Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida odnośnie filmu London HF - stara ekipa :) ciekawy jestem ile to trzeba więcej kasy żeby efekty były na odpowiednim poziomie.. pewnie to troszkę kosztuje ale pomimo tego myślę, że film będzie porównywalny do wcześniejszych filmów.. da się obejrzeć - dwa wcześniejsze mam to i trzeci tez trzeba będzie kupić... może zrobią z naszą stolicą film :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Przy okazji. Nowe Minionki w 3d są mega dopracowane. Ten film TYLKO w 3d. W 2d wygląda jak kupa. To chyba pierwszy taki przypadek. To 3d jest REWELACYJNE. W Lidlu są po 39 zeta.

Inna sprawa, że maluchy mogą tylko 2d...

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co do Alicji i Olimpu w Ogniu - filmy słabe jak barszcz.

Dla mnie to średniaki...Obejrzałem je po jednym razie i raczej już do nich nie wrócę :wink:

ciekawy jestem ile to trzeba więcej kasy żeby efekty były na odpowiednim poziomie.. pewnie to troszkę kosztuje

Nie wiem,jednak słabe efekty CGI psują cały film.Często wyglądają jak z produkcji klasy C z TV PULS.
Jesli chodzi o niektóre filmy akcji,to mogliby sobie je darować lub zmniejszyć ilość,w zamian za strzelaniny,bijatyki,pościgi,no i dobrą pracę kamery jak w "John Wick",który miał budżet tylko 20 mln $ (wydawało mi się że sporo więcej). :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie masz rację i mogłoby być to lepsze dla filmu niż dawanie na siłę dużo scen akcji i różnych wybuchów... bo na to trzeba mieć kasy w dzisiejszych czasach żeby wyglądało to bardzo realnie... jak dobrze pamiętam nad samym okiem smoka w Hobbicie siedzieli około 2-3 miesięcy i to nie jedna, a kilka osób w tym gość polskiego pochodzenia) zanim ta scena trafiła do filmu - a to tylko można powiedzieć "głupie" oko..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak w dzisiejszych czasach mają robić lipne eksplozje CGI,to lepiej niech się nie ośmieszają :wink:

[youtube]V6NLD9OXnL4[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Szczególnie dla tych co lubią lotnictwo :) ja też lubię ...

Podposuje się pod tym :) Lotnictwo to coś pięknego :D

Jak w dzisiejszych czasach mają robić lipne eksplozje CGI,to lepiej niech się nie ośmieszają :wink:

[youtube]V6NLD9OXnL4[/youtube]

Dziś, nikt nie zamknie jakiejś ulicy i nie wysadzi jakiegoś budynku czy ciężarówki bo kasa, bo zgody itd. Osobiście wole takie coś niż cigi:blagam:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dziś, nikt nie zamknie jakiejś ulicy i nie wysadzi jakiegoś budynku czy ciężarówki bo kasa, bo zgody itd. Osobiście wole takie coś niż cigi:blagam:
Znam takie jedne miasto, gdzie przydałoby się tak zrobić, ostatnio jak tam jeździłem, to pół miasta już zamknęli ;)
Kojarzysz? (blisko KG)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziś, nikt nie zamknie jakiejś ulicy i nie wysadzi jakiegoś budynku czy ciężarówki bo kasa, bo zgody itd. Osobiście wole takie coś niż cigi:blagam:

Wystarczą nawet tanie makiety,które można wysadzić :wink:
Ile osób się nie kapnęło że pod koniec "Prawdziwe kłamstwa/True Lies" most był sztuczny ? :wink:
 
Do góry