Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zderzenie obejrzałem lekko mówiąc fajne były sceny pościgowe jak i same auta :), główny bohater tyle razy unikal śmierci, że nawet słynny agent 007 by się nie powstydził.. Raz można obejrzeć.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Zmęczyłem w końcu Łowca Androidów. 2049
Klimat filmu utrzymany czyli mówiąc krótko za długi i za nudny.
Jakoś nigdy nie byłem fanem 1 części i z drugą to samo.
Obejrzałem 47 Meters Down dziwny film pełen paradoksów zmęczyłem go tylko dlatego że biegałem i oglądałem. Kończę w końcu Gomorrę 3 sezon i zaraz będę się zabierał za Netflixy i seriale

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 

venomas200

New member
Bez reklam
Gomorra zaliczona finał 3 sezonu i jestem zdegustowany końcówką. Ci co obejrzeli wiedzą. Guardiola mój aktor cały sezon był wycofany a tu nagle na koniec pierwsze skrzypce . Szok

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Gomorra zaliczona finał 3 sezonu i jestem zdegustowany końcówką. Ci co obejrzeli wiedzą. Guardiola mój aktor cały sezon był wycofany a tu nagle na koniec pierwsze skrzypce . Szok

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Rozczarowny? - OK. Ale dlaczego zdegustowany?
Czy mogla byc bardziej dramatyczna i zarazem rozsadna koncowka? Dla mnie takie zakonczenie, to obok detronizacji grubego, najmocniejszy element tego sezonu.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak tam Buba? Byłeś na Panterze?
Jak wrażenia?
Ja się wynudziłem okropnie, jedynie najmłodszemu się podobało ;)
 

venomas200

New member
Bez reklam
Rozczarowny? - OK. Ale dlaczego zdegustowany?
Czy mogla byc bardziej dramatyczna i zarazem rozsadna koncowka? Dla mnie takie zakonczenie, to obok detronizacji grubego, najmocniejszy element tego sezonu.
O tak ale główną postać tak potraktować!!!!

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 

szejos

New member
Dzisiaj w Imaxie obejrzałem Panterkę i szczerze przyznam, że dla mnie jeden ze słabszych filmów Marvela. Pozostaje czekać nad Ant-mana i Infinity.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzień Marvela widzę, ja przebrnąłem przez większą część Thora RazNaRok, ale do końca nie dotrwałem, gdzieś w momencie jak się pojawiła Dżochanson (na ekranie monitora w statku) wątpliwy entuzjazm opadł.
Czekam już tylko na Deadpool'a 2, bo to chyba jedyny Marvel którego jestem w stanie przetrawić (pomijając świetne, zupełnie innej klasy seriale Marvela na Netflixie).

Jak już jesteśmy przy Netflixie, to pojawił się "American Gangster", mam co prawda na blu, ale nie odpuściłem widząc w serwisie Netflixa. Chciałem zobaczyć jakość i po paru minutach wyłączyć, no i zostałem ze szczeną na podłodze do samego końca.
Ten film nic, a nic nie stracił, to dalej absolutnie genialne kino.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Trzy bilboardy zaliczone. Dobre kino ale 8 to lekka przesada w ocenie. Ja bym tak okolice 7 dał.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzień Marvela widzę, ja przebrnąłem przez większą część Thora RazNaRok, ale do końca nie dotrwałem, gdzieś w momencie jak się pojawiła Dżochanson (na ekranie monitora w statku) wątpliwy entuzjazm opadł.
Czekam już tylko na Deadpool'a 2, bo to chyba jedyny Marvel którego jestem w stanie przetrawić (pomijając świetne, zupełnie innej klasy seriale Marvela na Netflixie).

Jak już jesteśmy przy Netflixie, to pojawił się "American Gangster", mam co prawda na blu, ale nie odpuściłem widząc w serwisie Netflixa. Chciałem zobaczyć jakość i po paru minutach wyłączyć, no i zostałem ze szczeną na podłodze do samego końca.
Ten film nic, a nic nie stracił, to dalej absolutnie genialne kino.

Armanig to są oceny filmu tych co lubią Marvela :)

Thor: Ragnarok (2017) - IMDb

Thor: Ragnarok (2017) - Filmweb


Krytycy również świetnie przyjęli ten film.. oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny luzik :) chodzi mi tylko o to, że to nie dla Ciebie filmy :) szkoda Twojego czasu... Twój typ Marvela to wyłącznie Deadpool . Reszta szkoda Twoich oczu. A trzeba o nie dbać , bo jeszcze masz wiele filmów przed sobą :) o serialach już nie wspomnę.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig to są oceny filmu tych co lubią Marvela :)
Thor: Ragnarok (2017) - IMDb
Thor: Ragnarok (2017) - Filmweb
Krytycy również świetnie przyjęli ten film.. oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny luzik :) chodzi mi tylko o to, że to nie dla Ciebie filmy :) szkoda Twojego czasu... Twój typ Marvela to wyłącznie Deadpool . Reszta szkoda Twoich oczu. A trzeba o nie dbać , bo jeszcze masz wiele filmów przed sobą :) o serialach już nie wspomnę.

