Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Narcos: Mexico - 1 sezon (lub 4 sezon jak kto woli). Zaliczony.
Od paru dni dostępny na Netflixie, a tu cisza?
https://www.filmweb.pl/serial/Narcos:+Meksyk-2018-810358

Bardzo przyzwoity serial. Dla fanów pierwszego Narcos z Pablo, pozycja obowiązkowa.
Spokojniejszy od poprzednich, co ma też swoje plusy.
Naturalnie zupełnie inna historia, inni bohaterowie, ale wszystko łączy się całość. Narcos: Mexico dla widza, to nic innego, jak szerszy pogląd na sytuacje narkobiznesu, ale ściśle powiązana z całą serią "Narcos".
Odcinek z hipopotamem wyśmienity, dobrze obrazuje powiązania.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Armanig, powoli kazdy oglada ale maks 2 odcinki na dzien. Jestem juz na porwaniu DEA.

Duzo spokojniejsza historia od Pabla.

Henry tez lukne na to ale wszystko w swoim czasie. Ostatnio zaczalem grac w Leage of Legends i kurna z filmami wolniej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to słabo, ja wciągam od razu ;) Ten polecany też wciągnę, a co tam ; )
Jakaś narko - mania ogarnęła rynek filmowy ostatnio, gdzie nie spojrzę, to dragi. Już po nocach mi się śnią, a i jeszcze "Ślepnąć od świateł" ostatnio.

Btw: Widział ktoś nowy film braci Coen? Nie? Ja widziałem ;)
Dawno nie miałem tak mieszanych uczyć.
Było tam wszystko to co lubię (w jakby nie było w mocno specyficznym kinie), ale "tak nie do końca" chyba wyszło.
Nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że Tarantino zrobiłby to o wiele lepiej.

Ps. Jak zacząłeś grać w LOL'a ; ) to już przepadłeś. Ja tego nawet nie tykam.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Spokojnie, oglądamy tylko bardzo powoli bo czasu brak.

Henry
Kokainowe wybrzeże mam na liście:D

lolo
Z tym lolem uważaj bo to uzależnia jak Tibia:D
 

wucash

Active member
Bez reklam
Btw: Widział ktoś nowy film braci Coen? Nie? Ja widziałem ;)
Dawno nie miałem tak mieszanych uczyć.
Było tam wszystko to co lubię (w jakby nie było w mocno specyficznym kinie), ale "tak nie do końca" chyba wyszło.
Nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że Tarantino zrobiłby to o wiele lepiej.

Ja też mam mieszane uczucia, wręcz się zawiodłem. Twórczość braci Coen lubię bardzo a tutaj słabiutko. Niby historie śmieszne, alegoryczne ale brakuje tego czegoś. Pierwotnie to chyba miał być serial ale ostatecznie powstał jako zbiór 6 historii. Gra aktorska i zdjęcia na wysokim poziomie ale to wszystko co mogę dobrego powiedzieć o tej pozycji.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to słabo, ja wciągam od razu ;) Ten polecany też wciągnę, a co tam ; )
Jakaś narko - mania ogarnęła rynek filmowy ostatnio, gdzie nie spojrzę, to dragi. Już po nocach mi się śnią, a i jeszcze "Ślepnąć od świateł" ostatnio.


Ps. Jak zacząłeś grać w LOL'a ; ) to już przepadłeś. Ja tego nawet nie tykam.


No to jak juz jestes nalogowym "cpunem" to nie zapomnij o EL CHAPO:
https://m.filmweb.pl/serial/El+Chapo-2017-795385

Ogldalem do ktoregos momentu i przerwalem z jakiegos powodu. Akcja bardzo podobna do Mexico. No i bedziesz mial wszystkie seriale narkotykowe odchaczone.


A Gomorre juz calosc masz obejzane? Bo pamietam ze zes przeskakiwal powoli z Suburry. A nic nie pisales jak ci sie podoba.



Przez te wszystkie narkotykowe produkcje netflixa tylko chleb podrozal. Maka w cenie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co Ty mi tu za starocie podrzucasz.
El Chapo słabsze od Narcos. Widziałem.
Subburre całą zaliczyłem (bdb), Gomorre gdzieś odpuściłem w połowie, nie pamiętam, też dobre, a nawet lepsze, ale nie chce mi się już wracać po kilku miesiącach.

Ten polecam, żaden szał, ale szybka, zwarta akcja. Pisałem pare dni temu.
Ja lubie takie pozycje, jest na Netlixie:
https://www.filmweb.pl/film/Szajka-2015-740639
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie wiem,zmieniasz się nam :grin:
Ze dwa lata temu,nie chciałeś oglądać patologicznych scen,jak i z 5 lat temu pożyczać z sieci :-D

Nie do Ciebie pisałem, a do tego łobuza wyżej.

