Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Hej za 27 zl - w saturnie..

Nie wiem czy zauważyłeś, ale w Empiku jest sporo tańsza przesyłka. Ceny przesyłki w Saturnie i MM są identyczne, czyli najtaniej jest odbiór w paczkomacie - 7,97zł. W Empiku za przesyłkę pocztową płacilem niecałe 5zł. Szkoda że w Saturnie czy MM brak opcji przesylki Pocztą Polską. Film niby tani, bo 29zł ale doliczając koszt przesylki kurierem to prawie 10zł, więc wychodzi "normalna" cena za film:)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Dojazd do punktu i powrót = to samo co przesyłka, ale pozornie taniej , bo już się tego nie liczy. :mrgreen: ;) Opłacalne jedynie , gdy punkt jest obok domu/pracy. ;)


Temat powinien być kontynuowany chyba w innym dziale. :p
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
W Wawie masz punktów odbioru masę. Media Markt i Saturn w sumie koło 10. Merlin i Świat Książki kolejne kilkanaście. Empikow kilkadziesiąt. Zawsze jest po drodze. Wystarczy wybrać koło pracy lub domu. Ewentualnie w centrum handlowym gdzie sie robi zakupy. Do tego przecież dochodzą paczkomaty. Na koniec jest darmowa przesyłka kurierem powyżej pewnej kwoty zamówienia. Więc narzekać nie można :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W Wawie masz punktów odbioru masę. Media Markt i Saturn w sumie koło 10. Merlin i Świat Książki kolejne kilkanaście. Empikow kilkadziesiąt. Zawsze jest po drodze. Wystarczy wybrać koło pracy lub domu. Ewentualnie w centrum handlowym gdzie sie robi zakupy. Do tego przecież dochodzą paczkomaty. Na koniec jest darmowa przesyłka kurierem powyżej pewnej kwoty zamówienia. Więc narzekać nie można :)

Faktycznie w Warszawie nie ma żadnego z tym problemu - to jest ta zaleta mieszkania w dużym mieście..
 

laaval

New member
Mam takie pytanko. W domu mam już leciwego Philipsa 7433. Niedługo stuknie mu 5 latek. Ma on jednak złącze CI. Czy w ciągu tych paru lat mogły nastąpić jakieś zmiany w specyfikacji tego łącza, które uniemożliwiłyby działanie modułu CAM? I czy to ma jakieś znaczenie, że telewizor posiada dekoder MPEG2?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale lipa w tym wątku się dzieje :p:mrgreen:;)

Nowy film twórców "Dystrykt 9" :
[youtube]HhNshgSYF_M[/youtube]

Z chęcią obejrzę trzecią część,dwójeczka nieźle mnie rozbawiła :mrgreen:
[youtube]P9-FCC6I7u0[/youtube]

Fajna czarna komedia z Nowej Zelandii.

Obejrzę z ciekawością,lubię czarne komedie,a przecież nie będziemy oglądali samych s-f i fantasy :twisted::-D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę poprzeglądałem filmy z 2014r i znalazłem jeszcze kilka ciekawych,mniej znanych pozycji,wartych obejrzenia.Tylko raczej dla tych co lubią dramaty (czyli również dla mnie :wink:)

[youtube]VN08JrXZ9eM[/youtube]
[youtube]7AhTkFc-XCM[/youtube]
[youtube]X-E7JCOwUlU[/youtube]
[youtube]5I2AQEhymCs[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Epicentrum (2014) - IMDb zaliczony.

Zacznę od gorszych rzeczy.Fabuła,gra aktorska i zbiegi okoliczności do bani...:wink:
Efekty dźwiękowe całkiem niezłe.Odgłos padającego deszczu,to jest to co lubię :grin:.Wielki grad,świszczący wiatr i skrzypiące rzeczy porywane przez tornado,sprawiały niezłe wrażenie...
Efekty specjalne również dobre.Wydawały się naturalne,gdyż nie było to kino s-f,gdzie z założenia większość to to ściema...Dodatkowo "amatorska" pracy kamery sprawiała wrażenie większego realizmu.
Było to raczej najbardziej widowiskowe tornado,jakie kino widziało.Szkoda tylko,że większość lepszych ujęć pokazali już w zwiastunie...
Co do obrazu - niektórym może się spodobać,ponieważ był bez czarnych pasów :
http://s29.postimg.org/upxvogtmd/image.jpg

Nie była to żadna rewelacja,ale przynajmniej raz,warte obejrzenia.Jednak tak jak piszę,tylko dla efektów a/v...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lubię takie filmy, na bank obejrzę. Podejrzewam że audio będzie wymiatać nieziemsko.
Pamiętam "Twister" z Helen Hunt (kilkanaście lat temu, zawsze mi się myliła z Jodie Foster). Film, jak na tamte czasy był bardzo ok.
 
Do góry