Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Teraz obejrzałem film pt Lost Bullet. Nawet,nawet film akcji. Jak komuś nie przeszkadza francuski język to polecam. Ja akurat lubię francuskie filmy, bo są dosyć dobrze zrobione, a po za tym mają bardzo często świetny podkład muzyczny. Pozdro. [emoji846]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Teraz obejrzałem film pt Lost Bullet. Nawet,nawet film akcji. Jak komuś nie przeszkadza francuski język to polecam. Ja akurat lubię francuskie filmy, bo są dosyć dobrze zrobione, a po za tym mają bardzo często świetny podkład muzyczny. Pozdro. [emoji846]
No faktycznie, niezły film. Dzięki za info.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Wszystko fajnie. Tylko te wszystkie zapowiedzi są już od paru dobrych miesięcy. I wszystko odkładane. A my czekamy. Bo jakże by inaczej.[emoji6]
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida
Sam nie mam czasu.
Work, work, work. Wakacja za pasem, trzeba sie wyrobic. A noz da sie gdzies pojechac.
Ale podobno jest jus Dark na Netfliksie. ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida
Sam nie mam czasu.
Work, work, work. Wakacja za pasem, trzeba sie wyrobic. A noz da sie gdzies pojechac.
Ale podobno jest jus Dark na Netfliksie. ;)

A propo wyjazdów, nie wiem czy słyszałeś u siebie jak jest kiepsko z obłożeniem hoteli w Polsce na okres wakacyjny. Gro hoteli ma obłożenie na poziomie 20-30 % tego co było rok temu.. Nawet nad Morzem..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Wiem, czytalem. Ale nad polskie morze mi nie spieszno.
Patrzac z perspektywy turysty generalnie jest kiepsko. Azja Pd-Wsch cala zamknieta. Zaczynam powoli myslec o Gruzji. Jakies rekomendacje?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A propo wyjazdów, nie wiem czy słyszałeś u siebie jak jest kiepsko z obłożeniem hoteli w Polsce na okres wakacyjny. Gro hoteli ma obłożenie na poziomie 20-30 % tego co było rok temu.. Nawet nad Morzem..

Jakos do konca w to nie wieze. Kaszuby zarabane w cholere, juz rowerzysci irytuja xD

Ceny nad morzem wyrabali na maksa... jutro jade do ustki na ta rybke za 2 stowy.


Buba, mozesz jechac sladami wojownika, do turcji :) Juz sie podobno otworzyli na twoje rejony.

Fajna promocja jest z polski na Wlochy - - - bilety po 50zl z wizz do bergamo, mozna fajnie weekend spedzic od czwartku do niedzieli.


A zeby bylo filmowo:
Snowpiercer obejzany pierwszy sezon - 6 odcinkow. Nie bylo zle, pyknalem to na 2 razy. Mozna obejzec.

I wkoncu dalem sie przekonac na:
Fantastyczne Zwierzeta - - - wiem staroc, ale dopiero teraz obejzalem. Ale mega mi sie spodobalo. Fajne.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie wiem. Wojny nie ma.
Poki co doswiadczylem dobrego gruzinskiego wina, niezlego koniaku I smacznego jedzenia
Nigdy nie bylem Gruzji, ani nie spotkalem zadnej Gruzinki. Moze pora.
Kraj jest podobno piekny, a ludzie uroczy.
 
Do góry