Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dobra, dobra....a jutro rano do drzwi zapukają smutni panowie :p

;-) HENRY, to tak samo , jak spytać pijaka ,czy jesteś pijakiem? Albo narkomana, czy jesteś ćpunem? :D Któż przyznaje się?:p
Widzę że nikt nie chcę udostępnić swój ranking na zdobywce forumowej statuetki na najlepszy film roku: "Piramida 2015". Nu to mój spis faworytów. ( bez "przebierańców" i skandynawskich wynalazków );-) Sorry Vikingu:D
1. Whiplash
2.Dzikie Historie
3.Sicario
4.Ex Machina
5. Snajper
6. Mały Książę
7. Viktoria
Spis na dzień 28.12.2015. :popcorn:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo,"The Revenant" korci,jednak nie ma bata abym oglądał go w takiej jakości...:wink:

Savron,Twoje 3 typy,są z roku 2014 :p

P.S.
Na dniach pojawi się "Marsjanin" i "Straight Outta Compton" na BD...
Ciekawe czy któryś dojdzie do listy...:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jeszcze nie widziałeś Campton?
Co do Leosia, to jak dla mnie, najbardziej wyczekiwana pozycja.
Z komedii do rankingu, również dopisuje Dzikie Historie.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo,"The Revenant" korci,jednak nie ma bata abym oglądał go w takiej jakości...:wink:

Savron,Twoje 3 typy,są z roku 2014 :p

P.S.
Na dniach pojawi się "Marsjanin" i "Straight Outta Compton" na BD...
Ciekawe czy któryś dojdzie do listy...:wink:

;-) Czego czepia się. Grudzień 2014 można liczyć jako 2015:D
"Marsjanin" 6/10. Chyba było dużo pomysłów, ale żadne nie wypalił. Zbiórka pomysłów ( jak w "Uncharted") ale ..... cóż tam nie zagrało. Zawód roku. :x
 

Henry

Active member
Bez reklam

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Cos Ty sie tak przyczepil tego 2014r?
Przeciez perelki zwyczajowo dostepne sa na przelomie roku a raczej w nowym roku.
Teraz jest nie inaczej. Ponad polowa, albo wiekszosc, jesli brac pod uwage PL, najwyzej obstawianych filmow do Best Picture (Oscary 2016) jeszcze sie nie pojawila w kinach. A gdzie inne dobre tytuly? Przeciez bedziemy je do polowy lutego, albo marca ogladac ;)
Osobiscie chcialem zamknac tez komedie, ale ze nie jest to gatunek ktory eksploruje na rowni z innymi, to postawilem na komedio-dramat
Me and Earl and the Dying Girl.
Action-adventure, to chyba sprawa jasna -
Mad Max.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To jeszcze nie widziałeś Campton?

Nie,wcześniej była strasznie lipna jakość.
Teraz widzę że pojawia się już lepsza,no ale że do premiery BD niedługo,to już sobie poczekam :wink:

Z komedii do rankingu, również dopisuje Dzikie Historie.

Świetna pozycja :eek:k:
...ale z tamtego roku :wink:

:wink: Czego czepia się.

:D

U mnie na razie z listą średnio :
W głowie się nie mieści
Sicario
Do utraty sił
Suburra
Victora do obejrzenia jeszcze raz...Jak podwyższę ocenę,to wrzucę na listę :wink:
Ex Machina (także się zastanawiam czy dać na listę...)

Jeszcze jednak nie widziałem tych :
(kolejność przypadkowa)
The Revenant
The Martian
Star Wars: The Force Awakens
The Hateful Eight
Spectre
Makbet
The Danish Girl
Black Mass
Trumbo
Bridge of Spies
Legend
Crimson Peak
Karbala
In the Heart of the Sea
Steve Jobs
Demon (PL)
The Lobster
Straight Outta Compton
Carol
The Big Short
Knight of Cups
Creed
Spotlight
Room
Brooklyn
Concussion
The Witch
...

Także...:wink:

Piramida.
Cos Ty sie tak przyczepil tego 2014r?
Przeciez perelki zwyczajowo dostepne sa na przelomie roku a raczej w nowym roku.
Teraz jest nie inaczej. Ponad polowa, albo wiekszosc, jesli brac pod uwage PL, najwyzej obstawianych filmow do Best Picture (Oscary 2016) jeszcze sie nie pojawila w kinach. A gdzie inne dobre tytuly? Przeciez bedziemy je do polowy lutego, albo marca ogladac :wink:

No to mam sprawdzać jakie filmy z końcówki 2014r obejrzałem w 2015r ? :wink:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdyby ktoś się zastanawiał nad kupnem "dużego" ekranu, a coś go jednak powstrzymywało (żona?)
Polecam ostatnie sceny z filmu "Spacer po linie".
Jak ten argument nie trafi, to już ciężko będzie ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Cos Ty sie tak przyczepil tego 2014r?
Przeciez perelki zwyczajowo dostepne sa na przelomie roku a raczej w nowym roku.
Teraz jest nie inaczej. Ponad polowa, albo wiekszosc, jesli brac pod uwage PL, najwyzej obstawianych filmow do Best Picture (Oscary 2016) jeszcze sie nie pojawila w kinach. A gdzie inne dobre tytuly? Przeciez bedziemy je do polowy lutego, albo marca ogladac ;)
Osobiscie chcialem zamknac tez komedie, ale ze nie jest to gatunek ktory eksploruje na rowni z innymi, to postawilem na komedio-dramat
Me and Earl and the Dying Girl.
Action-adventure, to chyba sprawa jasna -
Mad Max.

