Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

Blehehe... ; )

Ja bym powiedział więcej, ale powstrzymam się.

Tak czy inaczej, u mnie posucha. Ostatnio obejrzałem Ferry na Netlixie i całkiem przyjemnie się oglądało, ale trzeba obejrzeć najpierw serial pt. Undercover. Całość fajnie się spina.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Blehehe... ; )

Ja bym powiedział więcej, ale powstrzymam się.
AmusedWeepyBlobfish-size_restricted.gif

:D


[youtube]YgKAQX2Eh8c[/youtube]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nie odczuwacie jakieś takiej dziwnej pustki po Avengers End Game.
Jednak te block bustery były i się czekało na kolejne.
Po pokonaniu Thanosa brakuje takiego przysłowiowego pierd.......
Dodatkowo ta pandemia i brak jest takiego kina

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

Mam takie samo odczycie.... To samo było gdy wyszedł ostatni Hobbit. Śródziemie i przygoda z tymi filmami jest czymś czego do dnia dzisiejszego nic dla mnie nie pobije. Kończy się saga filmów Z którą tak naprawdę byliśmy kilkanaście lat i robi się smutno ..:(
 

venomas200

New member
Bez reklam
Mam takie samo odczycie.... To samo było gdy wyszedł ostatni Hobbit. Śródziemie i przygoda z tymi filmami jest czymś czego do dnia dzisiejszego nic dla mnie nie pobije. Kończy się saga filmów Z którą tak naprawdę byliśmy kilkanaście lat i robi się smutno ..:(
U mnie to wszystko potęguje jeszcze że za małolata czytałem wszystkie możliwe Marvele jakie były w PL
I wydawnictwo TM Semic.
Aż dziw że przestałem kupować komiksy jako nastolatek - dorosły a oni upadli jako wydawnictwo

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

bokciu

Banned
Ostatnio obejrzałem Ferry na Netlixie i całkiem przyjemnie się oglądało, ale trzeba obejrzeć najpierw serial pt. Undercover. Całość fajnie się spina.

Byłem miło zaskoczony gdy pojawił się "Ferry". Do "Undercover" mam wielki sentyment, więc tym bardziej "Ferry" jest pozycją obowiązkową dla miłośników serii.

Spróbuj tego:

https://www.filmweb.pl/serial/Niewinny-2021-843647
https://www.filmweb.pl/serial/Klangor-2021-848204

Ewentualnie na Netflixie klimatyczny "Bloodline".
 

bokciu

Banned
https://www.filmweb.pl/film/Straceńcy-2021-840929

Okazuje się, że narkomani to żyła złota dla pewnych instytucji. Ba, nawet oni sami zarabiają na swoim uzależnieniu. Ten chory system jaki ukształtowało państwo, determinuje do biznesowego procederu i przypomina chwilami mechanizmy jakie powstają przy obecnie stworzonej pandemii. Covidowa machina nie szybko ustanie, bo zbyt wielu się to opłaca.
Warto przyjrzeć się temu filmowi, tym bardziej, że to autentyk.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Sorry bokciu. Nie odswierzylem stronki wiec nie widzialem Twojego postu pod zajawkami Piramidy, a seriali, z braku czasu staram sie wystrzegac
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ty oglądasz sobie filmy,a porwali Pająka i robią na nim testy :grin:
Nie wiadomo ile jeszcze chłopak wytrzyma :grin:

Widze, że chca go wyMUSKac. :)
Napisz mu ze Bali chca w lipcu otwierac. Wiec jak nie ma planu albo Phuketu nie otworza na czas, to niech tam wbija.

[/quote]
A Cruellę ? ;)[/QUOTE]
Ja widziałem kruele, Jednym okiem.. ;)
 
Do góry