Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Ramlesa

New member
Ja czekam z niecierpliwością na Black Mass. Pomimo że nie przepadam za Deppem , ale ta rola chyba zmieni moje podejście. Zapowiada się miodzio
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Już kilka postów tego typu czytałem - pomimo że nie lubią zbytnio tego aktora to jednak wierzą że to może być fajny film...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Kuzwa przegapilem w tv film Powstanie Warszawskie Jana Komasy. Właśnie się kończy. Ktoś się orientuje czy będzie jakoś znowu?
 

Mujzaramur

New member
Ktoś lubi stare dobre westerny? :) Zapomniany gatunek... Nie do końca - polecam ten nowy western:) Eskorta - The Homesman
Niezależna, samotna i zdeterminowana Mary Bee Cudy (Hilary Swank) podejmuje się misji, której bali się wszyscy mężczyźni. Jej zadanie to eskortowanie trzech szalonych młodych kobiet na drugi koniec kraju - do Iowy. Na miejscu obłąkanymi zaopiekuje się żona pastora (Meryl Streep). Kiedy Mary Bee ratuje od stryczka dezertera George’a Briggsa (Tommy Lee Jones), ten, wdzięczny za ocalenie, zobowiązuje się towarzyszyć jej w niebezpiecznej podróży.


 

eedviking

Banned
Eeeeeeeee , już było opisane. :D;)

Dzisiaj zaliczony Wolf Warriors.
Nie jest to jakiś górnolotny film, ale cały czas się coś dzieje ( to plus), strzelanina, wybuchy, mordobicie...itd.
Warto zobaczyć , taki typowy film akcji. Chińczycy chyba od hamnierykańców połknęli worek patosu i te głodne kawałki w stylu " walczę dla Chin" itp, są rozbrajające, a dodam że Dolby Atmos jest.

Dla przypomnienia.
[youtube]k9Dcd7xHj0w[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Houseman nowy nie jest ale to film warty obejrzenia. Do tego chinskiego to trzeba zapewne miec nielada cierpliwosc, zeby wysiedziec chocby kwadrans.
Mnie sie nie udalo
Ps dzwiek jest Dolby TreuHD 7.1 96kH ale Atmos to to nie jest. Poza tym mix jakos srednio pasuje do tego co sie dzieje. Jednym slowem guano.
 
Ostatnia edycja:
Do góry