Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
"Znudzil", to jest eufemizm.
Gosc jest tak powtarzalny, ze zjadl swoj ogon juz 2 razy.
Ja juz po mocnych kobietach spasowalem. Mysle, ze trzeba co drugi film odpuszczac. Na trzezwo zreszta, do Kobiet Mafii raczej podchodzil nie bede. :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No nie wiem. Masz Straight Outta Compton i babcie Coco w UHD.
Zakladam ze Trzy bilboardy, dwie Lary Croft i Morderstwo w Orient Expresie ogladales, a staroci nawet w UHD ogladac nie chcesz. :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No nie wiem. Masz Straight Outta Compton i babcie Coco w UHD.
Zakladam ze Trzy bilboardy, dwie Lary Croft i Morderstwo w Orient Expresie ogladales, a staroci nawet w UHD ogladac nie chcesz. :)

Straight Outta Compton widziałem na BD.Niezły,jednak nie mam szczególnego ciśnienia na powtórkę... może kiedyś.
Coco czeka na polski dubbing.
Z nowszych "leżą" jeszcze - The Shape of Water,Justice League i The Disaster Artist :wink:

P.S.
UHD póki co nie oglądam,jednak widzę,że repertuar się powiększa i trzeba będzie niedługo pomyśleć nad zmianą staruszka FHD ;-)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Straight Outta Compton widziałem na BD.Niezły,jednak nie mam szczególnego ciśnienia na powtórkę... może kiedyś.
Coco czeka na polski dubbing.
Z nowszych "leżą" jeszcze - The Shape of Water,Justice League i The Disaster Artist :wink:

Myślałem, że te już oglądałeś. :)
Nie ma się nad czym zastanawiać. The Shape of Water w sam raz na wieczór.
Ja w takim razie odpalam LoJ. U nas zasypane śniegiem i cały kraj stoi. Kina, sklepy zamknięte. Tydzień się skończył wczoraj . :)

UHD póki co nie oglądam,jednak widzę,że repertuar się powiększa i trzeba będzie niedługo pomyśleć nad zmianą staruszka FHD ;-)
Jakiegos byle jakiego krawędziaka od Samsung 75" za 10k chyba kupisz, albo OLEDa 65", za 9k
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Straszne czasy nastały, żeby kupując tv modlić się, aby tv dał radę 3-4 lata "pochodzić" ... Ja narazie mam fuksa, ale szczęście kiedyś pewnie i mnie opuści w tym temacie..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
EL Chapo ze smialoscia moge powiedziec ze mamy tu kolejny sezon Narcosa. Po 4 odcinkach jest super.

Wiec jak komus przypadlo do gustu Narcos to El Chapo trzeba obejzec.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida
I co teraz?
Zastanawiasz sie, czy zainwestujesz w nowy telewizor UHD, czy pozycje producenta tego filmu? :)
 
Do góry