Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proszę nie kupuj, nawet za darmo nie bierz.... chyba, że jako podstawkę pod kubek z kawą ;)

Nie no, za darmo wezmę. Belluci w ponczoszkach chce zobaczyć ;)

Dziś o 20:10 na HBO,startuje nowy miniserial sensacyjny

Czekam. Wczoraj obejrzałem zza kulis, zapowiadają się fajne kontrasty w ujęciach (Wawa)
Czyli nie tylko "piękne" szklane budynki, a także ta prawdziwa Wawka. Sporo ujęć z dronów itp.
Dużo o tym panowie mówili, a tematyka samej produkcji bardzo na czasie.
Ocenimy wieczorem.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Js sie na skajfal wynudziłem, na spectre nie. Więc armani przełóż date ;)
A Beluci w pończochach jest chyba 10 sek i nic nie widać prawie ;)

Ja dziś obejrzałem Antmana... Kilka scen fajnych, w sumie większość w trailerze. Dupy nie urwał, dla mnie na równi Capitanem hameryką czyli nie kupie jak pozostałe avengersy.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie Skyfall to najgorsza część i wierzę w to że Spectre będzie lepsze, a nawet jestem przekonany o tym... do tego dochodzi sprawa czy ktoś lubi daną serię filmów czy też nie... ciężko żeby np Armanig polubil Hobbita jak jemu coś takiego nie podchodzi i żeby nie wiem jaki ktoś film wymyślił z tego gatunku o podobnych klimatach to i tak dla Armaniga nie będzie to film dobry... i dobrze bo dzięki temu każdy coś dla siebie wybiera ... tak byłoby nudno...

Antman jest zamówiony ale dopiero na początku grudnia obejrzę.. Myślę jednak że np Avengersi są lepszymi filmami.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Nie będę w dwóch wątkach pisał tego samego ;)
ale Skyfall TAK, Spectre NIE...
Jeszcze jedno a propos Belluci....Salma jest od niej jedynie 2 lata młodsza, a w Spectre pokazali Belluci tak, że mogłaby uchodzić za jej matkę...resztę sobie dopowiedzcie, czemu tak się jej czepiamy ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Henry marudzisz - włącz sobie odpowiedni film i będziesz miał od koloru do wyboru ładne dziewczyny... :) Salma H generalnie dla mnie jest dużo ładniejsza kobietą niż M. B. ( choć w Matrixie całkiem dobrze wyglądała) > ale z jakiegoś powodu ktoś jej nie chciał czy też innej kobiety..
 

jarjar82

New member
Bardzo luźno traktuje ten wątek. Nie chce się bawić w pseudo znawcę, czy też obrońcę Bonda w wykonaniu Craiga.
Skyfall ogólnie jest bardzo dobrym filmem( myślę tu o wyjściu poza serie 007) oczywiście że każdy ma prawo do własnej opinii i może wybrać seans krwawego Mechanika 8 bo lubi jeb**ie z kopyta i silikonowe dziunie. Gusta sa różne.
Spectre jest poprawnym filmem tak fabularnie jak i technicznie. Co ciekawe scena kiedy po eksplozji cała kamienica sypie się w dół była bardziej efektowna niż całe "San Andreas" :D Seans sprawił mi przyjemność. Craig w porównaniu do Brosmana potrafi grać...a na dodatek kwestie humorystyczne faktycznie bawią. Q...M..MP i 007 tworzyli w tej serii dobrany zespół. Osobiście jest mi przykro ze to już koniec. Mam nadzieje że Bond pozostanie facetem rasy białej :p
 

jarjar82

New member
...ja jednak siedze na HBO i ślepie 1 odc PAKT-u ...jak na razie bardzo ambitnie to wygląda ;)

zapomniałem wcześniej dodać ...przed Spectre ...oczywiście..."leciały" zwiastuny...

Gwiezdne Wojny.....tu mnie całkowicie rozwaliło i chyba wezme coś na uspokojenie, by dotrwać do grudnia. Wygląda to ZAJE***IE DOBRZE :)

WSPANIAŁA 8 ...coś czuję ( mimo że nigdy nie oceniam filmu po zwiastunie) że będzie to słaby produkt od mistrza Tarantino :(

MOST SZPIEGÓW ....cieżki materiał ...nie moje gusta
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę że temat "Spectre" jest dosyć gorący...

To pewnie nie będzie chłodniejsze..:)
[youtube]qexsrq8MQD8[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...ja jednak siedze na HBO i ślepie 1 odc PAKT-u ...jak na razie bardzo ambitnie to wygląda ;)

zapomniałem wcześniej dodać ...przed Spectre ...oczywiście..."leciały" zwiastuny...

Gwiezdne Wojny.....tu mnie całkowicie rozwaliło i chyba wezme coś na uspokojenie, by dotrwać do grudnia. Wygląda to ZAJE***IE DOBRZE :)

WSPANIAŁA 8 ...coś czuję ( mimo że nigdy nie oceniam filmu po zwiastunie) że będzie to słaby produkt od mistrza Tarantino :(

MOST SZPIEGÓW ....cieżki materiał ...nie moje gusta

Dla mnie też spoko nasz serial może być całkiem fajnie - po pierwszym odcinku zapowiada się dosyć dobrze...
Co do SW to myślę że wielu osobom jednak nie podejdzie .. ale zobaczymy jak ludzie obejrzą.. na pewno nie będzie to film typu SW IV,V,VI... i w cale nie mam na myśli wyłącznie efektów itp.
 
Do góry