Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja na takich filmach zasypiam, Hulki, Thory i inne cudaki to nie moja bajka, jak dla mnie to tego jest za duzo, no ale przynajmniej bedzie czym rozruszac membramy.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Na plus na pewno więcej i lepsze efekty niż w jedynce,jednak nie zrobiły na mnie jakiegoś większego wrażenia.
Piramida - tak czytam co wypisujesz i ile oglądasz - weź mi proszę coś wytłumacz bo mnie zaraz coś trafi. "Thor.The.Dark.World.2013.720p.WEB-DL.H264-WEBiOS" tylko taka wersja jest w necie w tej chwili a posiada ona "Audio: English AAC 2.0 160 kbps" - jak przy takim audio można się wypowiadać o efektach i wrażeniach??!! Równie dobrze można by opisywać wrażenia po obejrzeniu wersji TC. Dla przypomnienia - jesteśmy na forum o HDTV a w tym o audio. Po husteczke nam w takim razie te całe kina domowe jak film w zasadzie oceniamy po obejrzeniu go na iPhonie??!! Ja rozumiem że chce się obejrzeć wszystkie nowości filmowe jako pierwszy, ale jeśli po takim seansie można coś oceniać to tylko fabułę jeśli już, a o efektach to się można wypowiedzieć jak będzie wersja BluRay.

Ja na takich filmach zasypiam, Hulki, Thory i inne cudaki to nie moja bajka, jak dla mnie to tego jest za duzo, no ale przynajmniej bedzie czym rozruszac membramy.
Maruda :p A transformersy to inna bajka? ;) do takich filmów nasze systemy KD zostały stworzone :) ja tam czekam na nowego Thora, Avengersów etc. - właśnie dla rozruszania membran :)

starego robocopa obejrzę dziś w odświeżonej wersji.
No i narobiłeś mi smaka :) Dzięki za info, też z przyjemnością zobaczę odświeżony klasyk z młodych lat :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida - tak czytam co wypisujesz i ile oglądasz - weź mi proszę coś wytłumacz bo mnie zaraz coś trafi. "Thor.The.Dark.World.2013.720p.WEB-DL.H264-WEBiOS" tylko taka wersja jest w necie w tej chwili a posiada ona "Audio: English AAC 2.0 160 kbps" - jak przy takim audio można się wypowiadać o efektach i wrażeniach??!!

Pisałem o efektach specjalnych...
PS - jest lepsza wersja :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Obraz i audio dla mnie idą w parze w naszych zestawach KD :) To jakby mieć ferrari z silnikiem malucha - niby jest frajda... ;)

PS: nie ma wersji z lepszym audio niż 2.0 :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Maruda :p A transformersy to inna bajka? ;) do takich filmów nasze systemy KD zostały stworzone :) ja tam czekam na nowego Thora, Avengersów etc. - właśnie dla rozruszania membran :)

Nic nie poradze ze na takich filmach zasypiam :)
Te klauny w kombinezonach, mnie zwyczajnie smiesza, owszem ogladne, ale to bardziej z ciekawosci (chociaz kilka mi sie nawet podobalo)
Transi to samo, ale to referencja jezeli chodzi o dzwiek, orgia dla kolumn.
Lubie efekty, ale nie lubie przesytu, nudzi mnie 15 minutowa walka, wole kilka razy a porzadnie.
Do dzis pamietam genialna scene z filmu "Kontakt" (Jodie Foster) i odpadajacym fotelem.
Zreszta caly film deklasuje tych wszystkich komediantow w kombinezonach.
Za to na Wilku z Wallstreet (trwa 3h) nie zmruzylem oka, malo tego, po zakonczeniu czulem niedosyt :)
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tylko zauważyliście że coraz mniej jest kina s.f które potrafi zainteresować, przerazić a nie jest naszpikowane efektami specjalnymi? Na pewno pamiętacie film Kula (1998) - Filmweb czy Ukryty wymiar (1997) - Filmweb. Ja lubię takie połączenie s.f z thrillerem/horrorem, i wcale nie potrzeba mocnej muzyki czy super efektów żeby był klimat. Ktoś gdzieś pisał że "Grawitacja" jest nudnym filmem bo nic się nie dzieje tylko lewitują w kosmosie. Niby akcja nie jest jakaś dynamiczna, ale film wciąga i powoduje takie uczucie strachu przed otaczającą Nas nicością. Mnie tam się podobał. Natomiast ostatnio oglądałem również The Last Days on Mars (2013) - Filmweb i już był bardzo przeciętny, pomimo gatunku który lubię.
 

WiTT

New member
Bez reklam
A atlas chmur żeś dokończył? ;) Jakby tam grał Leoś to już kilka razy byś pewnie obejrzał, a tak film z konkretną fabułą zaległ u Ciebie - Titanica od razu żeś obejrzał :) :D

"klauny w kombinezonach" :p :D ale wiesz że w tym worku będzie również Supcio z Ch. Reeve ;) :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Supcio z Reeve, to klasyka, zeby nie powiedziec prekursor gatunku, tak jak Sylwek w Rocky, czy DeNiro w Wscieklym byku, a te obecne produkcje to nic innego jak odgrzewane kotlety, a ze niewatpliwy postep nastapil, to mamy duzo efektow, malo wartosci, klimat jak w czeskim filmie, ale niech fani Bobera sie ciesza :D

Jezeli juz wspominamy o klimacie, to dodalbym tu jeszcze "Głębie" Camerona.
 

WiTT

New member
Bez reklam
.. tak jak Sylwek w Rocky..
o, wczoraj obejrzałem Sylwka & Arnold w Escape Plan - ale odmóżdżająco przyjemne w starym stylu :D no mają coś faceci w sobie. Dobrze zmontowane - w starym stylu. Aż żona stwierdziła, ale dziadki - ale co to będzie jak ich nie będzie już? ;)
Film przyjemny na rozprężenie i wspomnienia :) Moment z Arnoldem który wyrywa machine-gun ... bezcenne :D zabrakło licznika który by nabijał punkty za ludzików :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pompa bedzie na bank, gorzej zeby Hans nie zamulal. Chociaz tam robi chyba Jablonski, ale to jeden pieron :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam nadzieje że źle nie będzie. Jestem fanem tej serii więc i tak wyszukam pozytywy. Moim zdaniem gorzej nie powinno być, ale to wyjdzie z czasem:)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Mark Wahlberg w Transach 4... no nie wiem, nie wiem. Ale sam film zapowiada się na mały reset dla Transformersów - co da tylko na plus, po cukierkowej trójce.

A tu inny zwiastun :)
[youtube]8o9PnbiB6KU[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zle nie bedzie, najwyzej ogladnie sie z przerwa na drzemke ;)
Chociaz zaluje ze nie ma juz Megan Fox, to jednak poczciwa dziewczyna byla, ale juz zauwazylem ze Michael Bay lubi zmieniac dziewczyny jak Hefner :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry