Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wersja z HBO MAX nie wygląda źle,podobnie jak Liga Sprawiedliwości.
Z kolei Falcon... i WandaVision na Disney+ są trochę rozmazane (albo to sprawka alkoholu ;)).
 

bokciu

Banned
UWAGA! SPOILER :)
W czwartym z tego co kojarzę, jest już współczesność i wszystko się wyjaśnia, zatem jest też normalna/dobra jakość.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Cały urok WandaVision to właśnie przejście przez kolejne dekady amerykańskiego sitcomu. Zresztą całość trzyma się kupy. Ciekawe jak będzie z Falconem ;)
 

bokciu

Banned
To prawda, ale ostatni odcinek kładzie na łopatki całość. Nie jestem fanem superbohaterów, natomiast ten serial zapowiadał się naprawdę ciekawie i zarazem oryginalnie. Końcówka zaś, to typowe, Marvelowskie gówno. Wszyscy wiszą w powietrzu i latają jak popierdoleni, potrafią zestrzelić laserem z oczu całą dywizję powietrzną i mają nieograniczone moce. Jeden, wielki burdel bez żadnych ograniczeń. Wodze fantazji twórców popuszczone maksymalnie, niczym z dziecięcego snu. A tak dobrze było...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
[...] to typowe, Marvelowskie gówno. Wszyscy wiszą w powietrzu i latają jak popierdoleni, potrafią zestrzelić laserem z oczu całą dywizję powietrzną i mają nieograniczone moce. Jeden, wielki burdel bez żadnych ograniczeń [...]

Parafrazując... dopiero teraz dostrzegłeś? ; )

A tak dobrze było...

U Marvela początki zawsze są dobre, a potem... łubudubu, wpada Papa Smerf z ferajną i niech się dzieje co chce.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mówicie,że nie ma nic na Netflixie,a tu właśnie wszedł Rambo i Batman ;)
batman-rambo-ronaldo-i-ponad-70-innych-tytulow-dodanych-w-netflix-polska__2156_1191.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
03.04.2021 (sobota)

25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY
dramat, 108 min, Canal+ Premium, 21:00

JESTEM NAJLEPSZA. JA, TONYA***(I, Tonya)
komediodramat/biograficzny, 115 min, Canal+ Premium, 23:00
 
Do góry