Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
:blagam: ... to nie jest ból o jakim wspominasz lecz OPINIA KONSUMENTA, mało tego NIEZADOWOLONEGO, którego za własne środki finansowe robią w balona podkładając mu na talerz zbutwiałe jajo i udając, że wszystko jest OK. Nie na to się godziłem zawierając umowę, czas skończyć z tym badziewiem ! ! ! :bober:

Kolego, ale Ty nie musisz oglądać tych treści, masz Netflixa z szeroką ofertą. Idąc Twoim tokiem rozumowania trzeba wywalić netflixa bo większość treści ma jakieś zaczepki lewackie, antysemickie, katolickie itd.

Ja nie oglądam tvp, tvnu czy polsatu i mam zrezygnować z nc+ bo te kanały mam w dekoderze?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze tego brakuje zebysmy zara mieli jakies ustawki na Fame MMA....
Nie wiem jak wy ale ja nie zamierzam wyskakiwac z Piramida na walke. :) :)

Kto miałby odwagę walczyć z Piramidą jak on doświadczenie zbierał w Mortal Kombat i Tekkenie...

Ja mogę stanąć do walki. Ćwiczyłem na World Karate Championship własnoręcznie zbudowanym joystickiem :D ;)

Rzeczywiście marne szanse (tak trenowałem) :D
[youtube]dRGIww533Y4[/youtube]


[youtube]BOhBdAfbI-k[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Tenet :) no i... od strony technicznej dźwiękowo zaje.. już pierwsze 5 min pokazuje z czym będziemy mieli do czynienia , pod względem jakości obrazu również jest fajnie.. a teraz sam film... jakby to napisać.. może tak, sam pomysł na film świetny, natomiast jego realizacja z tym już gorzej i nawet nie o to chodzi, ze tak naprawdę to trzeba drugi raz na spokojnie obejrzeć ten film, gdzie Interstellar czy Incepcja, aż takich problemów nie było, to w tym filmie przekombinowano i zgadzam się z wypowiedziami tych osób co tak właśnie myślą. Do tego dochodzi, że moim zdaniem, gdyby o jakieś 20 min był krótszy ten film to wielu miałoby mniejszy problem z dotrwaniem do jego końca, choć u mnie tego nie było, bo te ostatnie minuty jednak są w jakimś znaczeniu znaczące to pomimo tego jakby zmieścili się w 120 min byłoby według mnie lepiej. Tez pewnie na to ma fakt, że film jest zdecydowanie droższy przy premierze niż gro innych filmów, więc Ci wszyscy co chcą obejrzeć, ale nie mają parcia , żeby teraz zaraz po premierze (tak jak to jest w moim przypadku) to ze swojej strony proponuję poczekać i kupić go w cenie duzo bardziej przyzwoitej. Co nie zmienia faktu, że film całościowo jest wart obejrzenia, bo sam pomysł jest fajny, tylko szkoda, że nie do końca wyszedł... tym razem.. Interstellar nie do przebicia.. jak dla mnie..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja dzisiaj biore sie za "Mosul", zobaczamy, jak cos ma ocene powyzej 6.0 to robie przymiarke

Czekam tez za napisami i zobaczymy Vanguard



Ciekawe co tam jeden z moich najlepszych aktorow wymyslil.... :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja dzisiaj biore sie za "Mosul", zobaczamy, jak cos ma ocene powyzej 6.0 to robie przymiarke




Dobre kino jak na nieamerykańskie, w sensie bez jankesów bo wiadomo żę made in usa


lolek tenet świetny dzwięk ? ale tam jest 5.1 ? na blu przynajmniej , 5.1 było dobre 20 lat temu w erze dvd
 

DrWredman

Active member
Dobre kino jak na nieamerykańskie, w sensie bez jankesów bo wiadomo żę made in usa


lolek tenet świetny dzwięk ? ale tam jest 5.1 ? na blu przynajmniej , 5.1 było dobre 20 lat temu w erze dvd

Mosul, zaliczyłem wczoraj. Nawet mi się podobał. Fabuła.... chyba lepiej nie zdradzać ;)
Jak zawsze można się do czegoś przyczepić, jest kilka wpadek, na które brygady specjalne powinny być przeszkolone i przygotowane, ale i tak polecam.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Obejzane.

Jezeli chodzi o jakosc wykonania filmu, ciaglosc akcji to jest ok.
Film trzyma w napieciu, dopiero w ostatnich minutach dowiadujemy sie o prawdziwym celu. Niestety cel misji to tak, jakby ktos mnie obuchem trzepnal w tyl glowy. Moja reakcja byla W T F.