;-) Mad Max , to nie film. To pauza reklamowa , bez hamulców:D
"bubafat" , niestety i z bólem dla mojego ego, muszę przyznać , Revenant w FHD w tej chwili nie istnieje. :x Mój błąd.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Savron
Jako oddany reklamozerca przyjmuje Twoja krytyke Dzygicie, ze zrozumieniem, ale z ani odrobine mniejsza satysfskcja przyznaje, ze nie widzialem w ciagu ostatnich lat, tak udanej reklamy.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron
Jako oddany reklamozerca przyjmuje Twoja krytyke Dzygicie, ze zrozumieniem, ale z ani odrobine mniejsza satysfskcja przyznaje, ze nie widzialem w ciagu ostatnich lat, tak udanej reklamy.

:popcorn::popcorn::popcorn::D
Ja też. Chyba ten film jest przykładem: jak zrobić film tak, żeby od pierwszej i do ostatniej minuty , widz nie oderwał wzroku od ekranu. Ale czy to jest film w szerokim zrozumieniu? Po prostu feeria dzwięku, efektów i ....... niezapomniany Hardy'son;-) Szczególnie w tej scenie w końcówce:D
Kiedy powiedział jak ma na imię. Złożył swoi piękne "usta" kokardą i powiedział: Max, mam na imię Max :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No to mam sprawdzać jakie filmy z końcówki 2014r obejrzałem w 2015r ? :wink:
No wychodzi na to, ze sprawdzasz i to niepotrzebnie, bo zabawa ma za zadanie zwrocic uwage innych na najlepsze filmy, OBEJRZANE w 2015r. Wiemy ze jestes w goracej wodzie kompany, masz nawet na liscie Knight of Cups, ktory oficjalnie wchodzi do dystrybucji w marcu 2016r ;). Nie ma sensu probowac byc bardziej swietym od papieza, czy bardziej rygorystyczny niz Akademia ;)
Chocby dla dobra niektorych Kolegow, ktorzy ogladaja filmy 3 lata po premierze. Moze dzieki tym powtorzanym w kolko tytulom z 2014r, obejrza je juz w przyszlym roku ;)
 
Ostatnia edycja:

db86

New member
Caparzo - bo to nie bylo by w jego stylu , od to ;)

Buba - nie chce zaglebiac sie w temacie .
Obejrzalem kilkadziesiat dokumentow poswieconych Hitlerowi , na nich bazuje .
Znam niewielu , choc nie az tak krwawych .

Co do Drugiej Wojny Swiatowej , Hitlera itp itd - temat rzeka , nie da sie tego'ogarnac tu na forum , nie da sie nawet pogadac delikatnie .
Kazdy watek rodzil by kolejny itp,itd . Niekonczaca sie opowiesc ;)
Nie ma co nawet zaczynac .
Warto jednak zagladac na National i podgladac'troche te dokumeny - mega ciekawe .

Np. jutro o 13.00 Apokalipsa || Wojna Swiatowa ; druzgocaca kleska .

Ale to też dokument. Amerykanie śledzą jego trop po odtajnionych aktach FBI. I według tego poruszają się. Od Berlina po Amerykę Płd. przez neutralną Hiszpanię, faszystowskiego Franco :wink:. Według danych FBI od nośnie choroby to Hitler miał problemy żołądkowe. W którymś odcinku porównywali jego ucieczkę z Eichmannem,że został złapany. Tylko ,że Eichmann prowadził normalne życie,pracował a Hitler-jak uciekł to cały czas się przemieszczał długo nie siedział w jednym miejscu. No a kasy troszkuuu miał :D
 

pantomima

Banned
Db86 - temat ciekawy do pogadania ale w cztery oczy , nie wirtualnie .
Wirtualnie sie nie da .
W miare mozliwowci , postaraj sie wylapac wszystkie dokumenty emitowane na National a przekonasz sie ze problemy zolodkowe to nie wszystko co mu dokuczalo .
Bez urazy , ale uciekam od tej pogadanki bo nie mieisce ku temu a i temat mega obszerny .
Z kolei tez nie bardzo mam ochote dyskutowac o tak negatywnej postaci .
Pzdr
 
Do góry