Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
... o niczym to nie świadczy.. nie licząc tego że na każdą część chodzi więcej ludzi do kina.. i producentów jak i aktorów na pewno to cieszy.. na 2 cz. poszło coś około 500 tys i również to był rekord .. teraz znacznie więcej - więc ludzie zamieszani w produkcję mają powody do zadowolenia ..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
... bo jakby nie patrzeć jest to sukces tych ludzi bez względu czy się lubi tego typu filmy czy też nie.. liczba jest fajna jak na nasze realia kinowe..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
O czym Wy piszecie, co to w ogóle się podziało w tym wątku, gdzie jakieś konkrety, recenzje.
Dajcie - z ostatnich, jakieś mocne horrory.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig żeby były recenzje to trzeba coś obejrzeć :- ) Ja czekam na odbiór Planetę małp III cz i nie wspomnę o Twoim ulubionym Spajderciaku :- ) dzieciaki doczekać się już nie mogą.
 

pantomima

Banned
O czym Wy piszecie, co to w ogóle się podziało w tym wątku, gdzie jakieś konkrety, recenzje.
Dajcie - z ostatnich, jakieś mocne horrory.


No wlasnie .
Lepiej milczeć niz o bzdurach pisac .

Nie na ma mocnych horrorów . Sa tylko średniaki , ewentualnie te klimatyczne ale przerażacze z nich kiepskie .

Z ciekawszych Opętanie Michaela Kinga - mysle ze Ci sie spodoba :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
coming_soon.gif


p1RDYsRvrm6v5gSKkVm0KOotUcE.jpg

american-assassin_8351c387.jpg

http://media.kg-portal***/movies/k/kingsman2/posters/kingsman2_25.jpg
cartel.jpg

2--A4-922.compressed-1.jpg

bbay_vert_tsr_intl_2764x4096_master-rev-1.jpg

tj2b6lzidcnz.jpg

poster-1-1-stronger.jpg

American-Made-005-Tom-Cruise.jpg

Schneemann-HauptplakatDE.jpg

loving-vincent-loving-vincent-film-review-loving-v1.jpg

968765.jpeg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki Panto, sprawdzę, bo coś ostatnio zrobiło się za słodko i potrzebuje ruszyć trochę pikawę :)
Daj te klimatyczne też.

Co do Planety małp 3 to już podchodziłem że 2 razy i coś nie mogę skończyć, jakoś zawsze trafia się coś ciekawszego.
Dokończę w wolnej chwili.
 

pantomima

Banned
Wlasnie ogladam Dom Umęczonych Dusz - mialo byc Ok a wyszlo jak zawsze .

Zerknij na Krucyfiks , Taśmy Watykanu .

Poza tym na chwile obecna nie przychodzi mi wiecej nic do glowy . Stukam z tela w trakcie seansu, także jestem ograniczony by przywołać cos ciekawego sensownego ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też piszę z fona i pytam z fona.
Zerknę na tą propozycję.
W mojej skromnej ocenie, chyba nic już nie przebije Wiedzmy z Blair. Pamiętam jak wkrecilem kobitke, wmawiając, że to autentyk nagranie, co się działo w trakcie i po seansie, to komedia. Sam zresztą przy pierwszym podejściu byłem zes...

Bokciu, opisywalem ten film jakiś czas temu i to chyba w podobnym tonie. Z podobnych (powiedzmy) odswiezylem ostatnio "Nie oddychaj".
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki Panto, sprawdzę, bo coś ostatnio zrobiło się za słodko i potrzebuje ruszyć trochę pikawę :)
Daj te klimatyczne też.

Co do Planety małp 3 to już podchodziłem że 2 razy i coś nie mogę skończyć, jakoś zawsze trafia się coś ciekawszego.
Dokończę w wolnej chwili.

A pierwsze 2 części podeszły Tobie? Wiadomo to kwestia gustu ale ja dużo dobrego słyszałem o tej 3 części.. ale nie każdy te filmy trawi... moja rodzina nie za bardzo z tymi filmami ma po drodze.. :- )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A pierwsze 2 części podeszły Tobie? Wiadomo to kwestia gustu ale ja dużo dobrego słyszałem o tej 3 części.. ale nie każdy te filmy trawi... moja rodzina nie za bardzo z tymi filmami ma po drodze.. :- )


Jak dla mnie 1 czesci do 3 czesci nie mozna porownywac wogole. Calkiem inny film.

W pierszej czesci mamy raczej kino familijne, taki mily slodziutki film, zeklbym wyciskacz lez xD

Natomiast 3 czesc to kino akcji w stylu zabili go i uciekl.

Armanig wspominal juz kiedys ze nie lubi ogladac koni w filmach. A w 3 czesci mamy Malpy na koniach.... :hihi::hihi: Tego juz napewno nie ogarnie xD
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Z pewną dozą nieśmiałości chciałem tylko dodać, że jeszcze nie tak dawno, praktycznie w każdym polskim filmie (90%) musiał być koń, pociąg i ksiądz ;)
 
Do góry