Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Właśnie skończyłem. Spodziewałem sie mega kupy jak to w Jurrasick Park było, a tugaj dostałem fajne kino, wątek rodzinny tylko raz mnie zdenerwował, efekty dinozaurów fajne, nie było widać zbędnej komputerowej papki. Dzwięk też super jak te krowy ryczały to moja tylko przycisz.. po co tak głośno... Dzieci ( 2 lata i 3 ) kątem oka oglądały i co ryk to one też ;)
Dla mnie 7/10. Nie zmęczył mnie jak San Andreas. Wręcz mnie zaskoczył. No i duży plus zabsponsoring mercedesa, tylko mało było mojego ulubieńca6x6 amg ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie skończyłem. Spodziewałem sie mega kupy jak to w Jurrasick Park było, a tugaj dostałem fajne kino, wątek rodzinny tylko raz mnie zdenerwował, efekty dinozaurów fajne, nie było widać zbędnej komputerowej papki. Dzwięk też super jak te krowy ryczały to moja tylko przycisz.. po co tak głośno... Dzieci ( 2 lata i 3 ) kątem oka oglądały i co ryk to one też :wink:
Dla mnie 7/10. Nie zmęczył mnie jak San Andreas. Wręcz mnie zaskoczył. No i duży plus zabsponsoring mercedesa, tylko mało było mojego ulubieńca6x6 amg :wink:


No to witaj w klubie.Ja również właśnie skończyłem :wink:
Szczerze powiedziawszy to liczyłem na coś lepszego...
Fabuła i gra aktorska na niskim poziomie,a widok biegających czy latających dinozaurów to dla mnie za mało jak na dzisiejsze efekty specjalne,które oglądam w filmach czy grach.
Trochę również polecieli z tymi tresowanymi dinozaurami oraz ludźmi biegającymi tak szybko jak kilkunastometrowe zwierzęta.
Podobała mi się scena z próbą rozwalenia szklanego auta o kształcie kuli oraz w końcówce filmu wygłodniały "dinozaur wieloryb"....
Audio/video nie jakieś specjalnie się wyróżniające ale ok.
Film dostał kategorię "PG-13",jednak niektóre sceny raczej nie nadawały się dla najmłodszych widzów.Także Lolek,nie wiem czy powinieneś oglądać :p:mrgreen::-D Sorry,musiałem :wink::)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja dziś skończyłem swoją przygodę z chronologią MCU. Na dniach walnę opis wrażeń i krótkie porównanie 11 filmów. Krótkie One Shoty też zaliczyłem. Może o nich wspomnę. Obejrzałem również dwa sezony Agentów Tarczy ale je pominę - średnie są. Odpuscilem jedynie Agentke Carter - też serial.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to mamy bombe, Sicario część druga powstaje.
Sicario
Co do jedynki, to mocne 8/10
Koniecznie w kinie lub na dużym ekranie, chociażby za sprawą genialnych ujęć, a jeżeli dodamy do tego rewelacyjną muzykę i to co chyba najważniejsze - klimat, który zresztą jest okraszony świetną grą aktorską, to mamy murowany hit. Recenzji w sieci jest cała masa, nie ma sensu chyba rozpisywać się ponownie.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
A ja ogladalem Marsjanina.
Jako odwieczny fan gatunku, musze przyznac, ze dawno takiego shitu nie widzialem.
Aby jakos przemowic do wyobrazni i znalezc wlasciwa referencje, napisze ze to poziom Armagedonu. Zaplaczą jeszcze wszyscy milosnicy Sc-fi, ktorzy krecili nosem na Prometeusza, czy Interstellar. Zdaje sobie sprawe, ze na nic moje ostrzezenie, bo po pierwszych 10 minutach, film zaaresztuje widza w fotelu i pomimo ciaglej swiadomosci o dokonywanym okrutnym gwalcie na intelekcie, nie pozwoli mu uciec od kazni. Musze przyznac, ze pomimo cyklicznemu poddawaniu torturom, nie pomyslalem ani przez chwile: "kiedy to sie wreszcie skonczy?!". Czy pomogly czesto wystepujace elementy humorystyczne, ktorych starczyloby na kilka filmow sci-fi, czy poprostu ciekawosc i ludzka natura, trudno mi powiedziec. Film jest skalibrowany pod masowego wciagacza popcornu zbalansowany tak zeby nie wykluczyc pozostalych.
Gdyby nie nazwisko rezysera, miliony $, wydane na pierwszej klasy scenografie/CGI i gwiazdorska obsada, to prawdopodobbie przeszedlby bez echa. Ot podpierajac sie filmowa analogia, to liofilizowany nawoz w lsniacym woreczku, z naklejonym rozpoznawalnym nazwiskiem, na ktorym mozna wyhodowac ziemniaka. Glodny przezyje, ale smaku brak. Jak to bohater ujal, siedam dni bez ketchupu, naprawde jest nieznosne.
Gdzie to Sicario kurna chata?!!!
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Jeśli mi się Armagedon podobał, bo to fajny film z akcją i humorem, Prometeusz też jest ok ale Interstelar to 10/10 to Marsjanin mi przypadnie do gustu ??

