Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Nie wiem, czy masz na myśli INTERSTELLAR, czy WILD.
Tego drugiego jeszcze nie widziałem, bo styczeń obrodził filmami i trzeba było wybierać, a że byłem chory, ilość mego wolnego czasu na kino, była mniejsz niż zwykle. Interstellar widziałem, ale się zawiodłem. Ponieważ był to jednak kiepski dzień - wybraliśmy celowo seans w sali z dużym ekranem i instalacją Dolby ATMOS, ale w kinie coś pomieszali z przedpołudniowym grafikiem i okazało się że wyświetlają to w „zwykłej" sali, a na "wypas" trzeba czekać 2,5 godz. Wprawdzie gość przy kasie widząc moje rozczarowanie, aby umilić nam oczekiwanie, dał nam darmowe bilety na inny film, jednak okazało się, że nie warto było czekać, bo obraz i dzwięk były do kitu,;trudno bylo doslyszec czesc dialogow. Sam film, na ktory czekalem 2 lata, jeden z niewielu oryginalnych scenariuszy wsrod dzisiejszych hollywoodzkich filmow Sci-fi (reszta to glownie kalki komiksow albo ekranizacje mlodziezowych hitow wydawniczych) mnie rozczarowal. To i siedzenie na glodniaka przez bite 6 godz w kinie, zapewne mojej ocenie nie pomoglo. Tak ze revisited, na spokojnie , w domu, zrobic trzeba.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"LOLEK", co do "Gladiator", to kupujesz tylko wydanie 2 dysk special edition steelbook ( jest wersja Pl)!! Tylko! Czy zdobędziesz nowe? W to ja wątpię. Bo wydanie z jedną płytą jest po prostu spieprzone.



O to wydanie jest bardzo ciężko - praktycznie jest nie do osiągnięcia - nowe ... ale już poczytałem w necie i wydanie to które wrzuciłem zdjęcie tez już jest poprawione w stosunku do tego pierwszego co kiedyś kupiłem i zwróciłem do sklepu gdyż praktycznie niczym się nie różniło od dvd.. tu już jest dźwięk dts hd ma , a nasza rodzima ścieżka dźwiękowa w dts i obraz też jest poprawiony .. wersja rozszerzona.



image hosting 20mb
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Nie wiem, czy masz na myśli INTERSTELLAR, czy WILD.

Miałem na myśli "Interstellar" :wink:

gość przy kasie widząc moje rozczarowanie,
Nie przejmuj się.Kiedyś miałem podobnie,tylko że mnie nawet do kina nie wpuścili...:-D:wink:
latest


Tak ze revisited, na spokojnie , w domu, zrobic trzeba.

Może tym razem będzie lepiej.Czasami film oglądany ponownie,podoba się bardziej niż za pierwszym razem...;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Czasem robie drugie podejscie.
Tym razem pewnie bedzie lepiej. Nie bede glodny, wyprowadzony z rownowagi brakiem dialogow, moze nawet mniej spiacy ;).
Na oczywiste wady, tego filmu, to niestety nie pomoze. Moze jak bede musial go obejrzec z cala rodzina, kilka razy, po kolei, cos sie zmieni diametralnie.
Anegdotycznie ujmujac, po trzecim podejsciu do Prometeusza, uznalem ze to dobry film.
Moze po prostu jestem powolny... a moze nie chcialem juz 4 raz ogladac. Juz sam nie wiem ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja mialem takie male kino "Skalka", do ktorego wchodzilem w podstawowce (za moich czasow to bylo 8 klas) na wszystko. Wprawadzie Wejscia Smoka, czy Klasztoru Shaolin (wtedy mialem jakies 7-8) w nim nie wyswietlali, ale na takie akurat, pomimo R-ratingu, wpuszczali do duzych kin, po pewnym czasie od premiery, kiedy tlumy juz sie rozluznialy. Z seksem byl natomiast klopot i jedynym wyjsciem byla Skalka. Zreszta przy tamtej cenzurze, za duzo w polskich kinach, go nie bylo.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak w chacie za dzieciaka oglądało się z rodziną jakieś filmy,gdzie przypadkowo pojawiła się scena nagości,ojciec mówił - "Oglądać jednym okiem" :)
 

boromirep

New member
Dzisiaj na tv plus ,kula w łeb ze Stallone , obejrzę bo dawno nie widziałem i porównam do Wicka i tego z Denzelem tylko mi tytuł wylecial z glowy
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ten film ze Stallone nie stoi nawet na jednej półce z tamtymi.

