Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do nikogo personalnie nie było napisane .... chodzi mi ogólnie że wiele osób sięga po dany film i dobrze wie w jakim kierunku był nakręcony, a pomimo tego oglądają ludzie takie filmy...a później piszą to co piszą. I tego nie rozumiem..
 

wucash

Active member
Bez reklam
Netflix'owy "1922" strasznie cieniutki. Scenariusz na podstawie opowiadania Kinga ale w filmie zero klimatu. Film po prostu bardzo słaby, szkoda czasu...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To jest dobry przykład o czym pisałem,, inny przykład takich filmów w ostatnim czasie Szybcy.. i wiele wiele innych.. każdy wie jakie będą kolejne a jednak ludzie oglądają. a potem...

No bez przesady...

To ze wicek2 skopany nie ma nic do tego "ze to taki typ". W jedynce wicek byl kreowany na najlepszego z najlepszych zabujcow, widac bylo jego profesjonalizm. Natomiast w dwojce to bajka a nie profesjonalizm. Ucieka jaskinia wyskakuja co 10sekund kolesie z automatami i zaden nie moze trafic, to sa zarty, takie rzeczy moge oglada, owszem ale np.w marvelowskich bajkach, bo tam "ludzie" maja specjalne umiejetnosci i moga unikac kul. Ja spodziewalem sie czegos innego.

Niektozy w tym ja sa uczuleni na debilne zachowania kreowanych aktorow. Poprostu nie lube nielogicznych sytuacji.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Fanzolisz lolek.
To ze film jest z gatunku "lekkiego", nie oznacza automatycznie tego, ze bedzie zly i nie ma sensu tak zakladac. bo ze jest zly, albo bardzo zly, okazuje sie dopiero podczas ogladania. Przeciez wiadomo od razu czego mozna sie spodziewac np po Kingsmenach, ale to dosyc rozrywkowy film, mozna wrecz powiedziec ze dobry.
Wspomniana przez Ciebie seria F&F tez jest nierowna. Po pierwszym jako takim filmie, imho kolejne 3 byly strata czasu, ale czesc 5 byla OK, zas 2 kolejne to jakas porazka.
Po co generalizowac?!?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego nie oglądam Hobbitów czy innych Portierów, nie ma bata - wiem, że niczym mnie nie zaskoczy, ale Szybcy?

Jest tam wszystko co lubię, są kobitki, auta i rozpierducha, a ja zawsze mam nadzieję, że mnie tym razem pozytywnie zaskoczy (bywało, że tak), a że wychodzi zazwyczaj jak zwykle, to taki urok, ale na pewno nie będę rezygnował.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fanzolisz lolek.
To ze film jest z gatunku "lekkiego", nie oznacza automatycznie tego, ze bedzie zly i nie ma sensu tak zakladac. bo ze jest zly, albo bardzo zly, okazuje sie dopiero podczas ogladania. Przeciez wiadomo od razu czego mozna sie spodziewac np po Kingsmenach, ale to dosyc rozrywkowy film, mozna wrecz powiedziec ze dobry.
Wspomniana przez Ciebie seria F&F tez jest nierowna. Po pierwszym jako takim filmie, imho kolejne 3 byly strata czasu, ale czesc 5 byla OK, zas 2 kolejne to jakas porazka.
Po co generalizowac?!?

Może faktycznie troszkę za bardzo napisałem na wyrost.. ale mi tylko o to chodzi że na 90% wiemy czego będzie można się spodziewać po pewnych filmach bo takie jest obecne kino... film ma się sprzedać to jest intencją producentów w dzisiejszym świecie.. więc np. SW nie będą takimi filmami jak IV,V,VI cz.. i wiele wiele innych filmów nie będą już takimi jakie wcześniejsze części tych filmów były dobre kilka/kilkanaście lat temu... a znamy choćby z tego forum że ludzie pisza juz po trailerach źle o danym filmie, a mimo tego oglądają ten film jak wyjdzie już w necie.. i tego nie rozumiem...

A kiedy na THORA śmigasz?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
No bez przesady...

