Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobno akcja Far Cry 4 ma się dziać w Himalajach.Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Ciekawe kiedy gry będą tak wyglądać ?Wyobraźcie sobie granie w takie coś w 4k na 100 calowym ekranie :)
[youtube]UIkkiyGKfA0[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi by wystarczyla grafika, ktora jest zblizona do trailerow ktorymi nas zawsze raczą producenci, a zazwyczaj są to animacje ktore nie maja za wiele wspolnego z jakoscią grafiki z gameplaya.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda,na trailerach gry wyglądają lepiej ale nie jest to aż taka kolosalna różnica.W ogóle po premierze Crysis 1 w 2007 myślałem że grafika szybciej będzie się zbliżać do fotorealizmu.Jednak trzeba jeszcze poczekać.Wydaje mi się że na pewno więcej niż 15 lat,patrząc na nowe odsłony - Thief czy Wolfenstein: The New Order...
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Wolf mnie zawiódł powtarzalna i nudna jak ta 2009r.Prasa to samo potwierdza chodź widoczki bardzo ładne warto się zatrzymać i podziwiać.Co do fotorealizmu luknijcie na VR "Projekt Morfeusz" na razie zgodność tylko PS4 jest lepszy od Oculusa Rift DK i DK 2 wojsko już to testuje dzisiaj czytałem o tym projekcje ma mieć też zastosowanie w domowej rozrywce w grach ciekawe jak to się sprawdzi.Kiedyś była konsola z goglami VirtualBoy ale okazała się niewypałem
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dziś obejrzałem sobie "Bez przebaczenia" 1992. Noty wysokie, ale nie wiem albo westerny nie dla mnie albo ten film nie jest za specjalny heh. Obsada świetna i tu nie mam zastrzeżeń, ale ogólnie sam film hmm, no nie wiem..., myślałem, że mnie wciągnie, a tu klops
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzięki @ar2 za zmianę tematu :)

Wróg publiczny numer jeden, vol. 1 (2008) - IMDb
Wróg publiczny numer jeden, vol. 2 (2008) - IMDb
W końcu obejrzałem :)
Jedynka bardzo dobra,mocna i ciekawa.Świetna gra aktorska Vincent'a Cassel'a.Był z niego kawał skur...syna,muzyka również klimatyczna..Ogólnie polecam z czystym sumieniem.
Dwójka już gorzej.W ogóle zastanawiam się po co było pokazywać co się stanie z naszym bohaterem na początku.Końcówka przez to w ogóle nie trzymała klimatu...
Na plus dodatkowo dobra praca kamery która nie trzęsła się jak w większości filmów po roku 2000.


dziś obejrzałem sobie "Bez przebaczenia" 1992. Noty wysokie, ale nie wiem albo westerny nie dla mnie albo ten film nie jest za specjalny heh. Obsada świetna i tu nie mam zastrzeżeń, ale ogólnie sam film hmm, no nie wiem..., myślałem, że mnie wciągnie, a tu klops

Szczerze,to na mnie ten film również nie wywarł wrażenia.Po roku 1990 najbardziej podobał mi się "Tańczący z wilkami".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W koncu :) Dzięki za zmiane, jeszcze jakbys mógł podwiesic, to byloby idealnie.
Chociaz ten wątek nie ma szans spaść :)


Dzięki @ar2 za zmianę tematu :)

Wróg publiczny numer jeden, vol. 1 (2008) - IMDb
Wróg publiczny numer jeden, vol. 2 (2008) - IMDb
W końcu obejrzałem :)
Jedynka bardzo dobra,mocna i ciekawa.Świetna gra aktorska Vincent'a Cassel'a.Był z niego kawał skur...syna,muzyka również klimatyczna..Ogólnie polecam z czystym sumieniem.
Dwójka już gorzej.W ogóle zastanawiam się po co było pokazywać co się stanie z naszym bohaterem na początku.Końcówka przez to w ogóle nie trzymała klimatu...
Na plus dodatkowo dobra praca kamery która nie trzęsła się jak w większości filmów po roku 2000.

A widzisz, film rewelacyjny. Dla mnie część 2 rownie dobra.
Generalnie "kino" pełną gębą i miła odmiana od tej sieczki.
Cassel swietnie sie spisał.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niezły,niezły jednak trochę za bardzo go przekombinowali z tymi wyprzedzającymi scenami i momentami gdy jedna akcja się nagle urywała i nasz bohater znajduje się gdzie indziej nie wiadomo skąd,jak i kiedy...

Armanig a co Ty nic nie opisujesz filmów jakie ostatnio oglądałeś ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A powiedz mi Piramida, co ja mam ogladac? Sam widzisz jaka posucha.
Brakuje mi tu dobrego kryminalu, thillera, czy chociazby dobrej komedi.
Dramaty raczej omijam, juz wystarczajaco czlowiek ma problemow w zyciu zeby sie jeszcze dobijac depresyjnymi filmami :)
Zreszta odswiezylem ostatnio kilka klasykow i jakos ciezko wrocic do obecnych produkcji.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig przeciez nie opisujemy tutaj tylko nowych filmow.Nie kazdy ogladal wszystkie stare produkcje a mozna przeciez polecic cos dobrego co innym wpadnie w oko.Zobacz ja dopiero teraz obejrzalem "Prawdziwy romans" i juz byl temat do rozmowy...Co do komedii to mam juz jedna na oku...
 

WiTT

New member
Bez reklam
Co ja widzę, wchodzę jak zawsze na subskrypcje a tu jakiś nowy temat wątku.. i to prawie 100 stron (mam zwiększoną ilość postów na stronę) - coś tu nie gra... a tu stary /a teraz nowy/ wątek :D

Dało się? Dało się - wreszcie można by rzec :) - to chyba na początek 26-tego roku "wolności" Polski ... :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W czerwcu rusza pierwsze kino samochodowe w Warszawie.
Lokalizacja: Warszawa ul.Żegańska 1

Wymagane radio samochodowe, to wlasnie na nim bedziemy slyszec dzwiek (na okreslonych falach radiowych)
Co najlepsze, to repertuar, na pierwszy ogien idzie:
Incepcja (26 czerwca, godz. 21.45)
Troja (10 lipca, godz. 21.45)
dalej: Rain Man, Avatar, Przeminelo z wiatrem.

Zapowiada sie ciekawie, no i nikt nam nie bedzie siorpał za plecami :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A widzisz, nie pomyslalem o tym. Jednym slowem, jak nie urok, to sra..ka :)

Chociaz pod Spodkiem juz bylo cos podobnego:

z11708533Q,Kino-samochodowe-w-ramach-15--Festiwalu-Filmow-Kul.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
http://www.imdb.com/title/tt2278388/ - jeden z najbardziej oczekiwanych filmów z 2014r,wspaniała śmietanka aktorska.To chyba na tyle,jak dla mnie film przereklamowany,mało zabawny i co najwyżej średni.

http://www.imdb.com/title/tt3482696/?ref_=nm_flmg_act_2 - ocena tutaj jest bardziej trafna niż na Filmweb,myślałem że będzie chociaż średnio a wyszło słabo.Miałem wrażenie że oglądam jakiś cienki serial "komediowy" na TVN czy TVP 1.
Adamczyk zagrał podobnie jak w każdym swoim filmie.
Mogliby wymyślić jakiś dobry scenariusz na komedię i zatrudnić ekipę z filmu "Pod mocnym aniołem",może wtedy by coś z tego wyszło...
 
Do góry