Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Pierdoły i duperszwance, a jak z niemieckiego, to polecam (tym , którzy nie widzieli) , niemiecki film.
Dla malkontentów, co dla nich ruskie i szwabskie to syf, polecam nudny pompatyczny jakiś film z USA. :mrgreen::p;)
[youtube]GQ5rnILoxnA[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
True Detective, sezon 2 zakończony. Po raz kolejny napiszę, że to dobry serial, jako całość oceniam na więcej niż dobrze ;)
Polecam, tym którzy nie oglądali...

A teraz z innej beczki....
Struś w końcu się doigrał :D
[youtube]UP8zGu9oDfA[/youtube]
 

mirexxx

Member
Ja z małym pytankiem przypomniał mi się film,ale nie pamiętam tytułu.W fabule było coś ze ludzie potrafili odtwarzać swoje wspomnienia tak jak by oczy potrafiły zapisywać obraz i później go odtwarzać.Film składał się z 3,4 epizodów i to był jeden z nich.Kojarzy ktoś??
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Chyba ze masz na mysli nie film, tylko serial TV. W takim razie moje dobrze zorientowane w serialach, jak mniemam, zrodlo, podpowiada, ze moze chodzic o Black Mirror
 

eedviking

Banned
Remake tv sitcomu, Armia tatuśka.
[youtube]_b0WxkWw86c[/youtube]

Komedia dla dojrzałych, gimbazie robimy papa. :D
[youtube]bgsDRCjb8Os[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Kiedy 1 raz oglądałem byłem podjarany i był to mega hit z uwagi na bmw e38 o którym marze. Na dzień dzisiejszy jest to mega shit którego nie obejrze już do końca życia chyba ;) te błędy w filmi tak rażą w oczy że szkoda. gadać. Pozatym Statham mnie już irytuje :)
 
Do góry