Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra Panowie, bo nam sie tu robi drugi onet. O kobitkach to mamy osobny watek. Spinacz, zaliczyles juz Wilka z WallStreet?
Juz mialem w rece, zakup oczywiscie obowiazkowy, ale chyba poczekam na wydanie kolekcjonerskie.
Chociaz to wydanie ktore widzialem w sklepie, bylo w dodatkowym pudelku.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Nie ma sprawy mamy podobny gust kastingi możemy trzepać na nowe talenty a mogę się założyć że nie lepiej jedna amatorka by zagrała od polskiej aktorki.Armani szczerze kupiłem leży do tej pory bo balowałem i nie oglądałem co do filmu jak oglądnę to napisze jak co z okładki wyczytałem jak dobrze pamietam fajna dupa tam gra australijska Margot Robbie
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ma sprawy mamy podobny gust kastingi możemy trzepać na nowe talenty a mogę się założyć że nie lepiej jedna amatorka by zagrała od polskiej aktorki.

Zawsze znajdzie się jakiś diabełek :)


Świeżutki i pełny zwiastun najnowszego filmu Nolana.
W końcu normalny s-f :)

[youtube]zSWdZVtXT7E[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
http://www.imdb.com/title/tt1205537/ - drugi nowy film akcji Kevin'a Costner'a.
Niestety tak samo jak "72 godziny" tylko średnio...
Czekam na jakiś dobry akcyjniak ale nie mogę się doczekać...
Ciekawe jak wypadnie "Brick Mansions" "Need for speed" "Non stop" "Sabotage" no i oczywiście "Serbuan maut 2" ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Wczoraj zaliczony Jack Ryan Shadow Recruit, ale wrażenie takie raczej średnie. Wprawdzie cały czas się coś dzieje ale wszystko raczej bardzo przewidywalne....
 

maderos

Member
Bez reklam
I ja wczoraj "zaliczyłem " Ryana :D . Film średni. Końcowa walka miedzy Jackiem a złym synem złego to jakaś kpina. Ogólnie nie jest źle, ale rażą właśnie takie sytuacje jak końcówka.
 

tdx

New member
Bez reklam
Mnie rozwalil tekst
Pracuje dla cia
Dzieki bogu myslalam ze masz romans (po znalezieniu gnata)

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj zaliczony Jack Ryan Shadow Recruit, ale wrażenie takie raczej średnie. Wprawdzie cały czas się coś dzieje ale wszystko raczej bardzo przewidywalne....

Jakaś lipa z tymi filmami akcja/sensacja - chciałbym sobie obejrzeć coś w stylu Twierdza czy Bad Boys...
Tak przy okazji - jestem już w trakcje oglądania kryminałów/akcyjniaków francuskich,którzy polecili mi koledzy :)
Niepokoi mnie jednak to,że tak jak w kinie amerykańskim jest zastój dobrych filmów akcja/sensacja/kryminał to i Francuzi nie robią nic nowego w ostatnich latach.Chyba że jest to wspólnie produkowane z amerykanami i później wychodzi co najwyżej średniak.Osobiście najbardziej czekam teraz na "Raid 2" bo Azjaci raczej nie zawodzą...
 

tdx

New member
Bez reklam
Mi z us podobaly sie ostatnio badass2 i escape plan. :) ale moze to sentyment

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Proponuję zobaczyć film "Major" od naszych przyjaciół ;)

"Major" niezły film :)

Mi z us podobaly sie ostatnio badass2 i escape plan. :smile: ale moze to sentyment

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12

"Escape plan" całkiem całkiem :)

Ciekawe jak wypadnie "Niezniszczalni 3" ? Dzisiaj czytałem że możliwa jest tylko kategoria PG13 czyli dozwolony już od lat 13... a więc mało krwi,przekleństw i seksu...Zobaczymy,jeżeli to prawda to trochę szkoda bo takie filmy powinny być mocne,tak jak w tej usuniętej scenie z Raid 2 (trochę przegięli z krwią ale i tak jest bardzo dobrze).
[youtube]fs_Qhmiz40E[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może dlatego usunęli tą scenę...Kiedyś jednak czytałem że w obliczu śmierci wyostrzają się instynkty...

Pewnie tak, podobnie jak po alkoholu, czlowiek dostaje nadprzyrodzone sily :) wypada z 8 pietra, wstaje, nic mu nie jest i jeszcze na drugi dzien nic nie pamieta :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pewnie tak, podobnie jak po alkoholu, czlowiek dostaje nadprzyrodzone sily :) wypada z 8 pietra, wstaje, nic mu nie jest i jeszcze na drugi dzien nic nie pamieta :)


Mi udało się wyskoczyć tylko z 1 pietra,no chyba że byłem kiedyś tak pijany i skakałem z wyższego, tylko nie pamiętam :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Mnie rozwalil tekst
Pracuje dla cia
Dzieki bogu myslalam ze masz romans (po znalezieniu gnata)

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12

Przypomniałem sobie jeszcze motyw ze świetlówką...
Przytaczam tłumaczenie z pobranych napisów bo nie jestem u siebie i nie pamiętam dokładnie :D

Jack.
Świetlówka trafi do jej ust.
Ponieważ w więzieniu Łubianki i Lefortova, odkryliśmy podczas tortur,
że eksplozja próżni w szkle wewnątrz jamy ustnej powoduje uszkodzenie...
tkanki miękkiej, szkliwa, kości oraz płuc.


I unia na to pozwala się dziwie ;)
 
Do góry