Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

collider

New member
Bez reklam
Wczoraj obejrzałem na HBO pierwszy odcinek rumuńskiego serialu " W cieniu ". Powiem szczerze, że zaciekawil mnie. Naprawde ma fundamenty na interesującą produkcje i historię. Postaram się obejrzeć kolejne odcinki. Była tylko jedna rzecz, która mi osobiście nie odpowiadała. Mianowicie upodobanie producenta lub reżysera do falusow. Jak na około godzinny odcinek było ich zdecydowanie za dużo.
 

Nier

New member
Ja se dziś obejrzę

7633865.3.jpg

:eek:k:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Igrzyska śmierci kosogłos I cz. bardziej ze względu na żonę i pociechy moje i brata ale zdania jednego nie zmieniam że Monolith wydaje najgorsze pod względem jakości DVD... o ile jeszcze dźwięk jest w miarę ok jak na dvd, to obraz jest powiedzmy średni.. nie wiem czym jest to spowodowane ale dziwię się że filmy sprzed dobrych kilku lat lepiej się prezentują jak nowe z Monolith.

Obejrzałem też Star Treka z 2009 roku bo do tej pory miałem na dvd i patrząc na porównanie to pod względem obrazu jest znacząca różnica, natomiast pod względem dźwięku też jest ale już mniej dająca się odczuć.
 

Henry

Active member
Bez reklam
To nie jest takie hop siup zrobić o mnie dobry film,nie znając nawet podstaw...:wink:
Dzień Dobry Szanowny RE :D
Ja myslę, że źle dobrali głównego aktora, gdyby np. taki Adamczyk cię zagrał, to było by coś, podstawą jest dobór odpowiedniego, doświadczonego aktora, który w niejednym filmie biograficznym zagrał.......o np. Ryśiek ma teraz wolne, odkąd z Klanu odszedł :mrgreen:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No ale podobały Ci się te filmy ?

Dla mnie najgorsza część IŚ, a jak już sobie przypomnę że 250 mln $ poszło na ten film to ja tego nie widzę w tym filmie... chyba że kłamią ... Ja oglądam go ze względu na żonę i dzieci.. podobnie jak np. z królem skorpionem - dzieciaki lubią :)

Co do Star Treka to spoko jak dla mnie - chociaż ostatnia część chyba jest lepsza dla mnie..
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Może remake wyjdzie lepiej.
Zatrudni sie Rocco i będzie rokokoko. Podobno kręci teraz nowego Rocco Balboa, a może już skonczyl i jest wolny.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Witaj jeszcze szanowniejszy HE :grin:
Jak człowiek może zagrać Piramidę ? Ludzie to są,ale torturowani i powoli zabijani w środku :twisted::-D:wink:

Jak Wam się podobał trailer nowego "Mission Impossible" ? Myślicie że będzie więcej niedorzeczności niż w nowych "Szybkich..." ? ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może byc porównywalnie ale jakby tego nie było to te filmy wyglądałyby zupełnie inaczej (lepiej, słabiej - kwestia gustu) ale na pewno nie sprzedawałyby sie tak jak to jest dotychczas. Osobiście lubię MI i czekam kiedy film będzie w sklepie :) .... i lubię TC ..
 
Do góry