Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Klimat przypomina "Nieodwracalne" z Casselem, przynajmniej z trailera, ale nie widziałem ;)

Jak spodobała Ci się "Suburra",to możliwe,że to również przypadnie Ci do gustu :D
Polecam także serial "Gomorra" (tego samego reżysera,co "Suburra") :wink:

Dorociński zaczyna coraz częściej grać,z bardziej znanymi na świecie nazwiskami :wink: :
[youtube]d9mqwkcX91M[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej, oglądał ktoś z Was może nowego Kapitana Amerykę? Ostatnio oglądaliśmy i batman vs superman i się rozczarowałam dość mocno

Kilka osób tutaj oglądało nowego Batmana i byli zadowoleni wiec jak ja to mówię kwestia gustu... komuś np KA nie spodobał się a Tobie by podszedł .. i odwrotnie tak jak z batmanem że Tobie nie przypadł...

A ja wczoraj obejrzałem komedię Angilk który mnie kochał ... można obejrzeć jak się ma wolny czas, zawsze jest miło popatrzeć na J. Albe czy S. Hayek.. :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jaja sobie robisz,czy poważnie zauważyłeś,że to dobre kino ? :razz::grin::wink:

Jakoś twórczość Tarantino do mnie nie przemawia. Bękarty Wojny super bo klimat 2 wojny światowej a reszta to taka "se". Ósemke włączyłem coś tam robiąc i na tyle mnie zainteresował że oglądałem z zaciekawieniem :)

Ja byłem w kinie na Batmanie z Supermanem i na pewno kupie na blu ray.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wracając jeszcze do "Pitbull - Nowe porządki"...można dorwać ten film na Blu-ray,co jest rzadkością w polskim kinie (w tamtym roku wypuścili chyba tylko jedną pozycję...).
Tak to wygląda :

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wracając jeszcze do "Pitbull - Nowe porządki"...można dorwać ten film na Blu-ray,co jest rzadkością w polskim kinie (w tamtym roku wypuścili chyba tylko jedną pozycję...).
Pożyczyłem na DVD i w zupełności wystarczyło, cena BD nie jest wysoka, ale chyba szkoda kasy... film na raz, myślałem, że będzie lepiej.
Zbyt naiwny.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Służby specjalne też na blu wydali

Miniserial - tak ;)

Pożyczyłem na DVD i w zupełności wystarczyło, cena BD nie jest wysoka, ale chyba szkoda kasy... film na raz, myślałem, że będzie lepiej.
Zbyt naiwny.

Dużo elementów jest tam wzorowanych na faktach o Grupie Mokotowskiej,chociażby przebieranie się za policjantów,czy odcinanie palców...ale niektóre sceny rzeczywiście zbyt naiwne ;)
 
Do góry