcówka uratowała honor.

Btw. Mało nie spadłem z kanapy przy scenie lesbijskiej (pomijam fakt, że absolutnie żadnych innych scen nie było, ale dla dwóch kobitek się znalazł watek) jak babcia dostała drzwiami. Cała scena, biorąc pod uwagę mroczny klimat produkcji pasowała jak pięść do nosa, ale dawno się tak nie uśmiałem : )

Dzięki rzeczonemu wątkowi, serial może predysponować do wszelakich nagród filmowych.
Mamy czarnych i to w dodatku na wysokim stanowisku, wątek homoseksualny i niepełnosprawne dziecko. Zatem wszystko co być powinno zgodnie z nowomową stręczoną przez pewne środowiska filmowe. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Drugi sezon? Z tego co kojarzę, to temat został zamknięty.
Mam mieszane odczucia co do tego serialu, owszem, dobry, ale gdzieś od połowy zaczął mnie już męczyć.
Końcówka uratowała honor.

Btw. Mało nie spadłem z kanapy przy scenie lesbijskiej (pomijam fakt, że absolutnie żadnych innych scen nie było, ale dla dwóch kobitek się znalazł watek) jak babcia dostała drzwiami. Cała scena, biorąc pod uwagę mroczny klimat produkcji pasowała jak pięść do nosa, ale dawno się tak nie uśmiałem : )

Drugi sezon nie musi być kontynuacją, a nową historią :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Panowie,
jakiś czas temu wrzucałem klip znajomej z coverem Lady Gagi z Narodzin Gwiazdy. Tym razem mniej filmowe klimaty, ale w sumie sam klip przygotowany przez absolwentkę Łódzkiej Filmówki. Zapraszam do słuchania/oglądania, ale mam i ogłoszenie :)

Klip:
https://www.youtube.com/watch?v=p1hxDBrw414

Ogłoszenie:
Jeśli są tu jacyś filmowcy i/lub montażyści (początkujący, praktykujący, hobbyści), którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności i budować CV, albo takich znacie, to proszę o wiadomości. Kolejne klipy bowiem w przygotowaniu :)

Pozdrówka!
 

Bipo

Active member
Bez reklam
King kong i Godzilla zaliczony
Zacznę od fabuły.....yyy chyba jej zabrakło bo jej nie wyłapałem. Od samego początku do końca jedna wielka napierdzielanka. Typowe demo do testowania filmów, im dłużej to oglądałem tym bardziej mnie to zmęczyło....
Film z uwagi na afekty można podziwiać bo nawet są dopracowane, ale mogli by trochę tajemniczości, klimatu pierwszych filmów wprowadzić a tu akcja goni akcje..
 

DrWredman

Active member
Ogłoszenie:
Jeśli są tu jacyś filmowcy i/lub montażyści (początkujący, praktykujący, hobbyści), którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności i budować CV, albo takich znacie, to proszę o wiadomości. Kolejne klipy bowiem w przygotowaniu :)

Pozdrówka!

Co masz na myśli pisząc „budować CV”?
Czy szukasz kogoś do nieodpłatnej pomocy przy montażu filmów?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A co ostatnio oglądał,to nic nie napisze ;)

King kong i Godzilla zaliczony
Zacznę od fabuły.....yyy chyba jej zabrakło bo jej nie wyłapałem. Od samego początku do końca jedna wielka napierdzielanka. Typowe demo do testowania filmów, im dłużej to oglądałem tym bardziej mnie to zmęczyło....
Film z uwagi na afekty można podziwiać bo nawet są dopracowane, ale mogli by trochę tajemniczości, klimatu pierwszych filmów wprowadzić a tu akcja goni akcje..

Pirat ? :D


[youtube]bRD1xr-dmfQ[/youtube]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Multikino Sala nr1 Dolby Atmos...:)
W przyszły poniedziałek idę na Ciche miejsce 2, zastanawiałem się dzisiaj czy kupić bilet na ten właśnie film ale wybrałem Konga :)
Wielka niespodzianką było zobaczenie nie tylko Konga i Godzilli ale i Mechagodzilli. Tylko popłynęli oczywiście z przedostaniem się do wnętrza ziemi za pomocą czasoprzestrzennego tunelu, Kong z toporkiem na tronie oraz Mechagodzilla która nagle sama zaczyna funkcjonować bez sterowania człowieka nie wiadomo czemu...:)
Ale powiem Wam że pojedynek na końcu trzech potworków robi fajna rozpierduchę Hongkongu..:+)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Osobiście dla mnie pierwsza Godzilla była najlepsza, szkoda że nie pociągnęli tematu dalej tyko zrobili kolejną i do niej dopiero nawiązanie w kolejnych dwóch częściach.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Bipo.. Na dźwięk to my chyba już nie możemy narzekać.
Jeden Gniewny Człowiek. Też polecam. Dobry akcyjniak z dobrym podkładem muzycznym.
 
Do góry