Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Moimm zdaniem sprawdzanie terenu, jeśli chceiliby tego przestrzegać straciliby naprawdę dużą liczbę płacących użytkowników. Bez dzielenia kont jest to najdroższy serwis, na którym nie oszukujmy od czasu doczasu coś przyzwoitego sie znajdzie ale 90% to niskiej jakości produkcje. Owszem dużo, jak nie najwięcej ale tu ilośc nie idzie w parze z jakością. 1
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,to dodawać Cię,czy zostawiamy tak jak było ? :wink:

Polish_20230524_140716284.png
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Oj Piramida. Na starosc robisz sie leniwy. Wybralbys "29. dzien kazdego miesiaca" i moze bylby miesiac gratis ;)
 

wucash

Active member
Bez reklam
w jednym z wywiadów Stallone drze łacha z Arniego, że cokolwie zagra ten musi odgapić - Rambo / Comando. Była Tulsa KING no to mamy FUBAR :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
w jednym z wywiadów Stallone drze łacha z Arniego, że cokolwie zagra ten musi odgapić - Rambo / Comando. Była Tulsa KING no to mamy FUBAR :D

Dokładnie, oni od dekad rywalizują :grin:

Lubię ich obydwu, ale co by nie mówić Arni ciężko zapracował na swój sukces. Sporo o tym w wywiadach - szczególnie początkach, zresztą już same sukcesy w kulturystyce dużo mówią o samozaparciu.
Także Sylwek, niech mi tu łacha nie drze Arniego ; )


 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Wick 4. Z tych serii to dla mnie chyba najlepszy. Jak zobaczyłem ile trwa ten film to się przestraszyłem. Ale szybko minęło te 2godz i 40min. Obraz super, podkład muzyczny też spoko. Mi się podobał.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Ten serial Fubar to w porównaniu do najnowszej produkcji Citadel to jakaś kpina. A konkurowanie z serialem Stallone Tulsa King to chyba nie ma sensu.
Widać , że ostatnio Netflix trochę popłynął z tymi abonentami dzielonych kont i w porównaniu do konkurencji (oprócz jakości treści, tej wizualnej i audio) nie ma co jakościowo zaoferować abonentom. Troche zaczęli lecieć na tym, że ktoś kto cały czas coś tam oglądał to zadowoli się byle czym, zrobionym na siłę.
Nie twierdzę , że tak było zawsze, bo wcześniej Netflix potrafił zaoferować ciekawe seriale i filmy oryginals, ale dziś to już nie jest to i na pewno nie za takie pieniądze.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Wick 4, wizualnie, dźwiękowo super. Jednak to totalna rozpierducha...no trup pada gęsto, niewiele to ma wspólnego z rzeczywistością. Szybko, głośno, jak to w kinie rozrywkowym. I już piątą część potwierdzili. Jest kasa, film zarabia to będą ciągnąć.

Uzupełnienie
Co do serialu Fubar, zgadzam się z kolegą. Obejrzałem dwa odcinki, i dałem spokój. Lubię Arniego, ale to nie to...
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
"Wick" oczywiście specyficzny. Jeśli ktoś lubił lub akceptował podaną treść od pierwszej części to czwórka też się spodoba. Wiadomo co to za film więc nie ma co porównywać do rzeczywistości. Podobnie można napisać o Szybkich i Wściekłych. Albo to się lubi albo nie. 🙂
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To przebijam, ja 2 razy zasnąłem, a oglądałem w sumie na 3 razy.
Powiem tak, Wick w 4 części zanim w ogóle się rozkręcił, to już przebił w ilości zabitych wrogów Arniego w Commando :grin:
Przeżyłem ten film i umęczyłem się jak Wacek. Poważnie, gość jest nie do zdarcia, a ten niewidomy to już w ogóle abstrakcja ; )

Specyficzny, to fakt. 90% filmu to jeden wielki festiwal zarzynania, ale trzeba przyznać, że dobrze to wszystko wygląda.
Scena w Berlinie świetna, kolory, ujęcia. W swojej kategori (czyli szybcy i wściekli) wypada dobrze.

Jak dla mnie, pierwsza część najlepsza - miała klimat, dwójki/trójki nie pamiętam, czwórka to już zupełnie nowe rozdanie i już wiemy w którą stronę to idzie.

Btw.
Z Fubarem podobnie, wytrzymałem 30min - mimo sympatii do Arniego, do Tulsa King z Sylwkiem nie ma nawet co porównywać.
 
Do góry