Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj "zaliczyłem" film, który należy obejrzeć jest Ukryte piękne to kolejny z tych filmów, gdzie możemy sobie przewartościować swoje życie i zastanowić się co w nim jest tak naprawdę ważne. Bo często zachwycamy się dobrami materialnymi, a czasem to co jest najważniejsze umyka gdzieś obok nas, gdyż bierzemy udział w tej ciągłej gonitwie zwanej potocznie pracą. Warto obejrzeć na chwilkę przystopować i przemyśleć.. Bo zdrowie mamy tylko jedno, a rodzina to też nie jest coś co się wygrywa na loterii i jest to już dane dożywotnio.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci uczciwie, że od jakiegoś czasu już deczko jest lepiej w tym temacie.. :) Ale lubię właśnie takie filmy, bo dają do myślenia i przynajmniej na jakiś czas człowiek stara się inaczej funkcjonować. I główny bohater jak zwykle jest mega przekonywujący w tej roli, naprawdę widać jego ból po starcie córki.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida w lipcu 2019 nowy spaiderciak wchodzi do kin.. jeden aktor dodatkowo ma dojść do obsady - domyślasz się który ?? :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
movieposter.jpg


Film obejzany, taki sobie. Troche niedorobiony. Fabula i pomysl ciekawy niby "cos tam na faktach". te 5,5/10pkt bym moze dal.

Armanig by sie ucieszyl na tym filmie, duzo duzo Koni :) hehe
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dodatkowo,czy jako główny ? ;-)

Na razie jeszcze nie zdradzają co i jak, ale myślę, że będzie to dość kluczowa postać .. pewnie niedługo się wyjaśni.. dalej będzie grał M. Keaton, więc pytanie po której stronie będzie tenże aktor..


Lolo ja bym obejrzał ten film, niestety dziady tylko na dvd wypuścili , więc czekam aż pojawi się w tv.. tylko tego typu film może być późno..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolek smialo mozesz obejzec go na DVD, audio i video raczej szalu nie robia, ot moze kilka strzalow.

Bardziej skupili sie na fabule, ze na faktach. Tutaj fabula cie zainteresuje a nie efekty specjalne, wiec smialo mozna ogladac dvd czy nawet avi 700mb.

Jakosc wykonania widac ze bardzo biedny film, zrzucanie bomb z samolotu troche smieszne, Strzelanie pm21 40 rakiet wola o pomste do nieba, fajerwerki mogli odpalic byloby lepiej wykonane. No i glowny atak ja nie kupuje takich akcji. Bardzo wiele rzeczy mozna sie czepic w tym filmie no ale.... smialo mozna obejzec i zapomnac.

depositphotos_184142408-stock-photo-bm-21-grad-122-mm.jpg


Obejzalem, przespalem sie z ta mysla i dalej nie potrafie zrozumiec o co im chodzilo z ta wyrzutnia. Albo to jest najglupsza scena w tym filmie albo ja czegos nie rozumiem...

Dobra koniec spamu i spojleru.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek smialo mozesz obejzec go na DVD, audio i video raczej szalu nie robia, ot moze kilka strzalow.

Bardziej skupili sie na fabule, ze na faktach. Tutaj fabula cie zainteresuje a nie efekty specjalne, wiec smialo mozna ogladac dvd czy nawet avi 700mb.

Jakosc wykonania widac ze bardzo biedny film, zrzucanie bomb z samolotu troche smieszne, Strzelanie pm21 40 rakiet wola o pomste do nieba, fajerwerki mogli odpalic byloby lepiej wykonane. No i glowny atak ja nie kupuje takich akcji. Bardzo wiele rzeczy mozna sie czepic w tym filmie no ale.... smialo mozna obejzec i zapomnac.

depositphotos_184142408-stock-photo-bm-21-grad-122-mm.jpg


Obejzalem, przespalem sie z ta mysla i dalej nie potrafie zrozumiec o co im chodzilo z ta wyrzutnia. Albo to jest najglupsza scena w tym filmie albo ja czegos nie rozumiem...

Dobra koniec spamu i spojleru.


Może faktycznie na dvd kupię, skoro ostatnia cz. Greja idę dzisiaj kupić na dvd to i ten można kupić. :)
 
Do góry