Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Przeciez bedzoe taki moment, ze bada dodawac odtwarzacze kosztujace 300-500e do kompletu z telewizorem. Bedzie sporo na rynku wtornym nowek.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,w ogóle widziałem "Victorię"
Powiem Ci,że mam ciężki orzech do zgryzienia :)
Z jednej strony scenariusz nie powala...,jednak fakt,że film był kręcony na jednym ujęciu (?)...
Victoria (2015) - Ciekawostki - Filmweb
...pokazuje klasę.Wszystko musiało być zgrane w czasie,a aktorzy nie mogli pozwolić sobie na pomyłki.
Porównując "Victorię" do "Birdmana",to jednak w tym drugim bardziej podobały mi się dialogi oraz gra aktorska.
Ogólnie "Victoria" korci,aby obejrzeć ją jeszcze raz i dopiero ocenić,gdyż to bardzo specyficzne kino..:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie tylko Ty lubisz Zborowskiego :)

Nowy zwiastun....
Hahaha :)
[youtube]qDM54p5q7lk[/youtube]

Nowe Transy się szykują :)


A propo Zborowskiego to dzisiaj powtarzają kolejny raz najnowsza część Hobbita i On podkłada głos Gandalfa :)
I jeszcze raz napiszę jest to najlepszy film w tv pod względem jakości obrazu jaki oglądałem do tej pory... (oczywiście nie oglądałem całego bo mam na BR, ale to co widać jest to naprawdę świetne) - oby tak wszystkie nowe filmy wyglądały, a niestety tak nie jest... ;-(

Wyciekł do sieci przed światową premierą kinową (25 grudnia).

Poważnie piszesz czy to żart?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To w plecy troszkę będą mieli... Przy niektórych filmach podobno to niemalże ochrona pilnuje żeby nic nie wypłynęło.. szkoda ale film na BR osobiście kupię.
 

lycone

Banned
Jak najbardziej to rozumiem. Też oglądałem filmy w takiej jakości, ale to było jakies 15 lat temu, na monitorze 15" CRT. Teraz ceny są na tyle niskie, że prawie wszyscy moi znajomi mają TV +40" i męczyć się z takim czymś. O dźwięku nawet nie wspominam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak najbardziej to rozumiem. Też oglądałem filmy w takiej jakości, ale to było jakies 15 lat temu, na monitorze 15" CRT. Teraz ceny są na tyle niskie, że prawie wszyscy moi znajomi mają TV +40" i męczyć się z takim czymś. O dźwięku nawet nie wspominam.

Jak dla mnie szkoda oczu i prądu...

Ja nie namawiam Was lub Waszych znajomych do oglądania tej wersji ;-)
Jak pisałem wcześniej,poddałem to tylko informacyjnie,że jakość jest lepsza od wersji "Cam" i z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ dużo osób na świecie zobaczy właśnie ww. wstawkę przed światową premierą ;-)
Osobiście nie mam zamiaru jej oglądać ;-)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja mysle, ze warto miec troche szacunku dla innych a na poczatku dla samego siebie.
Jak komus pasuje smierdzacy hamburger z MCD to jego sprawa. Hamburgery moga tez byc smaczne, kwestia skladnikow i sposobu przyrzadzenia, ale rowniez prezentacji, wszak je sie oczami.
Bywam glodny, niecierpliwy, czasem w pospiechu, z braku bezpieczniejszych opcji, zjem w McD, czy innym BK.
Moj ulubiony chef Manio, przyrzadzal te strawe z niebywalem pietyzmem, z dbaloscia o kazdy szczegol, z organicznych produktow, naturalnego swiatla i patagonskiego sniegu. Brodzac w zimnej wodzie, sniegu, blocie. Czy moglbym sobie pozwolic aby stracic bogata palete swiatlocieni i kolorow, ktora wydobyl dzieki ostrosci swej kamery (6,5k) i szkielek, wiedzac zeblubie na ostro.
Czy po to jego kucharze cierpieli, uwijajac sie w pocie i znoju, odmrazajac sobie jaja? Czy moglbym sobie pozwolic aby nie uslyszec dobrze jak cudzy ulubieniec mumbla niczym redneck z amerykanskiej prowincji, by nie moc go pozniej nasladowac, zartujac sobie z kolegow? Tak, tak Piramida,Tomek to nie tylko Twoj idol, a nasladowanie akcentow, to ulubiona zabawa przy moim lunchowym stoliku.
Jest tyle zarcia wokol, ze nie wiadomo za co sie wziac w pierwszej kolejnosci. Ale moze niektorzy gloduja, albo cierpia na bulimie. Przykra sprawa, ale swiat sie nie zawali.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To poniekąd prawda,jednak są ludzie którym nie zależy na ostrości,grze świateł czy detalicznym dźwięku i pomimo możliwości kupienia sobie dobrego sprzętu,oglądają cały czas filmy na TV CRT z wydobywającym się z niego dźwiękiem ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
A jeszcze inni oglądają CamRipy w lektorem IVO ;)
Wydaje mi się, że i tak film swoje zarobi, kto planował iść do kina, pójdzie....a kto planował zassać z sieci i tak ściągnie....
 
Do góry