Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Niestety takie wydania potrafią zejść w ciągu nawet jednego dnia, zwłaszcza przy takiej cenie....ale jak napisałem, czasem wznawiają ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
No nie spodziewałbym się metalowej ;)
na Amazonie takie chodzą po jakieś 6$, więc wszystko w temacie....
Z drugiej strony dla fanów, to może być COŚ warte.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
fan tandety nie kupi, najtańsza tandeta dla fana to firma Neca ;) taniej już tylko gumy turbo
jeżeli już miałbym skusić się na czaszke w przedziale cenowym "biedronka" a nie salon bentleya, to wybrał bym to


2


TERMINATOR 2 T-800 HEAD BOX - Sklep internetowy Aliens Group

a z salonu bentleya to armani ma głowe z górnej póły :blagam:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Armaniga ta głowa jest wersją limitowaną chodzącą grubo powyżej tyś...;-) Ale jakość wykonania i oddania szczegółów budzi respekt..;-) Coś za coś albo plastic fantasic albo trzeba się szarpnąć....
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wszystko zależy czy na tym zależy ;)
Z całym szacunkiem, ale dla mnie to cena z kosmosu.
Oczywiście szanuję to, że ktoś takie gadgety za taką kasę kupuje, sam zresztą tez nie małe pieniądze wydałem/ wydam na swoje przyjemności, które komuś mogą wydać się niezrozumiałe. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolekcje to dobre inwestycje.
Zresztą kto by się przejmował opiniami jakiś "ktosiów", dajta spokój ;)
Wyznaje zasadę - żyj i daj żyć innym, a ten plastik-fantastik to faktycznie wolałbym jednak trzymać w pudełku ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
T1 znam na pamięć, T3 właśnie odświeżam ;)

Btw.
Zaliczyłem też Avendzersów (Czas czegoś tam), dotrwałem z przerwami do 1:50. Dużo się dzieje, jak dla mnie za dużo. W pewnym momencie staję się to zwyczajnie nudne.
Rozumiem, że tak ma być i nie jestem grupą docelową serii, ale do mnie to nie przemawia.
Myślę, że Lolek będzie wniebowzięty ;)

Ps. W dwóch miejscach przyciszyłem i cofnąłem aby się upewnić czy sąsiad nie stuka z góry, ale to nie to, upmix atmosowy się obudził :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie spoko film byłem w kinie :) ale ja nie jestem obiektywny bo ja lubię tego typu filmy ... choć wiem że pod względem fabuly itp to żaden film tak jak wiele innych np Transy ... też jedna wielka ropzierducha a nawet większa niż w Avengersach ale dźwiek bajka i to chodzi... uszy i oczy trzeba czasem nacieszyć.. na BR 15.09 w sklepach ....
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Terminator który był na alledrogo za 350 potem za 300 teraz za 199 :D ... Jeszcze 2 miesiace i będzie za 30 zł, czyli tyle ile powinien kosztowac :p
 

marstef

Member
Bez reklam
Kupiłem wczoraj w łempiku Czarownicę. Zapuściłem tak na próbę i okazało się, że nie ma tam DTS-HD MA, jest tylko sam DTS. W sumie w opisie jest faktycznie tylko DTS, ale w znakach zastrzeżonych figuruje DTS-HD MA. Jak ktoś ma to wydanie 2-płytowe, to proszę o sprawdzenie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem wczoraj w łempiku Czarownicę. Zapuściłem tak na próbę i okazało się, że nie ma tam DTS-HD MA, jest tylko sam DTS. W sumie w opisie jest faktycznie tylko DTS, ale w znakach zastrzeżonych figuruje DTS-HD MA. Jak ktoś ma to wydanie 2-płytowe, to proszę o sprawdzenie.

Tak samo jest - ale dźwięk jest spoko, mam kilka filmów co niby są w w DTS HD MA i są gorzej nagrane jak ten film w DTS :)
 
Do góry