Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Raccoon,ja nigdy nie twierdziłem że marny film nie broni się jakością a/v. To duży plus :) Tylko weź pod uwagę że takie Transy za 20 lat nie beda nic znaczyc,gdyz jakosc a/v bedzie o wiele lepsza a klasyki typu Ojciec Chrzestny beda caly czas klasykami,ktore sie nie starzeja i beda caly czas mialy wartosc :)

Co do starych wyjadaczy to masz rację.Sylwek jest w najlepszej formie i te filmy które dzisiaj polecałem są właśnie z nim :)
 

eedviking

Banned
Kiedyś był tzw. gatunek Blaxploitation ( lata '70-te) i dobre były np. Black Shampoo , czy Hit Man lub VELVET SMOOTH. Przemoc, bijatyki, pościgi, dobra oprawa muzyczna i to wszystko w jednym
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Raccoon,ja nigdy nie twierdziłem że marny film nie broni się jakością a/v. To duży plus :) Tylko weź pod uwagę że takie Transy za 20 lat nie beda nic znaczyc,gdyz jakosc a/v bedzie o wiele lepsza a klasyki typu Ojciec Chrzestny beda caly czas klasykami,ktore sie nie starzeja i beda caly czas mialy wartosc :)

Co do starych wyjadaczy to masz rację.Sylwek jest w najlepszej formie i te filmy które dzisiaj polecałem są właśnie z nim :)
Nie wypada się nie zgodzić :)
 

KRW

New member
No nie, musisz tak, jak pisałem obrabiać każdy film z innego regionu programem i wypalić, chyba, że blu w komputerze będzie miało multiregion. ;)
Pogrzeb w sieci, bo można się pobawić z tematem. The Blu-ray Region Free Guide - Page 4 of 4 | Articles - Digital Digest

Bożeszty mój. Jak wszystko popieprzyli... No ale nic. Zbieram na laptopa, i najwyżej kupię jeszcze jakiś tani odtwarzacz blu. Z egzotycznymi regionami będę się wszak rzadziej spotkał, to od czasu do czasu się pogimnastykuję.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A jeszcze co do Niezniszczalnych to ma być chyba coś podobnego z babkami, nie? Wydaje mi się, że kobitki lepiej znoszą próbę czasu. Ciekawe.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
armanig bardzo dziękuję za polecenie "Prawnik z lincolna" dobry film (jak go mogłem przeoczyć) oczywiście nie jest to film dla wszystkich ponieważ jest w nim dużo dialogów, no i nie ma efektów więc może się wydawać nudny ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Polecalem ten film jakieś 3 tygodnie temu. Pisałem też, że jest super muza. Przy okazji polecalem też Lot z takich filmów bez efektow :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Polecalem ten film jakieś 3 tygodnie temu. Pisałem też, że jest super muza. Przy okazji polecalem też Lot z takich filmów bez efektow :)

O filmie Lot już kilka razy pisaliśmy tutaj, dla mnie też film bardzo dobry i świetnie zagrany przez Denzela .. oby więcej tego typu grał ról, bo tych ala maczo to już troszkę mam z nim dość - choć i tak jako aktora to bardzo go lubię. :)


Gangstera też polecam, a Ci co co mają HBO mogą niemalże "za darmo" obejrzeć - warty film obejrzenia.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A może to nie chodzi o to że kiedyś te filmy były lepsze, czy muzyka tamtego okresu była lepsza, tylko My mile wspominamy tamten okres bo się wychowywaliśmy na takich produkcjach? Teraz jakiś koleś z gimnazjum jak by obejrzał Terminatora 1 czy Obcego, to by wzruszył ramionami na te sztuczne efekty i nie wiem czy kidykolwiek by wrócił do tego filmu. Podobnie z muzyką. Pokażcie mi teraz 17 latka który słucha myzyki z lat 80's ( Europe, Dire Straits, A-ha, Scorpions itd)? Mnie też się bardziej podobają niektóre kultowe produkcje z tamtych lat, niż ich teraźniejsze kontynuacja lub nowe wersje. Tak sobie gdybam...;)
 

eedviking

Banned
Nie no,50-cio i 60- cio letnie babki,ktore strzelaja i leja po mordach to chyba jednak gorzej :)

Braciak,z tego czarnego kina "blaxploitation" kiedyś coś tam widziałem...Teraz tak patrze i widze ze to malo znane filmy,w przeciwninstwie do produkcji z Eastwoodem i Bronsonem z tamtych lat.Znalazlem taka liste.Pamietasz ktory dobry ? :)
IMDb: The 50 Best Blaxploitation Movies of All Time (Complex Magazine) - a list by Brad_Dharma

Jak masz ochotę to zobacz , Hell Up in Harlem i The Spook Who Sat by the Door - o szkoleniu czarnych agentów CIA, po kilku latach jeden z nich się buntuje, ma dosyć rasistowskiego traktowania. Wraca do Chicago, gdzie zbiera i szkoli gang, y zrobić rewoltę- tak w skrócie. Reszty nie pamiętam, bądź nie kojarzę. :D

Braciak, a widziałeś z Bronsonem
Hard Times ? https://www.youtube.com/watch?v=u1N0s4n5blA
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A może to nie chodzi o to że kiedyś te filmy były lepsze, czy muzyka tamtego okresu była lepsza, tylko My mile wspominamy tamten okres bo się wychowywaliśmy na takich produkcjach? Teraz jakiś koleś z gimnazjum jak by obejrzał Terminatora 1 czy Obcego, to by wzruszył ramionami na te sztuczne efekty i nie wiem czy kidykolwiek by wrócił do tego filmu. Podobnie z muzyką. Pokażcie mi teraz 17 latka który słucha myzyki z lat 80's ( Europe, Dire Straits, A-ha, Scorpions itd)? Mnie też się bardziej podobają niektóre kultowe produkcje z tamtych lat, niż ich teraźniejsze kontynuacja lub nowe wersje. Tak sobie gdybam...;)
Tak to już Krzychu jest, że my wspominamy tamte czasy które były inne pod względem filmu jak i muzyki. Teraz to co dzieciaki słuchają to jak dla mnie nie da się tego słuchać :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,"Hard Times"widziałem :)

Obejrzałem właśnie coś głębszego,ponieważ czasami lubię się trochę wyciszyć :)
Still Alice (2014) - IMDb
Bardzo dobry dramat o nauczycielce,u której wykryto wczesne stadium Alzhajmera.W filmie jest ukazane narastanie choroby...Wzruszająca końcówka.Tak szukam i szukam i z tych filmów co widziałem z 2014r Julianne Moore jak dla mnie na razie najlepsza pierwszoplanowa rola kobieca.Jak nie dostanie nawet nominacji,to już jakaś masakra będzie...
 
Do góry