Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Nie ukrywam, że średniowiecze, to temat filmowy, który bardzo lubię. :D
[youtube]BgDjE4PP5-I[/youtube]

[youtube]regnvXYif6Q[/youtube]

[youtube]nQQCAp5uvV4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Polecam film Próba
Mieszkają na pustyni. Ojciec i córka. Nic nie może zakłócić wiecznego porządku i spokoju, jutro przychodzi zawsze. Każdego ranka ojciec jedzie do pracy, ona zostaje sama. Wszystko jest w całkowitej harmonii,do czasu, gdy dwóch mężczyzn zakochuje się w dziewczynie. Dziewczyna zakochuje się w obydwu mężczyznach, kocha też ojca. Trójkąt miłosny prowadzi do całkowicie nieoczekiwanego obrotu zdarzeń. Piękne zdjęcia i muzyka. W filmie nie ma dialogów. Naprawdę polecam. :D;)

[youtube]tIcVNCjSmaw[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
oho jak edd coś poleca tzn że raczej nie obejrze ;P tym bardziej po rusku :hmm::eek:k::popcorn:

65-cio letnia Sigourney Weaver, jako Elen Ripley, po raz kolejny z „Alienami”!
Sigourney Weaver Promises Neill Blomkamp’s ‘Alien’ Film Will ‘Break New Ground’ | Variety

fajnie że nas powiadomiłeś. Tylko tutaj jest na bieżąco wszystko i o tym było wiadomo jak sama Weaver tego nie wiedziała :popcorn:

co do trailerów avengers to ja już nie oglądam bo wole film w kinie obejrzeć niż znowu wybrane sceny
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj leci w C+ film ogień zwalczaj ogniem ale chyba to jakiś średni film bo to już kawałek czasu jest od premiery... warto oglądać ? Ale "łysielca: lubię to pewnie i tak obejrzę :)
 

Made_Guy

New member
Nie wiem czy słyszeliście ale w wiadomościach mówili, że Harrison Ford miał ciężki wypadek. Spadł na ziemię pilotując mały samolot.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dałem link kilka wcześnie postów.. ja na jego miejscu to już bym bardziej po ziemi chodził niż latał samodzielnie..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj zrobiłem sobie wieczór z :
Hobbit: Bitwa Pieciu Armii (2014) - IMDb

Uwaga na małe spoilery ;-)
Generalnie ta część będzie miała swoich przeciwników,jak i zwolenników.Zdecydowanie postawiono w niej na bitwę.Łącznie jest jej jakieś 40 min,co jest rzadkością w filmach.Polecam więc również nie tylko fanom "Hobbita",jak i osobom,które lubią efekty specjalne,walki i rozpierduchę.CGI w niektórych momentach było jeszcze trochę niedopracowane,jednak najtrudniej jest uchwycić i odwzorować naturalne poruszanie postaci.Na pewno jednak efekty specjalne w trójce stały na najwyższym poziomie ze wszystkich części "Hobbita" jak i "Władcy Pierścieni". Przyczepię się tylko do jednej sceny,która była maksymalnie nierealne,czyli Legolas'a skaczącego po SPADAJĄCYCH kamieniach :wink:
Jakość dźwięku wydawała mi się podobna,jak w poprzednich częściach...
Nie zgodzę się z opiniami niektórych tutaj,którzy twierdzili że Orki to było tylko mięso armatnie oraz że nie było chwili "zwątpienia" kto wygra bitwę...Przecież ludziom wybili większość wioski.W dodatku armia Krasnali już się wycofywała a niektórzy chcieli uciekać do podziemi.Dopiero Thorin wziął się w garść i wykrzesał w innych ducha walki...
Dodatkowym plusem (dla mnie) było to że ta część miała najbardziej "poważny" i mroczny klimat.W dodatku była nawet trochę smutna,przez co nie wydawała się taka dziecinna...
Ogólnie mi się podobało.Teraz czekam na wersję rozszerzoną i powiem Wam szczerze że szkoda,że to już koniec...;-)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Do góry