Denerwuja akcje w stylu, strzelamy sie, a za sciana nikt o nas nie slyszy i tak w kolko

Ale ogolnie jest ok, ta uczciwa 6 / 10 moge dac. Film sie nie dluzy, oglada sie go szybko.
 

bokciu

Banned
A propos Covida, właśnie oglądam taki serial hiszpański "Mur", nieco naiwny jak to mają w zwyczaju Hiszpanie, ale summa summarum nieźle się ogląda.
Dystopijny świat niedalekiej przyszłości, w którym ludzie zostali podzieleni na dwie klasy i oddzieleni murem. Mamy wirusa, który przenosi się drogą kropelkową zawnego Norowirus, wojsko na ulicach i pokrzepiające komunikaty płynące z telebimów na budynkach w stylu "To wszystko dla waszego dobra", " Dbamy o naród" czy "Na przywileje trzeba zasłużyć"...Mamy również godzinę policyjną, a na tego kto zakaszle, kierowane są od razu dział karabinów i wybucha panika. Są drony monitorujące zachowania ludzi, bieda i ubóstwo w drugiej strefie, oraz burżuazja w strefie pierwszej wraz z rządem. Panuje totalitaryzm, za nieposłuszeństwo wobec systemu można zarobić kulę w łeb, a konfidenci na usługach rządu są na porządku dziennym. Jest również żona ministra zdrowia, która przy pomocy skorumpowanych służb bezpieczeństwa, prowadzi nielegalne badania nad szczepionką, używając do tego osocza krwi uprowadzonych dzieci. Wszystko to okraszone scenami niczym z telenowel brazylijskich, które czasami wręcz śmieszą.
Piszę o tym, bo chwilami do złudzenia przypomina to obecną sytuację panującą na świecie i jak nie otrząśniemy się na czas, to fikcja tego serialu szybko stanie się rzeczywistością.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Rodzina Soprano stary ale jakże jary serial.
Postać Tonego Soprano jest skrojona idealnie. A jego słabość do pięknych kobiet czasami aż zatrważającą
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie bez przyczyny, jeden z najlepszych seriali.

Ja bynajmniej czekam teraz na nowy sezon "Bajer w Bel-Air" na HBO, chowałem się na tym i bardzo pozytywnie wspominam. Niestety już bez wujka Phila.

[youtube]3Kz2vYa5ZPA[/youtube]
 

bubafat

Active member
Bez reklam
hehe To nie jest wyjasnienie, tylko jakas wersja dla niewidomych i niedowidzacych

Plot filmu jest zdecydowanie bardziej zakrecony zeby rozkminic to w 2 podejsciach. Tymczasem zamysl jest prosty ;)

[youtube]t23ZEKqGHzs[/youtube]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo,byś się wziął za sprzątanie ,a nie rozkminiasz Tenet :D
[]

:) Bym cos napisal, ale jeszcze zona przeczyta i bedzie szlaban. :kom::razz:

Olac Teneta, jakis wybitny nie byl, nawet nie chce mi sie myslec o nim. Lepiej szukaj jakichs fajnych akcyjniakow dla mnie, ktore wyszly w tym roku. Bo napewno nie ogladalem. Mam nowy dysk i 7TB wolnej przestrzeni takze wiesz... szukaj szukaj.

Na kolejny sezon - zimowy anime tez czekam bo juz nadrobilem zaleglosci.

Mandalorian sie skonczyl

Zostal mi jeszcze serial Czarnobyl. No i moze ogarne 2 ostatnie filmy X-menow bo nie ogladalem.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jak patrzę na te wszystkie zapowiedzi filmów co miały już dawno być, na te co zaraz będą i na przyszły rok to chyba trzeba będzie z roboty zrezygnować. Żeby to wszystko ogarnąć jak już puszczą. [emoji1787]
 

Kejup

Member
Bez reklam
:) Bym cos napisal, ale jeszcze zona przeczyta i bedzie szlaban. :kom::razz:

Olac Teneta, jakis wybitny nie byl, nawet nie chce mi sie myslec o nim. Lepiej szukaj jakichs fajnych akcyjniakow dla mnie, ktore wyszly w tym roku. Bo napewno nie ogladalem. Mam nowy dysk i 7TB wolnej przestrzeni takze wiesz... szukaj szukaj.

Na kolejny sezon - zimowy anime tez czekam bo juz nadrobilem zaleglosci.

Mandalorian sie skonczyl

Zostal mi jeszcze serial Czarnobyl. No i moze ogarne 2 ostatnie filmy X-menow bo nie ogladalem.

Czarnobyl gorąco polecam. Nie jestem fanem seriali bo czasu nie ma ale ten wciągnąłem moment. Może to przez to że człowiek był na świecie w tamtym czasie i różnie to mogło się skończyć.
 
Do góry