To ze wicek2 skopany nie ma nic do tego "ze to taki typ". W jedynce wicek byl kreowany na najlepszego z najlepszych zabujcow, widac bylo jego profesjonalizm. Natomiast w dwojce to bajka a nie profesjonalizm. Ucieka jaskinia wyskakuja co 10sekund kolesie z automatami i zaden nie moze trafic, to sa zarty, takie rzeczy moge oglada, owszem ale np.w marvelowskich bajkach, bo tam "ludzie" maja specjalne umiejetnosci i moga unikac kul. Ja spodziewalem sie czegos innego.

Niektozy w tym ja sa uczuleni na debilne zachowania kreowanych aktorow. Poprostu nie lube nielogicznych sytuacji.
Dlatego nie oglądaj 3 części tylko idz na lala land czy greya. Gdybyś oglądał uważnie, to był wiele razy trafiony w plecy, ale miał odp marynarke dżejmsa bonda. A pozatym jeśli ktoś jest kreowany na kilera nr 1 przed którym wszyscy srają ze strachu bo baba jaga, to nie jest to płaczek który ucieka bo boli. Rambo też bolało i walczył, przepalał rany siarką, John Matrix ( o ile wiesz o kogo chodzi), Mclane, i wielu wielu innych nie płakał tylko szli ostro. A to jest kino rozrywkowe a nie na faktach jak myślisz:bober:I jakoś to się ludziom podobało i ta niekończąca się taśma u Matrixa i dziesiątki zabitych. Wtedy nikt nie narzekał



A jeszcze lepiej zamiast oglądać filmy, pisz rzadziej na forum, wolniej i po Polsku.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tak podchodzę do pewnych filmów jest to kino rozrywkowe i mam sie oderwac od ciężkiego tygodnia.. a nie włos dzielić na czworo.. co nie oznacza że są to dla mnie hity takie filmy... ale dosyć miło spędzam przy nich czas.. ale są takie dni że człowiek włącza sobie film typu Sędzia czy Lot, które są świetnymi filmami i pokazują aktorstwo na odpowiednim poziomie (dla mnie) i też jest spoko... kwestia dnia i nastroju..

Ps. A ja tam Wicka III kupuje :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie nie oglądałem jeszcze nie było tego filmu w C+ czy też w HBO..

A co do ciężkiego tygodnia to może i kumają tylko inaczej podchodzą do tematu.. to znaczy do filmu podchodzą w podobny sposób jak do życia.. czyli dosyć na poważnie... natoamiast ja czasem tak mam zrytą głowę po danym dniu ... może nie będe pisał .. bo to nie ten wątek.. ale ciężko by było mi sobie wyobrazić żebym wtedy obejrzeć taki film jak np Interstellar, który uważam za genialny film ale po takim dniu nie dałbym rady.. a włączając fim (o ile wtedy mam ochotę na film) typu jakiś Marvel czy jakiś film z Szybkich odreagowuje na to co w danym dniu przeżyłem ... choć najlepiej wtedy lubię posłuchać odpowiedniej muzyki... ale bywa że i film czasem obejrzę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko zauważ, że idąc Twoim torem rozumowania (zdziwienie, że ludzie podchodzą jak zbity pies ponownie do czegoś, co zazwyczaj krytykują) sam odpuściłbym bardzo dobre seriale Marvela które znajdziesz chociażby na Netflixie, mimo, że ja położyłem lagę już dawno na "kinowe" hity.

To samo jest z Szybkimi (po których jeździmy ostatnio), trudno sobie odpuścić seans, jeżeli cały czas mamy nadzieję, że w końcu coś pyknie.
Z Transami jest dokładnie ten sam schemat, chociaż w ostatniej odsłonie dotrwałem do połowy i już nawet nie chce mi się tego kończyć.

Nazywaj takich widzów masochistami, ale czasami warto przemielić kilka gniotów, żeby w końcu trafić na rodzynka, a i u Marvela się takie zdarzają.
 
Ostatnia edycja:
Do góry