Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzialem trailer tego filmu, przypomne ze akcja toczy sie w roku 1969, a jeden z komentarzy pod filmikiem:
"Przynajmniej pociągów nie musieli zmieniać do kręcenia filmu"
Nic dodac, nic ujac :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ogladalem ten film, pisalem nawet kiedys o nim. Nie jest to film dla kazdego, ale dla mnie Genialny!
Niesamowita historia, piekne zdjecia i efekty. Warty kazdej minuty.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Trzeba jeszcze dodać, że kosztował coś tylko 40mln dolców, a ile kosztowały takie gnioty jak Hobbit czy Pacific Rim lub inne filmy np. o człowieku z młotkiem itd. :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już tu kiedyś polecałem ten film, ale teraz zakłada się tematy o Hobbicie :)

Hobbit jak dla mnie dużo gorszy od Władcy Pierścieni ale ogólnie jaki już pisaliśmy w dzisiejszym kinie panuje klimat nastoletnich superbohaterów...
Łapcie kilka nowych zwiastunów :

[youtube]nCjsWpM9zFU[/youtube]
[youtube]4JZhGYrgCPg[/youtube]
[youtube]A_kj8EKhV3w[/youtube]
[youtube]4CzcsN4k9FM[/youtube]
[youtube]8za0_WuA6UM[/youtube]
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Bardzo dobre trailery :) Czekam na Herculesa ;P

A ja obejrzałem ostatnio zakurzone już trochę:

Labirynt Fauna na TVP2 - super jakość, uczta dla oka i ucha :)
Muszkieterów z Millą Jovovich na C+ - oko zadowolone, fabuła słaba, dźwięk słaby
Act of Valor na C+ - mega pozytywne zaskoczenie :) fabuła dobra, a technikalia wojskowe na najwyższym poziomie :) dla wszystkich fanów Battlefielda :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jedyne co mnie interesuje z tych wszystkich stworów, to nowa Godzilla. Wyczuwam po trailerze odrobine klimatu, ale i to może by złudne i wyjdzie znowu jakiś Pacific Rim, czy inny chłopak z młotkiem, jak to Gerus słusznie podsumował :)
Takiej posuchy w kinematografii to juz dawno nie widziałem, z tego wszystkiego odświeżam stare i dobre filmy. Chociażby ostatnio trylogie Ojca Chrzestnego, no i po tym filmie juz człowiek na nic nie ma ochoty.
Na ruszta wrzucam jeszcze Powrót do przyszłości, Bliskie spotkania trzeciego stopnia, a może nawet ET, czy jeszcze lepiej Goonies, pamięta to ktoś w ogóle? ;)
 
Ostatnia edycja:

obrońca

New member
Na Godzille pójdę na 100%, na Herculesa pewnie też, ale obstawiam, że to szczyt marzeń nie będzie... Niedawno w tv leciała filmowa wersja Drużyny A, ale jednak do klimatu starego serialu się nie umywa...
 

WiTT

New member
Bez reklam
Niedawno w tv leciała filmowa wersja Drużyny A, ale jednak do klimatu starego serialu się nie umywa...
Zacznijmy od tego, że jakość audio/video na Polsacie była żenująca w porównaniu do DVD/BluRay. Bardzo dużo stracił ten film w polsacie.
Co do samego filmu Drużyna A - mi najbardziej przeszkadzał aktor grający B.A. Baracus'a... bez tych łańcuchów złotych.. jakiś wybrakowany taki był ;) cała reszta ok - z sentymentu :)
 

alkebab

New member
Trailer Godzilli konkretny i mam nadzieję, że film będzie super. The Rock w roli Herkulesa jakoś mi nie pasi. Na Sin city 2 czekam i mam nadzieję, że będzie równie dobry jak jedynka. Połączenie Szybkich i wściekłych z 13tą dzielnicą chyba nieporozumienie. Ale dla Paula Walkera się obejrzy. Natomiast Żółwie ninja w klimacie Transformatorów :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pewnie że pamiętam The Goonies :)

Również odświeżam sobie stare filmy bo teraz ponad 90 % to padaka.

Po śmierci Paula Walkera postanowiłem obejrzeć sobie kilka jego ostatnich filmów.Praktycznie wszędzie grał tak samo.Jednak tutaj pozytywnie mnie zaskoczył bo wypadł zupełnie inaczej.Jak ktoś lubi produkcje podobne do filmów Tarantino i klimat czarnych komedii to polecam bo ostatnio ich bardzo mało...

[youtube]jrWCsmQvd2A#aid=P8MNfHrUqOw[/youtube]



Tutaj nowy zwiastun z Tomem Hardy i śp. Jamesem Gandolfini.
[youtube]ARQlxWQ8Dwo[/youtube]
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Jedyne co mnie interesuje z tych wszystkich stworów, to nowa Godzilla. Wyczuwam po trailerze odrobine klimatu, ale i to może by złudne i wyjdzie znowu jakiś Pacific Rim, czy inny chłopak z młotkiem, jak to Gerus słusznie podsumował :)
Takiej posuchy w kinematografii to juz dawno nie widziałem, z tego wszystkiego odświeżam stare i dobre filmy. Chociażby ostatnio trylogie Ojca Chrzestnego, no i po tym filmie juz człowiek na nic nie ma ochoty.
Na ruszta wrzucam jeszcze Powrót do przyszłości, Bliskie spotkania trzeciego stopnia, a może nawet ET, czy jeszcze lepiej Goonies, pamięta to ktoś w ogóle? ;)
Ja pamiętam Goonies bardzo dobrze :) Film z mojego dzieciństwa. Chodziłem do znajomych moich rodziców co mieli VHSa i m.in. ten film i u nich oglądałem kilka razy z zapartym tchem. Znaleźć taką mapę i sekretne przejście i przeżyć taką przygodę to było marzenie każdego dzieciaka wtedy! :)
 
Do góry