Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Na alekino lici Lot 93. Za każdym razem kiedy widze ten film, są takie same emocje.. Mówcie co chcecie ale film ma niesamowite napiecie i klimat..
 

Grisza HD

New member
Ap-ropo jakości szczegółowości filmów na TV z 1-2 metrów kto tak naprawdę blisko siedzi przy 50" TV? A siedzenie przy 55" 4K z 3m nie widać tego efektu wszystkie szczegóły widać do 1 metra. Dziś specjalnie usiadłem z 2m i obejrzałem Mad Max nowego w jakości 1080p 25GB było za daleko trochę żeby te szczegóły zobaczyć jak patrzyłem na ten film na pc z 0,5m. Nie wiem czy z 3m rozróżni 4k i 1080p w szczegółach obrazu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na alekino lici Lot 93. Za każdym razem kiedy widze ten film, są takie same emocje.. Mówcie co chcecie ale film ma niesamowite napiecie i klimat..

A WTC oglądałeś ?

Grisza z 3m na 55 calach rozrózni sokół wędrowny ze swoim mega wzrokiem.. ...:)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak WTC, interesujemnie ten temat. Oglądałem na żywo w tv. Ale sam film jest taki sobie. Ocenę zaniża ten pajac Mikołaj Klatka :/ pozatym nie ma w nim emocji, a Grengras w Locie robi to wyśmienicie ;) tak jak i w Philipsie czy nawet Bournach :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dziś dotarły do mnie dwie bajki 3d dla młodego. Techniczna perfekcja. Fabuły nie oceniam. Tytuły to:
- Lorax 3d,
- Pingwiny z Madagaskaru 3d.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Aby sie przekonac, ze warto usiasc blizej i zobaczyc, oraz zeby sie przekonac dlaczego inni maja polewke z takich, co uwazaja, ze z powyzej metra nie widac roznicy. Poza tym to nie ma to zadnego innego sensu bez prawdziwego materialu 4k@60Hz, a tego poki co za duzo nie ma a jak juz jest to tylko w Pewexie.
Tymczasem proponuje Wam chwile zabawy
http://wvw.igame.com/eye-test/?fbs=22||PL
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No właśnie to poco kupywać jak nie widzi się te go.

Np. po to żeby się samemu w warunkach domowych się o tym przekonać - pytanie czy uczciwe ktoś potem tym się podzieli z innymi... albo są i tacy co lubią mieć nowości co jakiś czas z rtv i lubią zmieniać sprzęty... w końcu to dla niektórych jest duża pasją..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
A są filmy Full HD w 60 fps czy Hz ?
Na BD nie ma, bo tam standardem jest 24. Taki framerate znajdziesz za to w domowych zasobach, bo od pewnego czasu konsumenckie kamery daja mozliwosc takiego zapisu, a ze obraz wyglasa plynnie, to ludzie wola nagrywac w 60 klatkach niz w 25/30.

BTW to nie jest wlasciwy temat nantakie rozwazania.
24 punkty, slabiutko. Radze wyregulowac wyswietlacz. ;)
 
Do góry