Co do reszty, to i owszem. Nie mówię nie, czasy się zmieniają, transfery zwiększają ;)
Tyle, że patologi dalej nie lubię w filmach. Nie myl też jakiś żuli pt. "blokers vel hip hop wielce pokrzywdzony przez życie", z gangusiami pierwszej ligi. Ja wiem, że jedni i drudzy, to na swój sposób patole, ale mimo wszystko ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie do Ciebie pisałem, a do tego łobuza wyżej.

Co do reszty, to i owszem. Nie mówię nie, czasy się zmieniają, transfery zwiększają :wink:
Tyle, że patologi dalej nie lubię w filmach. Nie myl też jakiś żuli pt. "blokers vel hip hop wielce pokrzywdzony przez życie", z gangusiami pierwszej ligi. Ja wiem, że jedni i drudzy, to na swój sposób patole, ale mimo wszystko ; )

Dobra dobra.I tak będę uważał na takich Typów jak Ty :mrgreen::-D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Właśnie wyszedłem z kina z filmu Bohemian Rhapsody. Panowie ten film jak dla mnie jest genialny, kawał dobrej muzy, a wstawki z koncertu coś nie do opisania. Czasem śmieszy,*** irytuje a czasem wciska w fotel że aż ciary po całym ciele przechodzą.
Pamiętajcie nie oglądać tego na laptopach,*** tabletach, komórkach itp.g....ch tylko duży ekran i dobre nagłośnienie. Ten fil trzeba zobaczyć ma dużym ekranie i obejrzeć głośno nawet bardzo głośno. Polecam kawał dobrej muzy i fabuła ujęła wszystko co miała ująć. Jak dla mnie genialny.***
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
[youtube]pP-hQ5B0DQM&[/youtube]
[youtube]9akkbTSqR10[/youtube]

1542725327729.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie wyszedłem z kina z filmu Bohemian Rhapsody. Panowie ten film jak dla mnie jest genialny, kawał dobrej muzy, a wstawki z koncertu coś nie do opisania. Czasem śmieszy,*** irytuje a czasem wciska w fotel że aż ciary po całym ciele przechodzą.
Pamiętajcie nie oglądać tego na laptopach,*** tabletach, komórkach itp.g....ch tylko duży ekran i dobre nagłośnienie. Ten fil trzeba zobaczyć ma dużym ekranie i obejrzeć głośno nawet bardzo głośno. Polecam kawał dobrej muzy i fabuła ujęła wszystko co miała ująć. Jak dla mnie genialny.***

Jutro mam zamiar iść,, a dzisiaj śmigamy na Fantastyczne zwierzęta 2 :) i liczę na dobrą zabawę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem po seansie Fantastycznych zwierzątek cz. 2. Oglądając w kinie ten film momentami człowiek odnosi wrażenie jakby się znalazł w pierwszej części, a zapewne tak jest przez fakt, że Producent założył z góry kilka części tego filmu, więc jakoś trzeba rozłożyć pewne wątki, zdarzenia na te wszystkie części, które są jeszcze przed nami. Generalnie II cz jest bardziej mroczna, poważna, więcej przemocy i cierpień jest w niej co powoduje, że tak jakby bardziej skierowana jest do deko starszej widowni i do tego tej, która wychowywała się na H.P.
Dźwiękowo jak i wizualnie film się ogląda świetnie, a tym bardziej jak się jest w kinie IMAX z okularami 3d na oczach . Efekty specjalne i ta magia jaka towarzyszyła w pierwszej części również jest i w drugiej odsłonie, co powoduje że pod tym względem raczej każdy będzie zadowolony. Aktorsko również jest w mojej ocenie bardzo dobrze, a w drugiej części dochodzi np. J. Law, który świetny w roli Dumbledora, naprawdę jest świetny, tylko więcej scen mogłoby być z Jego udziałem.
Podsumowując na pewno tak jak i pierwsza część tak i ta nie jest filmem dla wszystkich, a dla tych, którzy lubili H.P i tego typu klimaty, ale dla mnie osobiście II cz. na pewno nie jest gorsza od I cz., a pod pewnym względem jest deczko lepsza. Czekam na kolejną część i mam nadzieję, że równie dobrze będę się bawił. Bo na te dwie godzinki człowiek jest w innym świecie.. a w kinie czasem o to chodzi.. Pozostaje kupić jeszcze na BR i w domu na kanapie obejrzeć. dziecku też się podobało :)
 
Do góry