Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Dlatego raz jeszcze proponuje oceniać filmy, a nie pisać przy tym o swoich preferencjach w stosunku do danych filmów bo ktoś najzwyczajniej w świecie może poczuć się "gorszy" poprzez swój gust filmowy a w rzeczywistości na pewno taka osoba nie jest gorsza, bo każdy ma prawo oglądać to co mu się podoba i na sprzęcie takim jaki ma... bo myślę że znajdą się tacy dla których oglądanie filmu 3d na 42 calach czasem sprawia większą przyjemność niż dla kogoś kto taki film ogląda powiedzmy na 65 calach...

Statystykę zaniżyli ci co oglądają na telefonach i tabletach :blagam: :banned::banned::banned: a są tacy :hihi::hihi:
 

Henry

Active member
Bez reklam
A ja oglądałem przez okno u sąsiada, on ma 21 calowego GoldStara 4K, na czas seansu odsłaniał firankę żebym lepiej widział. I kto przebije?.............., a do tego mi się podobało, i polskie i dobre :p
koniec.....

Panowie kończcie już tę dyskusję....zaraz się zacznie o samochodach i doopie Maryni...
Wrzucajcie, co tam kto ostatnio oglądał i podyskutujmy jak Człowieki ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A mi tam Pakt nawet się podoba - troszkę może za dużo tych niewiadomych ale o to w tym serialu między innymi chodzi - żeby trzymać napięcie....
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja fakty na tvn i sie wstydze tego :/

;)
Kurde, przegapiłem...:-?
Warto było? ;)

Ja ostatnio obejrzałem z żoną "Wielkie Oczy"- warto.
Dobre kreacje aktorskie, w tym krytykowanego przeze mnie Waltza ( to było przy okazji nowego 007).
O ile w Bondzie zaczynał mnie irytować, to w "Wielkich..." dobrze się go oglądało.
 

db86

New member
Westerny to sie przyjemnie ogladalo jakies 25 lat temu w sobotnim kinie jedynki ;)

No chyba ze mowa o takich produkcjach jak np "Diango". Hmm

To chyba nieliczny gatunek ktory nie ma najmniejszych szans na reaktywacje .
Nie zaprzeczam,ze tak było wyczekiwało się aby oglądnąć za młodego western :)) Ale nie które produkcje mogą się "sprawdzić". No Diango to współczesny można powiedzieć "klasyk" :))
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kurde, przegapiłem...:-?
Warto było? ;)

Ja ostatnio obejrzałem z żoną "Wielkie Oczy"- warto.
Dobre kreacje aktorskie, w tym krytykowanego przeze mnie Waltza ( to było przy okazji nowego 007).
O ile w Bondzie zaczynał mnie irytować, to w "Wielkich..." dobrze się go oglądało.

Również mi się podobał film....;):eek:k:
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A ja powiem że kilka współczesnych westernów mi się podobało, bo ogolnie lubię filmy z innych okresów niż tylko dziejące się współcześnie lub w przyszłości np: "Szybcy i martwi", "Przedsionek piekła", "Mroczna dolina" czy "Salvation". Ogólnie mam sentyment do takich produkcji.

P.s spójrzcie na liczbę moich postów:hihi:
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A ja powiem że kilka współczesnych westernów mi się podobało, bo ogolnie lubię filmy z innych okresów niż tylko dziejące się współcześnie lub w przyszłości np: "Szybcy i martwi", "Przedsionek piekła", "Mroczna dolina" czy "Salvation". Ogólnie mam sentyment do takich produkcji.
Prawdziwe męstwo, Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda, remake 3:10, ... ;)
Westerny nie umarły

P.s spójrzcie na liczbę moich postów:hihi:
:twisted::twisted:

Również mi się podobał film....;):eek:k:
No i technicznie świetnie zrealizowany, nasycenie kolorami, scenografia :eek:k:
 
Do góry