Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Kilku starszych aktorów fajnie zagrało w LOTR. Ian Holm, Ian McKellan czy Christopher Lee. Król Rohanu czy namiestnik Gondoru to samo (szczególnie ten ostatni). Poza tym mamy też Panów Max von Sydow czy Alec Guiness. Niektórzy już chyba na tamtym świecie.

Wiadomo że najwolniej się starzeją Ci dramatyczni/teatralni.

A przypomniałem sobie takiego gościa który grał w największych światowych hitach i... w dwóch polskich firmach. Ostatnio go oglądałem w świetnej roli "kwiaciarza" w Mieście Złodziei :) z tym że nigdy nie pamiętam jak się go pisze.... Pete Postlewithe czy jakoś tak :) Incepcja, Obcy 3 i WIELE, WIELE innych. Te polskie to Bandyta i Zabić Księdza.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
W lotr (nie wiem co to znaczy ;) myślę, że to o tym pierścionku) czy w hobbicie gra aktorska polegała na ciągłym chodzeniu ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Fajnie widać jak szybko leci czas na przykładzie właśnie LOTR i Hobbita. Mianowicie w I cz. władcy pierścieni występuję na początku z Frodem w trakcie zabawy na festynie malutka dziewczynka, która miała ok7 lat. Następnie ta sama dziewczyna gra również w Hobbicie kelnerke ale tu już jest dorosłą i piękną kobietą..;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
W sobotę do piwka ;-)

f_Ksw31_dc_31_03.jpg

:cry::cry::blagam::blagam::blagam::blagam::cry::cry::cry::cry::niewiem::niewiem:
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Siema Savron rozbójniku :)
Spokojnie,oni będą mięli rękawice,w przeciwieństwie do np. Rio Hereos...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czytałem że T. Hardy tak wpieniał i tak działał niekorzystnie na nerwy C. Theron w Mad Maxie, że podczas kiedy nie kręcili ze sobą zdjęć miał zakaz zbliżania się do niej... nieźle musiał jej zajść za skórę :)



photo hosting




Ale ja na miejscu reżysera i producenta też nie chciałbym jej stracić w filmie.. :)
 
Do góry