Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

tdx

New member
Bez reklam
Scena jak Anri wyrywa karbin z heli jest super :D...

Ogień ciągły zaporowy :) Aż mi się wojsko przypomniało :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Metro" zaliczone. Film Rosyjski.
Wielka niespodzianka i zaskoczenie. Swiatowej klasy produkcja.
Zdecydowanie najlepszy film katastroficzny ostatnich lat, ale to za sprawa odmiennego klimatu. Film nie jest idealny, ale czy Amerykanskie sa? Do znudzenia te same schematy, tu niby podobnie, ale sasiedzkie klimaty w polaczeniu z dobrymi efektami, daja swietna mieszanke.
Czy my zrobimy kiedys taki film? Szczerze? Nie ma szans.
 

witusb24

New member
nie moge sie jakoś za to metro wziąc.ale rosyjski stalliningrad widziałem.warto zobaczyć .wczoraj oglądałem Pod mocnym aniołem.Film nie jest zły ale chyba najsłabszy w dorobku reżysera.Spodziewałem się czegoś innego po drogówce czy Domu Złym
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gra Endera (2013) - IMDb zaliczona.

MAŁY SPOILER
Flota ziemska zdecydowała że najlepszą nadzieją na przetrwanie ludzkości jest inteligencja dzieci.Dzięki grom komputerowym symulującym walki z obcą rasą mają one stać się super strategami i wygrać w realnej wielkiej bitwie na śmierć i życie...blablabla :)
Film raczej dla dzieci,efekty specjalne również nie porywają,jest sporo zamieszania ale nie są one na jakimś wysokim poziomie i w sumie trwają może z 10 min...
Ogólnie już miałem postawić krzyżyk na tym filmie ale miło rozczarowało mnie końcowe kilka minut,zaraz po finałowej walce,dzięki czemu podwyższyłem o 1 ocenę filmu.Jednak to dalej tylko średniaczek...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Igrzyska smierci: W pierscieniu ognia (2013) - IMDb
Rzadko się zdarza że druga część jest lepsza od pierwszej (w moim odczuciu). Miałem wrażenie że oglądam zupełnie odmienne filmy.
Jedynka była dziecinadą dla młodszych widzów.Dużo osób śmiało się nawet że to taki drugi Zmierzch dla Gimbusów.
Tutaj już tego nie doświadczymy.Główni uczestnicy igrzysk to nie są już jakieś dzieci tylko wyszkoleni dorośli zabójcy.W dżungli panuje o wiele bardziej klimatyczny i surowszy klimat niż w miejscu igrzyskach z pierwszej części.
Są lepsze efekty specjalne i dźwiękowe,szczególnie odgłosy zwierząt,muzyka jest bardzo dobra :
http://www.youtube.com/watch?v=hHC_c8JOvKQ&list=PLdJCZ7xYh6VEiGMReV5uccekbBu5tl8VV
Dodano także trochę elementów szkoły przetrwania...Jedynym minusem jest to że przez pierwszą część filmu mało się dzieje i jest trochę nudno ale i tak później jest sporo akcji gdyż film trwa 2h i 26 min.
Oglądałem wersję 1080p IMAX EDITION.Obraz od połowy filmu rozciąga się na cały ekran jak w przypadku produkcji Mroczny Rycerz czy Transformers: Zemsta upadłych,z tym że nie są to jakieś krótkie minutowe wstawki tylko jest tak praktycznie do końca filmu...
Podsumowując,jestem mile zaskoczony,seans uważam za udany i z chęcią obejrzę trójeczkę.


Last Vegas (2013) - IMDb
Średniak z plusem.Taki trochę lajtowy Kac Vegas.Było parę zabawnych momentów ale liczyłem jednak na coś lepszego.Końcówka trochę zamieniła się w film z gatunku dramat,co w sumie nie wiem czy było dobrym posunięciem...
Morgan Freeman według mnie najlepiej wypadł...
 

moles

New member
Podzielam zdanie 2 część igrzysk lepsze od 1 zdecydowanie.
A na mnie czeka jeszcze 2 część Protektora z Tonym Jaa już nie mogę się doczekać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cos dla milosnikow filmow francuskich. Nie, nie tych od Marca Dorcela :)
Na stronie:
My French Film Festival
W dniach od 17 stycznia do 17 lutego 2014r, mozna ogladac filmy francuskie za darmo! Oczywiscie legalnie z Polskimi napisami.
Jest to festiwal filmow francuskich.
Filmy sa platne, ale nie dla Polakow. Jestesmy jedynym krajem ktorych oplata nie dotyczy. Filmow jest kilkanascie, wiec jest w czym wybierac.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
American Hustle (2013) - IMDb
Jak ktoś lubi filmy o oszustach podatkowych ta produkcja może mu się spodobać.Jednak te osoby które szybko się nudzą na filmach raczej nie będą zadowolone gdyż jest on w 90 % przegadany...
Dobra gra aktorska w której dużo pomogła charakteryzacja ale tak naprawdę robi większe wrażenie tylko przez parę minut...Duet z filmu "Witaj w klubie" (Matthew McConaughey i Jared Leto ) według mnie wypadł lepiej.
Nie było także szczególnie zaskakujących momentów,no może poza "małym" zaplanowanym na szybko wałkiem pod koniec filmu...
Ogólnie ta produkcja nie była zła,nawet bym ją wrzucił do jakiejś piętnastki najlepszych z 2013r ale jednak nie dla wszystkich...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiedzialem, ale licze tu jednak na cos z pierwszej piątki najlepszych filmow.
Jedna z bardziej wyczekiwanych pozycji na mojej liscie, pomijajac oczywiscie film z Leosiem ;) Swoja droga, widzial juz ktos?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiedzialem, ale licze tu jednak na cos z pierwszej piątki najlepszych filmow.
Jedna z bardziej wyczekiwanych pozycji na mojej liscie, pomijajac oczywiscie film z Leosiem ;) Swoja droga, widzial juz ktos?

Jak obejrzysz American Hustle opisz wrażenia

Wilka w PL już mam ale na razie czeka...Pewnie w weekend obejrzę...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A na mnie czeka jeszcze 2 część Protektora z Tonym Jaa już nie mogę się doczekać.

W najbliższych dniach zobaczę :)

W ogóle ostatnio zacząłem trochę oglądać kino azjatyckie bo to co się dzieje w dzisiejszych amerykańskich akcyjniakach to jakaś porażka.Wszędzie tylko Biebery i Timberlakey.W dodatku operator szybko rusza kamerą aby zatuszować nieumiejętności walki,ciosy są zadawane 20 cm od ciała...

Teraz czekam na :

The Raid 2: Berandal (2014) - IMDb (Ocena 9.7 WOW)

[youtube]GR07Jx7cd2I[/youtube]

i

[youtube]6mctp5g_-_I[/youtube]
 

moles

New member
No to raczej się zawiedziesz na Protektorze, za bardzo amerykańskie RZA tam gra i moim zdaniem zepsuli cały klimat 1 części. Pełno efektów, mierne sceny walk i 3D...ehhh
 
Do góry