Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Mówią,że wyjechała na wczasy,ale mają Albę Baptista ;)

Savronik,a nie chcesz takiej zabawki ? :grin:
Nie moi klimaty.
A pro-po. Rób co chcesz, podłączając swoich kumpli z Wiejskie, albo chłopaków z miasta, albo żuli z pod mostu Poniatowskiego, ale musisz mi pomóc.
Ja to muszę mieć w dużej rozdzielczości i minimum 200 dpi aby można było wydrukować obraz na płótnie minimum 1x2 metry. Help!!
Ja muszę mieć tą suqe na obrazie.
I bez tego google, bo to ja i sam mogę znaleźć, ale to co proponuje google na wielkoformatowe druk nie nadaje się.
 

Attachments

  • 1671692149_kalix-club-p-maleniya-art-oboi-14.jpg
    1671692149_kalix-club-p-maleniya-art-oboi-14.jpg
    237,7 KB · Wyś: 33

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Są poważniejsze dylematy, Oppenheimer w kinie, czy w domowym zaciszu, a premiera już za dwa dni.

Mam nadzieję, że po seansie też wstanę i będę klaskał z wrażenia, jak to ponoć miało miejsce na przedpremierowym pokazie ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, bo nie trawie żrących i chrupiących wiecznie nie najedzonych świń, która nie idzie na film, a do kina, ale dawno nie byłem, a jest w końcu na co.
Zobaczymy, chociaż też myślę, że jednak w domu będzie lepiej ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Lolo2
The last of US - spoko możesz obejrzeć.
Podobnie Mandalorian - nie ludzie nie przestali oglądać - obejrzałem😁 i jest OK.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Są poważniejsze dylematy, Oppenheimer w kinie, czy w domowym zaciszu, a premiera już za dwa dni.

Mam nadzieję, że po seansie też wstanę i będę klaskał z wrażenia, jak to ponoć miało miejsce na przedpremierowym pokazie ; )
Jak to "w domowym zaciszu". Czyżby wyczuwam leciutkie notki "ściąganie na żądanie"?!
Nie wierzę.
A tych , kto napie....a w kinie ten syf , zaj....ł by siekierą. A potem z wyjętej wątroby zgotował by sandwich. Żreć trzeba w domu albo w knajpie a nie w kinie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ponoć w tych trzech godziach,jest tylko minuta akcji ;)
A tak bardziej serio,to też się zastanawiam.
Pamiętam,że niezłe pi#€%/&¥@cie miał trailer w IMAX.
 
Do góry