Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig to super, bo najgorsza to otyłość, a basen super sprawa, bardzo zdrowe dla organizmu, a ja właśnie jadę na basen i kilometr do przepłynięcia.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Też bardzo lubię baseny, koniecznie z sauna potem. Mam świetne seanse u mnie na basenie i się wkręciłem. Za to bieganie czy rower nigdy mnie nie kręciło. Wolę bardziej aktywne sporty.
 

SNiP3R

Member
Obejrzałem wczoraj "The Contractor" i trzeba przyznać, że to całkiem znośna produkcja. Lubię filmy z Chrisem Painem, tym razem rola wyszła mu dobrze, co nie zawsze było standardem.

Dzisiaj może będzie czas na "Wszystko wszędzie na raz" ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
jurassic-world-ultimate-collection-overview.jpg
 

venomas200

New member
Bez reklam
Skończyłem Stranger things o powiem że na początku nowy sezon niemrawy, ale końcówka mega.

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Szybcy 10...kiedyś dawno temu to był fajny film. Im dalej tym gorzej. Latające samochody w kosmosie. Dali by sobie już spokój.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
35 lat Predatora z Arnim.
Bardzo fajny artykuł.
Sporo ciekawostek, polecam przeczytać. Fanom nie trzeba rekomendować.


Bardzo ciekawy artykuł. Masz rację warto przeczytać. Dodałbym jeszcze ciekawostkę odnoście broni jaką posługiwał Blain Cooper (Jesse Ventura) a po nim Mac Elliot (Bill Duke), czyli M134 Minigun. Fajnie las kosili, ale oczywiście to magia kina. Z tzw. ręki to nie da rady z tego strzelać.

Ta broń wystrzeliwuje od 2000 do 6000 pocisków na minutę z wysoką stałą szybkością. Obrotowa lufa napędzana jest silnikiem elektrycznym z zewnętrznym źródłem zasilania.

Oczywiście w filmie wygląda to bardzo widowiskowo! i o to chodzi!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nowy "Predator" już w sierpniu.
Akcja dramy dzieje się na przełomie XVIII/XIX wieku, gdzie jedna dzielna rdzenna indiańska Amerykanka załatwia Predatora łukiem i strzałami z ostrym grotem.
Jakby mieli takie ze dwie dziewczyny to koloniści z Europy w życiu by nie skolonizowali Ameryki. https://www.filmweb.pl/film/Prey-2022-10006906

Zobaczymy, zobaczymy, chociaż szczerze? Dobra, bądźmy optymistami.

Bardzo ciekawy artykuł. Masz rację warto przeczytać. Dodałbym jeszcze ciekawostkę odnoście broni jaką posługiwał Blain Cooper (Jesse Ventura) a po nim Mac Elliot (Bill Duke), czyli M134 Minigun. Fajnie las kosili, ale oczywiście to magia kina. Z tzw. ręki to nie da rady z tego strzelać.
Ta broń wystrzeliwuje od 2000 do 6000 pocisków na minutę z wysoką stałą szybkością. Obrotowa lufa napędzana jest silnikiem elektrycznym z zewnętrznym źródłem zasilania.
Oczywiście w filmie wygląda to bardzo widowiskowo! i o to chodzi!

Jednym słowem - odświeżamy klasyka. Ja się bynajmniej biorę ponownie.
Ten początek zawsze mnie rozbraja, gdzie Arni spoktyka Dillona a następnie:
"Dillon! You son of a bitch" ; ) Powiedziałbym, że jedna z bardziej epickich piątek w historii kina.
 
Do góry