Sicario jest w kinie a gdzie oglądałeś marsjanka ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja szczerze powiedziawszy nie mam i nie miałem dużego ciśnienia na film "Marsjanin".Pomimo,że także jestem fanem gatunku,oglądając trailery,odnosiłem wrażenie że "to już było,znowu to samo".Bardziej ciekawy jestem "Sicario" czy "Black Mass".
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Oglądać film na takich stronach, to tak jakby Armani czy Bipo na swoim sprzęcie oglądał nowości w stereo .... A potem dziwić się że ludziom się nie podoba :/
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Sicario jest w kinie a gdzie oglądałeś marsjanka ?

No widzisz , u mnie nie ma, bo przesuneli, zeby wscisnac w to miejsce inny badziew.
Marsjanina widzialem w kinie (3d). Pewnie Ci sie spodoba, Zreszta napisalem, ze nie jest nudny, tylko skierowany do widza o nizszych wymaganiach i mozliwosciach intelektualnych, niz czytelnika Fantastyki (pozniej Nowej Fanttastyki). Ja wyjsc z kina nie chcialem, ani mi sie nie dluzylo, ale nie jest to film, ktory mozna wymienic w jednym zdaniu z Odyseja Kosmicza 2001, Lowca Androidow, czy Sunshine (rozstrzal celowy).
Na realizm postawill glownie departament zajmujacy sie dzwiekiem, czyniac kwestie wypowiadane w helmach trudniejszymi do zrozumienia ;).

Ps. Wlaczylem audiobooka. Niefortunnie, przypadkowo wystartowalem na logu traktujacym o planowaniu hodowli. 5 minut ziemniaczanej matematyki. Jesli tak wyglada styl tego bestsellera, to filmowcy zrobili film chyba w zdecydowanie w bardziej przyswajalnej formie. Zobaczymy jutro jesli przebrne przez kilka rozdzialow.

Piramida. Nie skreslaj filmu tak od razu, nie kazdy shit mi sie podobal jak ten, mysle, ze obejzysz go z zadowoleniem, a juz z pewnoscia Twoja ocena Szybkich i Wscieklych wzrosnie, w kwestii wykonywalnosci ich stuntow ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
No to mamy bombe, Sicario część druga powstaje.
Sicario
Co do jedynki, to mocne 8/10
Koniecznie w kinie lub na dużym ekranie, chociażby za sprawą genialnych ujęć, a jeżeli dodamy do tego rewelacyjną muzykę i to co chyba najważniejsze - klimat, który zresztą jest okraszony świetną grą aktorską, to mamy murowany hit. Recenzji w sieci jest cała masa, nie ma sensu chyba rozpisywać się ponownie.
No proszę.....Kolejny zachwycony ;)


A ja ogladalem Marsjanina.

Bubcio, z młodym mogę iść na ten film? (skończone 11 lat, a Interstellera w kinie ze mną oglądał ;) )
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,"Marsjanina" zapewnie obejrzę,jednak nie jestem aż tak ciekawy, jak np. "Sicario" czy "Black Mass" :)

Dzisiaj zaliczyłem komedię "W nowym zwierciadle - Wakacje".
Sporo humoru na siłę,jednak było także kilka/kilkanaście momentów,przy których się zaśmiałem,jak np. podczas próby wyczyszczenia samochodu :)
Ogólnie można obejrzeć,jednak niekoniecznie...

Henio,a nie puszczałeś synowi oldschoolowych akcyjniaków z 80/90s ? :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Absolutnie mozesz Heniu.
Wszystko idzie latwo i przyjemnie od poczatku do konca.
Dzieki PC wymuszoną kategorią 12A, wiekszosc uroku (a przy okazji sensu, dzieki filmowym uproszczeniom) kosmicznego dziennika umyka i nic takiego
My asshole is doing as much to keep me alive as my brain
, w filmie nie znajdziesz, a wstawki humorysttczne, roznego typu sa na okraglo. Zdecydowanie kawalek ksiazki, na ktory wpadlem za pierwszym razem byl niefortunny. Z perspektywy kilku rozdzialow wyglada to dobrze, choc musze skolowac wersje do czytania, bo lektor ma monotony tembr glosu (YT) i pomimo tego, ze sie czasem podsmiewa, łapię się na tym, źe tracę czasem skupienie.
Faktycznie ksiazka moze sie podobać, chyba że tłumaczenie oszpeci humor.
Bierz mlodego bez wachania. Extra premium, ze najlepsza sala i miejsce wg mnie byly niepotrzebne, bo efekty 3d i surround potraktowano raczej ascetycznie. Moze synergicznie z trzesieniem zada (w 4d) mialoby to jakis wiekszy sens. Nie ma szans, zeby dzieciaki sie na tym nudzily, ale dla wlasnej przyjemnosci, polecam siegnac po ksiazke.
 
Ostatnia edycja:
Do góry