Wiesz gdzie ja mam zdanie krytytków? ; )
Mój typ, to dobre kino i przede wszystkim zdrowe podejście do tematu - bez względu na gatunek.
Sam w sobie Marvel jest bardzo nierówny, a nie odpuszczam, bo zdarzają się rodzynki.
Pierwszy Thor był całkiem znośny, któryś Iron Man (bodajże pierwszy) też zjadliwy, ale już Strażnicy Galaktyki, czy też wspomniany DeadPool, to zupełnie inne podejście do tematu. Szczególnie DP.
Takiego Marvela kupuje. AntMan, też był całkiem, całkiem. Ghost Rider też jest przecież Marvela?
Nawet mam ogromną kolekcjonerską figurkę z tego filmu ; )
Jeżeli chodzi już o samych przebierańców (czyli komiksowych superbohaterów), to Watchman jest tu dla mnie absolutnym nr. 1, a sam film uważam za rewelacyjny, ale o tym już kiedyś pisaliśmy.

Za to te Netflixowe produkcje Marvela, to już zupełnie inne podejście do tematu.
Obejrzałem większość i uważam, że biją na głowę kinowych braci.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na krytyków nie ma co patrzeć, zawsze się zastanawiam od czego zależy jaki film im się podoba, a jaki nie.. ale faktycznie zapomniałem o Strażnikach.... bo też Tobie podszedł ten film :) Ale niektórzy właśnie deko porównują go humorem do Thora.. Ant - man też deko inny Marvel, czekam na II cz .

Ps. Będąc szczerym powiem, że po obejrzeniu ostatniego Thora bylem przekonany, że Ci co lubią Marvela zjadą ten film, a jednak się pomyliłem. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Czarną Panterę .. jeśli chodzi o walory techniczne obraz i dźwięk jest naprawdę fajny – przynajmniej jak dla mnie ....może dlatego, że byłem w IMAX, a tam jeszcze nigdy się nie zawiodłem jeśli chodzi o te aspekty. Przy scenach akcji była odpowiednia dynamika jak i momentami nie było można narzekać na efekty w głośnikach surrandowych. Natomiast co do samego filmu to wychodząc z kina usłyszałem tekst podobno zacytowany z netu:” …że film Czarna Pantera jest tym dla Afroamerykanów, czym Wonder Women dla kobiet…” tematu nie będę rozwijał , jak ktoś obejrzy te dwa filmy to zgodzi się z tym, albo i nie.., ale zapewne dla niektórych coś w tym jest…
Film ma świetne kolorki i jest dość energetyczny, że tak się wyrażę, urzekają w nim kostiumy, scenografia, charakteryzacja, zdjęcia i muzyka, natomiast to co troszkę boli to efekty specjalne w scenach akcji, myślę sobie, że na film o budżecie bodajże ponad 200 mln $ powinno być lepiej niż to co widz ma możliwość zobaczenia na ekranie w kinie, co nie oznacza, że jest tragedia, nie mniej jednak widać jest, że jest trochę braków w niektórych scenach. Ale najbardziej mnie osobiście dobił scenariusz ze względu na …… tu stawiam kropki tak żeby innym nie psuć filmu jakby ktoś chciał się wybrać do kina. Jedno może tylko napiszę jest bardzo przewidywalny i nie ma nic co by mogło zaskoczyć widza. Mam tylko nadzieję, że może na BR wyjdzie dłuższa wersja i będzie to lepiej ogarnięte. Zresztą podobnie było z filmem Liga sprawiedliwości - również wiele osób liczy na rozszerzoną wersję. Gra aktorska moim skromnym zdaniem jest ok., jak choćby M. B. Jordan czy tez Ch. Bodeman naprawdę nieźle się ich ogląda. Drugoplanowi aktorzy również dają radę i w mniejszym lub większym stopniu wpływają na odbiór tego filmu przez oglądającego. Po napisach trzeba oczywiście poczekać jak to w Marvelach, bo są do obejrzenia scenki.. Podsumowując całościowo film dość dobrze się ogląda(choć jak widać nie wszystkim) i jak będziemy podchodzić do niego jako kino rozrywkowe to wg mnie spełnia swoją rolę, ale czy coś było więcej niż w innych Marvelach ? Jak dla mnie nie, ale nie żałuję seansu, zresztą podobnie było na innych filmach od tego Producenta. Ale nie będzie to film dla mnie powiedzmy z pierwszej piątki od Marvela, pomimo dość dobrych opinii krytyków jak i fanów MCU.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,zarażasz całe forum Marvelami :-D
Ja z kolei obejrzałem nowego Thora i nawet nieźle się bawiłem,chociaż sama fabuła/intryga mogłaby być ciekawsza ;)
Daję jednak duży plus za sporo momentów humorystycznych :D
W filmie czuć było inspirację oraz nawiązania do lat 70/80s i nie tylko,więc chyba przymknę oko na te latające statki kosmiczne nie za bardzo zgrywające się z krajobrazem w tle ;)
Wstawki z piosenki Led Zeppelin nawet fajnie pasowały do scen akcji ;) :
[youtube]9HdmWcf86ZQ[/youtube]
Jakość a/v - no UHD to nie było (BD) jednak coś tam widziałem i słyszałem :mrgreen:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ostatni Thor jest tak rozrywkowy, iż podejrzewam, że juz ktoś w Holandii nadał jakieś śmiechowej mieszance suszu, nazwę Ragnarok.
 
Do góry