Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj trafiłem na Tidalu ten kawałek (Shallow), odsłuchałem kilka razy, jest świetny, szczególnie wejście Gagi, wokal wymiata i przypomniało mi się, że czekam na ten film. No i dziś, udało się obejrzeć. Spełnił moje oczekiwania bez dwóch zdań ; )
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Wczoraj trafiłem na Tidalu ten kawałek (Shallow), odsłuchałem kilka razy, jest świetny, szczególnie wejście Gagi, wokal wymiata i przypomniało mi się, że czekam na ten film. No i dziś, udało się obejrzeć. Spełnił moje oczekiwania bez dwóch zdań ; )


Gdzies w niedalekiej przeszlosci...

Originally Posted by armanig View Post
Też nie jestem wielkim fanem, ale niektóre uwielbiam. Na Tidalu całą płytkę mam w ulubionych.
Podobnie jest z Rock of Ages, ideał jeżeli chodzi o muzykę. Moje klimaty, a sam film łatwy i przyjemny, ale nie o to chodzi. To ma być tło.
Nędzników jakoś nie przetrawiłem, repertuar nie mój.
LaLa Land, nawet nie dokończyłem, ale dam mu kiedyś jeszcze szanse.

Tak na marginesie, wy tu piszecie o jakimś "Królu rozrywki", a ja o "The Greatest Showman", teraz zorientowałem się, że to przecie ten sam film i piszemy o tym samym ; )

Tak czy inaczej, świetna pozycja.

No to teraz tylko czekac kiedy odkryjecie "Star is Born". (Te "autorskie", nie "komercyjne" kawalki) ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ale tam jest wiecej dobrych, tj wpadajacych w ucho kawalkow. Nawet jesli brzmia jak kopie czegos starszego. Ja mam 5-6 ulubionych
 

FullObcyk

Member
First Man w 4K na pokładzie jakby komuś nie chciało się tłumaczyć obwieszczenia w cyrylicy, pojawiło się też A Star is Born w 2160P ale tylko WEBRIP.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem, spodziewałem się czegoś więcej. Dla mnie ta kolejna wizja zagłady to nic specjalnego.

No to sobie odpuszczę :wink:

First Man już mi Piramida wysłał, dzisiaj się rzuci okiem.

Lolek mi go przysłał.Mówił,że "na dniach" będzie miał w UHD - A Star Is Born i jakiegoś Bohemiana :wink:
Z tego wszystkiego,zapomniał wrzucić zajawkę nowego Spiderciecia :wink:

[youtube]g4lT3LEimWk[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Napiszcie coś o Pierwszym człowieku .. jak obejrzycie.. czy warto kupować, czy można poczekać z zakupem.. Piramida nie pisz, tylko łap się za oglądanie :)
 
Do góry