Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tam to bilety trzeba zamawiać z tydzień wcześniej (jak będzie repertuar...),aby zaklepać sobie dobre miejsca ;-)
 

Dżoel

New member
Szczególnie z boku, w 2-3 rzędzie ;)

Dokładnie. Przecież to jakaś masakra oglądać tak wielki ekran pod takim kątem. W tych miejscach w ogóle nie powinno być siedzeń, przynajmniej 10 rzędów w tył. Co innego normalne kino gdzie jest większa odległość od ekranu, chociaż też lipa w takim miejscu ale w imaxach to już całkiem porażka. Tam powinny być bilety za darmo rozdawane :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się z Amanigiem,bo według mnie oglądanie z boku to jest lipa i NIE POWINNO BYĆ TAM SIEDZEŃ.
Jednak trzeba zarobić...;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale zobaczcie że i w RP w Imaxie tez ludzie kupują z boku jak i w bliskich rzędach:) nikt nie zmusza ich ...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pewnie że kupują (nie zastanawiając się nawet nad tym jakie będą mieli miejsca),bo to przecież kino :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety - jak ja to mówie mózg człowieka musi w każdym momencie naszego życia pracować nawet zamawiając bilet do kina. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ba ja myslę że on będzie lepszy jak Avengers 2 :) tylko idę na 3d ... Ale żeby nie było Avengers 2 też fajny i tak jak pisałem dla mnie fajniejszy niz I cz. I co fajne - ja tak lubie starsznei szybko mijają dwie godziny - nie cierpię jak film mi sie dłuży.. tak jak np atlas chmur - ale nie powiem że jest zły tylko to nie mój target tak jak i Interstellar :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To pisałem do Lolka. :mrgreen::lol:;)

A ja pisałem do Ciebie :mrgreen::p:mrgreen::D;)

Bardziej jestem ciekawy,dlaczego masz w profilu :p:mrgreen:;-)
3022_opor.gif
avatar.jpg
 
Do góry