Nenezys tak pytam. Czyli ogladasz wszystko jak leci nie masz swoich typów??
 

Nemezys

New member
Oczywiście, że nie :) Jakichś komedii romantycznych czy tym podobnego badziewu nie ruszam. Każdy z nas zapewne ma już na tyle wyrobiony gust, że wystarczy opis filmu, parę fotek/trailer bądź spis obsady aby wiedzieć czy film trafi w nasz gust i poświęcić na niego czas. A nawet jak nie trafi to cóż, takie hobby :) Seriale to też tylko kilka wybranych. Ale przez ostatnie kilka lat obrodziło w produkcje na wysokim poziomie. Rzekłbym, że wychodzi więcej dobrych seriali niż filmów fabularnych w ogólnym rozrachunku. No i przecież nie samymi filmami człowiek żyje, są jeszcze gry, muzyka i inne hobby nie związane z audio-video, a doba ma tylko 24 h :) Trzeba odpowiednio sobie dawkować przyjemności.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i przecież nie samymi filmami człowiek żyje, są jeszcze gry, muzyka i inne hobby nie związane z audio-video, a doba ma tylko 24 h :) Trzeba odpowiednio sobie dawkować przyjemności.

No i tu jest pies pogrzebany, jak to wszystko pogodzić.
Mam już całą kolekcje nowych filmów do obejrzenia, a gdzie jeszcze gry, nie wspominając już o muzyce, a jak słusznie wspomniałeś, jest jeszcze cała masa innych czynności do "zaliczenia" :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida jestem po seansie Piękna i bestia - powiem że można obejrzeć... bajeczka ale 110 min dosyć szybko zleciało...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida
A te nowe Monstery na Czarnym Ladzie widziales?

Nie,a Ty już widziałeś ?

Piramida jestem po seansie Piękna i bestia - powiem że można obejrzeć... bajeczka ale 110 min dosyć szybko zleciało...

Obejrzę na dniach,bo oczywiście pierwszeństwo miał :

Interstellar (2014) - IMDb
Powiem tak - przez 3/4 filmu zastanawiałem się czy oprócz świetnych zdjęć oraz muzyki,coś mnie zaskoczy i bardziej wzruszy.Oglądało się w miarę fajnie,jednak cały czas myślałem sobie że to coś bez rewelacji jak na poziom Nolana.Jednak ostatnie 30 min to dla mnie mistrzostwo.Nolan ukazał świetnie coś,co zawsze mnie bardzo zastanawiało i zobrazował to w sposób genialny.Jakby z jakiegoś snu...Nie chcę tutaj spoilerować,gdyż niektórzy jeszcze nie widzieli...
Ten film jest z pewnością do obejrzenia ponownie.Na pewno już tak nie zaskoczy,jednak niektóre rzeczy,które wydawały się wcześniej mało ważne,teraz będą miały większe znaczenie...
Dźwięk bardzo dobry.
Co do obrazu - nie wiem jak było w kinie,ale ja miałem wersję,która w niektórych momentach była z czarnymi pasami a w innych na cały ekran.Coś jak w "Mroczny Rycerz",tylko tutaj tego "większego" obrazu było znacznie więcej.W sumie około 1 godziny.

image.jpg

image.jpg


Jako że film ocenia się za całokształt,jak dla mnie świetny :)

P.S.
Armanig,ciekawy jestem Twojej opinii o tym filmie...:wink:
 
Do góry