Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
A ja wczoraj, zachecony ladnym trailerem, aby znalezc przeciwage dla Unbroken, obejrzalem Water Diviner, pelnometrazowy rezyserski debiut, bufonowatego pasterza owiec, aka Rusty vel "You f**** piece of sh**. I'll make sure you'll never work in Hollywood"
Krotko, bo czasu brak
1. Disney dla doroslych.
2. Najpiekniejsze kurwiki w oczach jakie Olga K .rozpalila do kamery doslownie drewno zaiskrzylo. Ta kobieta pieknieje z wiekiem.
3. Najkrotszy kurs jezyka tureckiego, zawierajacy niezbednik, ktorego nie sposob przecenic. Przyswoilem "Na zdrowie!" I "Dziekuje".
Na pewno znajdzie sie ktos, kto lubi takie klimaty.
You"ve been warned!
 
Ostatnia edycja:

_Trevor_

New member
noooooooooooooooooooo

Ale ja wolę Japońskie produkcje. Np.

kilp.jpg
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Wszystkich nie widziałam, podobały mi sie te:
12 Monkeys,The Thing, Minority Report, Mad Max, Kpax.
Ok. Trzymajac sie produkcji XXIw, skoro lubisz thrill i action, to moze Pandorum albo Repo Men. Stawiajac na mistery, zaproponuje Ci "Sound of My Voice".
A jak zaden z nich Ci sie nie spodoba, to z zupelnie innej beczki, przypadkowo skojarzony About Time, ale dziala na wszystkie dziewczyny tak samo dobrze. ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nowy "Transporter".
https://www.youtube.com/watch?v=f6x...v-google&amp=&hl=pl&app=desktop&persist_app=1

Dużo osób narzeka że to seria zarezerwowana dla Stathama...W sumie racja.Jednak jak już ma być ktoś nowy,myślę że Ed Skrein jest w miarę dobrym wyborem.Widziałem go wcześniej w dobrym filmie,gdzie grał ulicznego cwaniaka :
https://www.youtube.com/watch?v=1hf...v-google&amp=&gl=PL&persist_app=1&app=desktop

Ciekawy jestem dlaczego zrezygnowali ze Stathama ? Czyżby już za stary na kierowcę Audi? :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Całkiem możliwe, a bić się umie nie tylko on, a zawsze znajdą się tańsi... bo jako aktor to powiedzmy szczerze jest średni... ale bić się potrafi i to nieźle mu wychodzi.. trzeba przyznać..
Zobaczymy jak wypadnie w Szybkich..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Statham w szybkich? Świat się wali, już ten Transporter nudny jak flaki z olejem, jeszcze go tam brakowało.
W sumie będzie pasował do tych kolorowych neonowych autek ;)

Zamówiłeś Lolek "Instalera"?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie.... czekam na okazję chyba że nie doczekam się to poczekam jak będzie na HBO lub C + ... i wtedy jakby co kupię już po dobrej cenie czyli jakieś 40 zł...
Było kilku moich znajomych, plus troszkę opinii czytałem i na razie się wstrzymuje...
Ale na Twoim miejscu bym kupił - Tobie się spodoba a przynajmniej tak myślę - Ty inaczej podchodzisz do takich filmów - ja bym chciał żeby tam było wiesz coś jak np. w Stronę słońca... nie koniecznie to samo ale żeby coś znacznie więcej się działo jak te przysłowiowe 30 ostatnie minut o których ludzie piszą, choćby nasz Kolega Piramida. Jak byś kupił i obejrzał to napisz co sądzisz o tym filmie..


Na razie szukałem Star treka tego z 2009 roku bo mam na dvd, a sobie pomyślałem że dobrze byłoby mieć na bluray i w sumie już ugadany jestem z gościem tylko jeszcze kwestia umówienia się na odbiór... Ten ostatni dobrze jest nagrany to mam nadzieję że i wcześniejsza wersja również będzie ok..i że będzie różnica w stosunku do dvd..
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Lolek.
Ludzie rozne rzeczy pisza. Akurat dla mnie ostatnie 30min to kicha totalna. Gosc wszystko trzymal twardo w garsci przez 2 godz, a ostatnie pol godziny odpuscil, na zasadzie: dobra chlopaki, trzeba konczyc i isc do domu. Imho koncowka znaczaco obniza poziom tego filmu.
Trudno tez napisac, ze przez 2 godz nic sie nie dzieje, bo Nolan raczej kompleksowo upycha jak tylko moze, niektorzy jak widzisz musieli obejrzec kilkukrotnie, zeby zatrybic wszystko.
Moze bylo tak z wiekszoscia widzow i film sie nie spodobal, ale moge zalozyc sie , ze znajdzie on miejsce wsrod kasykow kina SF.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie szukałem Star treka tego z 2009 roku bo mam na dvd, a sobie pomyślałem że dobrze byłoby mieć na bluray i w sumie już ugadany jestem z gościem tylko jeszcze kwestia umówienia się na odbiór... Ten ostatni dobrze jest nagrany to mam nadzieję że i wcześniejsza wersja również będzie ok..i że będzie różnica w stosunku do dvd..

Daj konkretnego linka do wydania, sprawdzę czy nie mam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się ja zdaję sobie z tego sprawę, a przykładam jesteś Ty, że inaczej sądzisz o tych ostatnich "sławnych" 30 minutach ...
Armanigowi może się spodobać - a ja poczekam na okazję :) Bo rozumiem że to jest zupełnie inny film pod względem akcji jak i efektów jak np. choćby star trek z 2009 roku czy też ostatnia część Star treka - oczywiście wg Ciebie..


Armanig to jest ten film



image share
 

Anija

Member
Właśnie skończyłam oglądać Dziką drogę i powiem wam, że mi sie bardzo podobał, lubię takie klimaty, i łezkę uroniłam:oops:

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oj te nasze Kobiety :) ale powiem że i mi się zdarza czasem wzruszyć na filmie... mam kilka takich :) a mamy jeden taki że mi jak i żonie lecą łzy dalej jak widzimy...


Tylko proszę nie śmiać się ze mnie...:)



picture hosting
 
Ostatnia edycja:
Do góry