Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
U mnie juz byly previewsy. :)
A tak normalnie to chyba od srody, tj polnocy, czyli technicznie czwartku. Ale nie trzeba chyba piaty raz ogladac tego sanego.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam Kolegów sympatycznych :- ) po powrocie i że tak powiem chciałem się zameldować - cały i zdrowy .. i wypoczęty.. :- )

Bubufat na pewno masz rację odnośnie Transów 5 to nie będzie nic innego niż to co mieliśmy 3-4 cz... bo pierwsze dwie jeszcze miały w sobie jakąś fabułę...

Ja natomiast idę na Transów do kina i zapewne wybiorę się na 4dx w końcu trzeba raz w życiu się wybrać, a chyba w takim filmie powinny być jakieś większe doznania w stosunku do kina tradycyjnego.. pożyjemy zobaczymy,,
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida śmiej się ze starszego kumpla ... jakbym miał Twoje lata to byłoby coś więcej, a tak to tylko kolacja :- ) i na tym się skończyło..
Oglądałeś coś fajnego jak mnie nie było ? Ja kilka filmów/ koncertów nagrałem w wolnym czasie trzeba będzie obejrzeć...dzisiaj mam nadzieje obejrzeć koncercik.. wydaje mi się trochę więcej porządku jest w tym temacie o filmach... chyba Admin zadziałał :- ) w sumie to dobrze bo może człowieka nie być kawałek czasu, a czyta się wyłącznie to co dotyczy filmów..
nie wiem czy to było ale może kogoś zainteresuje..

https://www.youtube.com/watch?v=7ZBkZkW_sdM
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już nie przesadzaj,że 5 dych,to taki stary jesteś :D

Co do oglądania,to jest teraz taki okres,że w sumie nic nie ma...
Wiszą "Power.Rangers" i "Song to Song" ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko mi nie dodawaj, odejmować możesz ale nie dodawaj :- ) A propo filmu PR jak obejrzysz daj znać czy dla dzieciaków można by było kupić ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
uwaga teraz Was zabije :- )

Nowa odsłona 50 Twarzy G… o walorach technicznych w szczególności obrazie nie wypowiadam się bo obejrzałem na dvd - BR nie ma szans żeby ten film kupił.. oczywiście chcąc być szczerym oglądałem go bardziej dla towarzystwa i ciekawości czy II cz. okaże się lepszą ?? ,,, ale dalej żona twierdzi (zresztą nie tylko Ona – mam na myśli kobiety) , że książka dużo lepsza niż to co można zobaczyć na ekranie.. Jako film myślę, że porównywalny jest do I cz.. , więcej nie ma co się rozpisywać.. bo szkoda czasu...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

Caparzo

New member
Bez reklam
Po co mam sie odzywać ? żebym dostał kolejnego osta za trolowanie ? cokolwiek to znaczy ...

Film zapewne obejrzę, czytałem troche o ptsd więc film może być ciekawy.
 
Do góry