Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Teraz filmów zahaczajacych o temat chorób był wysyp. Póki co zaliczylem polskie Chce się żyć. Na półce czeka Teoria Wszystkiego. Natomiast napalam się na seanse: Still Alice i Gwiazd naszych wina. Ktoś się podejmie jakiegoś porównania bez spoilerów? Czego można się po nich spodziewać?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Grisza HD

New member
Teraz filmów zahaczajacych o temat chorób był wysyp. Póki co zaliczylem polskie Chce się żyć. Na półce czeka Teoria Wszystkiego. Natomiast napalam się na seanse: Still Alice i Gwiazd naszych wina. Ktoś się podejmie jakiegoś porównania bez spoilerów? Czego można się po nich spodziewać?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Super film o życiu miłości itp będzie płacz na pewno.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Raccoon,wymienione przez Ciebie filmy,oglądałem wszystkie.Z tych,których nie widziałeś,jak dla mnie najlepszy był "Still Alice" z dobrze zagraną główną rolą.Najsłabszy zaś "Gwiazd naszych wina".Nie wiem,ale te amerykańskie "młodzieżowe" filmy o chorobach,jakoś nie mają dla mnie klimatu.Może to również przez nie za dobrych aktorów...Daliby jakąś Saoirse Ronan...
"Teoria wszystkiego" również dobry i zagrany na wysokim poziomie.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Reccon co do filmu Still Alice to polecam z czystym sumieniem. Tak jak napisał Piramida odnośnie głównej aktorki jak dla mnie pokazała naprawdę klasę. Film się nie dłuży, z minuty na minute potrafi nawet wciągnąć. Seans godny poleceinia. Odnośnie Gwiazd naszych wina - również dla mnie i dla żony bardzo dobry film z tym, że moja przy tym filmie potrzebowała chusteczek. Niby wszystko praktycznie przewidywalne ale fajnie zrobiony i potrafi w nie których momentach ścisnąć w gardle..;-). Natomiast Teoria wszystkiego jak bym miał klasyfikować te 3 filmy to dał bym mu nr 3. Ale również warty obejrzenie. Zdaj relację..;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
To jest sprzeczne z moją naturą ;) jak zaczałem się spotykać z moją obecną żoną, to fakt oglądałem każde gó*no. Ale teraz nie te czasy :) i charakter :)

To tak jak lew, zawsze będzie atakował bo w genach ma zabijać ;) a nie łasić się do jakiegoś opiekuna, ostatnio we wrocku opiekun pokazał jaki kotek dobry był...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
To jest sprzeczne z moją naturą ;) jak zaczałem się spotykać z moją obecną żoną, to fakt oglądałem każde gó*no. Ale teraz nie te czasy :) i charakter :)

To tak jak lew, zawsze będzie atakował bo w genach ma zabijać ;) a nie łasić się do jakiegoś opiekuna, ostatnio we wrocku opiekun pokazał jaki kotek dobry był...

;-) A wiesz że u tego gatunku to lwica jest myśliwym , lew tylko "degustuje" jedzenie ;-)
Tak co Ty tam uważaj z tymi lwami i przykładem do porównania. ;)
 
Do góry