Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
"Podsumowując: bardzo solidne audio, które jednak – poza genialnym soundtrackiem - nie zapada na długo w pamięci." - ryli ?

Bo jedno troche wyklucza drugie ;)



Lolek - nie czytaj , nie ogarniesz tego , nie zglebisz - za duzo tresci !
Nie martw się o Lolka :)

Na razie to Ty nie rozumiesz [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

zgred72

New member
Bardzo fajnie się czyta Twoje recenzje Raccoon ;) Przy drugim podejściu film zyskał o jedno oczko w skali od 1 - 10 ma teraz 6.Poczekam aż będzie jakaś promocja na steel`a i pewnie zakupię do kolekcji.
 

Dingo

Member
Wczoraj miałem drugie podejście do 'The Dark Tower' i tym razem wytrwałem ok 45 min. Trzeciego podejścia nie będzie! Pojade klasykiem: Nuda...nic się nie dzieje...
 

pantomima

Banned
Nie martw się o Lolka :)

Na razie to Ty nie rozumiesz [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka



Niby jak mialbym rozumiec , jak sie jeszcze za to nie zabralem ?

W zasadzie to nawet nie planuje drogi panie pseudo recenzencie, bo niby na co mi te Twoje analizy, do czego mialyby sie przydac ?
Prosze Cie ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Na pewno lepsze niż pompatyczne i sztuczno-uniosło poważne filmy wojenne :-D

w tym roku tylko jedna Dunkierka się chyba wyprodukowała i tam jeszcze jakieś 12 żołnierzy a takie co ty dajesz co tydzień wychodzą. Poza tym, po raz kolejny ci pisze, że ja nie ogalądam filmów tylko i wyłącznie wojennych bo więcej ogląda lolek
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Bardzo fajnie się czyta Twoje recenzje Raccoon ;) Przy drugim podejściu film zyskał o jedno oczko w skali od 1 - 10 ma teraz 6.Poczekam aż będzie jakaś promocja na steel`a i pewnie zakupię do kolekcji.
Dziękuję zged72 :)

Pantomima, skoro nie chcesz, nie czytaj - przeciez nikt Cie nie zmusza :) Tylko po co w takim razie komentujesz? Olej albo krytykuj konstruktywnie :) Buzia :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

pantomima

Banned
Dziękuję zged72 :)

Pantomima, skoro nie chcesz, nie czytaj - przeciez nikt Cie nie zmusza :) Tylko po co w takim razie komentujesz? Olej albo krytykuj konstruktywnie :) Buzia :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Nie krytykuje , nawet chwale bo to kupa roboty co zrobiles :)

W zlym kontekscie odczytales moja wczesnieejsza sugestie ;)


Czekam na recenzje Obcego w Twoim wydaniu :D
Film mi sie podobal i ciekaw jestem jak ta pozycje ocenisz ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
w tym roku tylko jedna Dunkierka się chyba wyprodukowała i tam jeszcze jakieś 12 żołnierzy a takie co ty dajesz co tydzień wychodzą. Poza tym, po raz kolejny ci pisze, że ja nie ogalądam filmów tylko i wyłącznie wojennych bo więcej ogląda lolek

Przecież ja nie oglądam wszystkich filmów,których wrzucam trailery.Ten zapodałem,bo było w nim coś,co mnie zaciekawiło/rozśmieszyło,ale ne mam szczególnego ciśnienia i gdy (w tym konkretnym przypadku) oceny/opinie okażą się mało pozytywne,to oleję temat.
A w ogóle to ostatnio mało oglądam.Patrząc na historię ostatniego miesiąca - tylko 7 filmów ;-)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Najgorzej, ze to 7 kiszek bylo, co? ;)
No ale cos w tym jest, bo sezon sie zaczal, a ja tez raptem 2 dobre filmy widzialem
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tam od razu kiszek :grin:
SljbYrz07772e3c99256a9e.gif


Dzisiaj idę na Valeriana,bo Bodyguard Zawodowiec to zapewne głupoty :D
 
Do góry